Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ahsap bocekleri

unity100

Öne çıkan mesajlar

odayi parke yaptim ama ahsap bocekleri dadandi galiba. surekli cikiyolar ordan burdan, boyle ufak top gibi ucabilen ahsap rengi uzerinde siyah noktalar olan bocekler. bunlara ne yapmak lazim ?[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

parke döşenirken altına ilaç sürdürseydin olmazdı.
şimdi parkeleri söktürüpde yapamazsın o işlemi.
ama ilacı vardır kesin sor bakalım parkecilere burda bilen varmı bilmiyorum ama onlar yumurtlamıştır ilaç falan fayda etmez benim fikrim.
bizimde aynı olay başımıza geldi tamda o evden taşınıyorduk daha dogrusu kaçtık ehehehe[hline]i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

simdi bu parke laminat. yani alt kismi bir nevi tabakayla kapli ustu de. fakat duvara dogru 1 er cm bosluk birakilan yerlerde gecis noktalari acikta kaliyor oralara dadanmis olduklarini tahmin ediyorum. ilac surup silikonliycam.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

O zaman Starship Troopers'ı izle daha bi nefret et :-)
said:
Bonecrusher, 03 October 2003 15:59 tarihinde demiş ki:
I hate bugs! All of them...
[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

YALNIZ BİREY GÜÇLÜ BİREYDİR - BİRLEŞİK SAP HAREKETİ
Sosyal ağlarda paylaş

Bence bir yerden orta boy iki adet örümcek bul. Dinsizin hakkından imansız gelir hesabı bunları böceklerin sık göründüğü yerlere nöbetçi dik. Karıncalarda işe yarıyor, o böceklerde yarar mı bilemem gerçi. Sonra gayet tonton örümceklerin oluyor ama bir zaman sonra onları da yoketmen gerek yoksa onlar da yumurtlar yanarsın... Biyolojik savaş yöntemi.
Sen iyisi mi, onlar için ilaçlar var, önce ilaçla giriş... Köklerini kazı, oraları içinde biraz çamaşır suyu falan olan suyla sil mesela, sonra silikonla... kimyasal savaş yöntemi.
Toptan kimyasal temizlik yap.en güzeli....[hline]Alma mazlumun ahını, çıkar aheste aheste...
Sosyal ağlarda paylaş

hic gerek kalmadi. parkede tek acik noktalar parkenin kenarlari. alt ve ust kisimlar ozel tabakayla cilali. kenarlardan supurup atiyorum bunlari, siiklonla izole ediyorum.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...