Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adriano Fenerbahçe'de!

Mike

Öne çıkan mesajlar

Evr, nickimi kullanarak durduk yere sataşmanı anlamış değilim. nedir bu benim üzerimden prim yapma telaşı.

benim yazdıklarımdan rahatsızmısın ? şikayet butonuna basarsın mod arkadaşlar ilgilenir.

örnek olarak senin gibi birisi ile birşeyler tartışmam, tartışmaya da gerek duymam. benim gibi sende rahatsızsan muhattap olmazsın olur biter. ayrıca seni tanımam etmem, ilk defa görüyorum benim muhabbetini sende.

insan rahatsızlık duydugu birisi için 2 sayfa yazı yazar mı ? senden ricam nocom kelimesini kullanmaman ve rahatsızlığın varsa öm ile yada modlar ile çözmen.

dikkat ettimde yazdığım topiclerde direk sataşma modundasın. gaza mı getirmeye çalışıyorsun ? naptığını da anlamış değilim. gidersin kişisele, konudışına benimle ilgili konu açarsın tartışırsın.

dip not : bazen muhattap alınmamak nasıl bir duygu ?
Sosyal ağlarda paylaş

ya şimdi kişiden kişiye değişir bide o.ben lafımı genel söyledim.sen gidipte ondan kendine hakaret çıkarıyosan bilmem ama mod çıkarmayabilir.he yazdıklarını lorrotar sana diyorum diye yazmadın biliyorum bana dememiş olabilirsinde güncellenebilir durumda yarım saat geçmemiş tek mesaj benim diye yazdım bundua ben =/
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
http://www.hurriyet.com.tr/dunya/7011562.asp?gid=200&a=172469

Spor muhabiri bir arkadaşım dün telefon etti. "Fenerbahçe Adriano ile kesin olarak anlaştı. Cuma günü İstanbul'a getirecekler" dedi. Ardından yönetici Ali Yıldırım'ın dün sabah İtalya'ya gittiğini öğrendim.

Transfer döneminde spor servislerinin "yüksekten uçmaya" meyilli olduklarını biliyorum. Adriano da uzun süredir telafuz edilmekle birlikte, şahsen gelmesine neredeyse imkansız gözüyle baktığım bir isimdi.

O yüzden Milano'da yaşayan ve bu şehirdeki futbol kulübü yönetimlerine (Milan, Inter, vs.) epey yakın olan İtalyan bir meslektaşımı aradım. İki kulübün tüm şartlarda anlaştığını, fakat Adriano ile Fenerbahçe arasındaki görüşmelerin nasıl gittiği konusunda bilgisi olmadığını söyledi. Telefonu kapadım.

Geceyarısı bu kez o beni aradı. "Yeni golcünüz hayırlı olsun" dedi. Sağlam kaynaklardan öğrendiğine göre Adriano da Ali Yıldırım tarafından ikna edilmişti ve imzalar her an atılabilirdi.

Kısacası söylentiler bu kez ciddi. Ama yine de Kadıköy'de çubuklu formayı giymeden, Adriano gibi dünya çapında ve kariyerinin zirvesinde bir yıldızın kiralık olarak da olsa Türkiye'ye geleceğine inanmak zor.

Olursa, Roberto Carlos transferi bile gölgede kalacak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...