Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oynarım-Oynamam

Misafir Guest

Öne çıkan mesajlar

iki tarafta itemsızken mage vs. warrior pvp'sini mage alır diyen arkadaşa.. iki tarafında resist.'i skill'i varken mage'in bu resist'i kırma gibi bir şansı yoktur ve üstüne poi ve blood ile spell'leri bol bol fizzle olur. faster casting olmadığından da 4. sayfa sonrası büyüleri yapamaz. bunun üstüne mage'in itemlarında önemli olan mana ve fc/fcr'dir, bu da takı ve set demek olur. bunun dışında dfc istiyorsa bunlar için de kalkan ve takılar gerekir. ama warrior sadece htc ve ss'li bir silah ile iş görebilir. bu da insurance'da item sınırı sisteminin dengeyi bozması demek olur. her iki taraf da 2 item insure edebiliyorsa bu tamamen warrior'a avantaj sağlar, silah ve kalkan ile hem hız, hem dmg, hem htc, hem dfc bonusu alabilir bunların hepsi de kendisi için ötesi olmayan güzelliklerdir. ama mage için aynısı yok mlsf.
Sosyal ağlarda paylaş

madorca insurance diye bir sistem geldi UO'ya ve şuanda mevcut. biz de şuanki UO'yu oynamak istiyoruz (en azından ben öyle). muhtemelen insurance'lı bir sistemde oynamamış birisin, veya sadece pvp serverlarda oynadın.

neyse yazdıklarımın yarısını sildim. tartışmicam :) (sakin olcam demiştim de tutamıyorum bazen kendimi napiim :P)
Sosyal ağlarda paylaş

Anlamadığım o silah senin ne işine yarayacak eğer insurance olamzsa. Bakın eğer insurance sistemi olmazsa runUO'da acı bir gerçek ortaya çıkar, belli bir grup adam oyunu domine eder. Bu hiç zevkli olmaz. İlk kasan geri kalan herkesi yer bitirir. Kaldı ki phereden gelenler insur olmasın diyorlar. Ben sphereden gelip runUO'da action yapmak isteyen insanları adetli keserim. Insure olmadığı için de günde 23513616 tane item toplarım. Onlar bana çalışırlar. Benden iyi pvp yapan runUO sistemini bilen zilyon tane de adam var şu forumlarda. Eğer insure olmazsa oyundan tat alamayacak olanlar yine sphere oyuncuları olacaklar.

Ha tamam sphere açılsın, insure olmasın bilmemne. +15 katana lootlayalım. Ben de forumlardan adam toplayayım, guild kuralım (hide stealh archer guildi) sonra +15i olana atak verelim hemen lootlayalım... Ya da buglarından yararlanayım spherenin, adamın üstündeki zırhı çalayım? Şurada okuduklarımdan şunu anlıyorum, biz sphere biliyoruz, sphere oynarız, bu saatten sonra da yeni bir şeyler öğrenmek, denemek işimize gelmez.

Ben item lootlayacağım insure olmasın diyen arkadaşlar runUOda insure sistemi olmazsa item lootlayamazlar büyük ihtimalle hiçbir zaman. Ben insure olmazsa necro archer kasacağım. Iteme gerek yok craft composite bowla armor ignore vurup in sar attığım zaman nasıl olsa gıcır gıcır lootlar düşecektir direk. Sonra onları giymeye kıyamayacağımdan evime locklarım bakar bakar ah ulan insure sistemi derim... (Necro archer charları oynamayı sevmiyorum bu arada)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MadOrca, 18 Haziran 2007, Pazartesi - 20:06 tarihinde demis ki:

ultima'yı diğer oyunlardan ayıran en önemli özelliği baltalıyor insure olayı. şimdi bana yine yenilik diceksiniz. takıldınız bi fikre saplandınız işinize gelmiyor

eh abi bu kadarda olmaz. mantıklı bi yorumda bul. eski sisteme takılan sensin biz deil. işimize gelmedii falanda yok. hangisinin daha zevkli olduğunu biliyoruz öneriyoruz. sen runuoda fazla oynamamışsın belliki.
Sosyal ağlarda paylaş

10k parayı mı yoksa adamın elindeki en iyi itemı mı almak daha keyif verici olur?

ya şöyle bişey, en iyi itema bi şekilde sahip olan adam insure ederek o itemı kaybetmeyeğini garanti altına alıyor sigortalayıp. sphere diosun ama benim söyledigim runuo'da da gayet yapilir, insurance kaldırmak cok zor olmasa gerek oyundan
Sosyal ağlarda paylaş

Çok istiyorsanız bir sistem oluşturulur ve insurance'sız savaşlar olur. Turnuvaları vs. olur, başvurulur. Insurance kullanılmaz. Turnuvadaki savaşlarda öldüren diğerininkini lootlar. Sonuçta şampiyon olan da hem riski göze almış olur (iyi itemları ile savaşıp kazanmaya çalışırsa), veya kötü itemları ile yeteneğini göstermiş olur.
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben runuo-sphere veya pre-aos-aos mücadelesi vermiyorum. insurancetan bahsediyorum. insurance istenirse kaldırılabilir alt yapı ne olursa olsun.

bağlantı problemleri ve kullanım kolaylığı açısından insanlar genelde runuo tercih ediyor. benim de tercihim o yönde çok şey yapılabilir.

derdim sadece insurance
Sosyal ağlarda paylaş

herkes için değişir derken? mesela senin pvp char.ın ne? senin char.ın için en iyi item ne?

bir de şunu söyliyim, eğer insurance olmazsa ve canım gördüğüm bir şeyi isterse ve o kişi turşusunu kurmuyorsa o item'ın hiç şansı yok alırım onu. belki sonra kaybetcek olsam bile o kişiden onu alırım. hem de hiç zorlanmadan. bunu herkes yapabilir.

[ Mesaj 18 Haziran 2007, Pazartesi - 20:23 tarihinde, xaty tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...