Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dungeons and Dragons Online

Darqainu

Öne çıkan mesajlar

Ewet ilk başlarda yok anca quesleteri yapıp Favor yani bir nevi raputation kasınca zamanla ırklar ve classlar açılıyor misal bende ücretsiz oynuyorum ama drow kasıyorum favor kasıp açtırmıştım =) 5 çeşit quest şekli var solo, normal, elite, epic her birini yapınca quest alıcağın max xp ve favor puanı alıyorsun hızlıca istediğin ırkları ve classları açıyorsun.

Gerçi DnD kurallarının bazılarını uygulalamış ahtta baya eksiğide var bir çoğunu keşfettim PHB, DGM gibi kitapları okuyup bilen direk fark eder zaten :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
insana bir zindanda olduğu hissini çok iyi verebiliyo. karanlıkta çatırdayan meşaleler, uzayan gölgeler, toz toprak içindeki iskeletler, tuzaklar, bulmacalar; belki oyun anlayışım farklı olduğu için bana bu kadar güzel gelmiştir. hayalgücüm sayesinde fazla zevk de almış olabilirim, ama hoş gerçekten.

(orien sunucusundayım, human fighter olaraktan)

ama şöyle handa bir tabureye oturalım, bard olarak muhabbet çevirelim, hikayeler anlatalım olayı yok. herkes bir koşuşturmaca içinde zindandan zindana fink atıyo. ve tabureye bile oturamıyoruz sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
youtubeden bir kaç gameplay videosu izledim baya hoşuma gitti oyun şuan kimler var oynayan ve free content neleri kapsıyor? gelmeyi düşünüyorum zaten geçen gün rüyamda gördüm d&d online oynuyordum böyle lotro gibiydi ki hiç izlememiştim daha videosunu falan drow female cleric karakterim vardı niyeyse :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Oyun akıyor bence :), geçen gün WoW'dan bezmenin bezmesini yaşarken bir arkadaşın gazıyla bakalım dedik. Hafta sonu level 2 oldum. FRP ve DnD seven kaçırmasın derim. Yaratık kesince XP alınamamasından, solo görevlerdeki bulmacalara, sınıflardan çevreye her şey masa başı gibiymiş. Keşke daha önce girseydim dedim, wowu kapattım. Ya allah :D. Bu arada solo play için Paladin açtım bende, sonra diğerlerine bakıcam :).
Sosyal ağlarda paylaş

ben de Sarlona serverında oynuyorum ve oyun bayağı güzel. ilerki levellarda f2p content az olduğu için(daha doğrusu çoğunluk p2p bölgelerinde kastığı ve f2p questlere party bulmak zor olduğu için) kasması zor geldi fighterımı 14 te bıraktım diğer karakterlerimle oynuyorum ama sevdim yine de.
Sosyal ağlarda paylaş

Cidden çok profesyonelce yapmışlar. Grafikler, görevler, akıcılık bir çok benzerine oranla çok üst seviyede. 1 haftadır oynuyorum, 6lvl paladin olmak üzereyim. Öyle bir sardı yani:) Ama Ücretleri biraz fazla. aynı sv(Argonnessen) de denk gelen olursa item ve questlerde yardımcı olurum. Mahallem gibi ezberledim artık:)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...