Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hunter Talent

KosPer

Öne çıkan mesajlar

41/20

amacın bu olsun

level 70te pvp kasakcaksan daha farklı yönelere kayabilir,hybirddi fln akılabilrsin,ama en iyi level kasma yolu,2.10dan sora raidde instanceda en iyi damage cıkarma yolu 41/20 dir.

bence,en temizi şöle yapmak

5/5 IAOTH
2/2 focused fire
3/3 thick hide
5/5 unleashed fury
5/5frenzy
intimidation
2/2bestial discipline

-----------------------
şimdi geriye dönüp 2 puan harcamamız lazım,pathfindig ve imp aspect of the money dışında istediğine ver,ben imp mend pete veriyorum,ama bu senin kişisel seçimin.

-----------------

5/5frezny
bestial wrath
3/3ferocius inspiration
1/3catlike reflexes
5/5serpents swiftness
beastwithin

bölece 41 bm olduk,mis.

bundan sora lethal shots ,imp hunters mark,gftt,rapid killing,aimed shot,sorada mortal shots gidip level 70 olabilrsin.

önemli olan başka bir nokta,level 62den önce IAOTH çok yararlı,ama ondan sora 3puandan fazla verirsen o talenta ,bozuluyor bazı şeyler,iyi değil kötü oluyor.

level 62 gibi bi respecc olup ilk 5 puanı 3-2 diye paylaştırmakta iyi olur.

sorada bi ss macrosu alır coşarsın
Sosyal ağlarda paylaş

bende öle düşünüyorum,arena kassam ,5vs5, burst damage için ,scatter ve SS için MM olurdum.

şu an ekipman yok,neyseki teroks quill bankada duruyor,encahnt,gem kassam 800 agi fln olur,ama para yok,olsa anında survival ortamlarına akacam

ve inan bana 1000 agi zor değil abi,böle burdan bakınca ,nsan üşeniyor ama,gemlerle,enchnatlarla,1.k agi çok kolay.
Sosyal ağlarda paylaş

imp hunter's mark yerine, marksman'in ilk satırındaki concussive shot'ı almalısın.

Conc. yüzde x sansla stun lar, her durumda çok lazım.

Imp Hunt Mark ise attack power ını melee yi bir oranla transfer eder ki, melee dovusen bir hunter 'ın hunter trainer'ına dönüp ben yanlış class seçmişim, özür dilerim demesi gerekli. Bu yüzden imp hunt mark tamamiyle çöptür.

Ayrıca BM 'den imp mend yerine pet imi hızlı koşturmayı alırdım. Imp mend 'in büyük bir artısı olduğunu düşünmuyorum.
Diğeri petin hızlı koşması pvp de, pve de yararlı, 2 talent da muhteşem değil ama kötünün iyisi denilebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

olmadı yar.

gercketen,efficency desen,eyvallah derim,daima yanında imp hmarklı başa bir hunterla geziyorsan,ok anladım.

imp hutners mark PETEDE attack power veriyor,bunu anlaman lazımdı,gidip hunter trainerla değil,kendinele yüzleş,ben nerde yanlış yaptım de :P

her raidde bir tane imp hutners mark LAZIM,bütün raide bonus veriyor,5-man lerde bütün gruba bonus veriyor.level 70 petlerin genelde 600-1.k arası APsi oluyor,o yüzden imo hutners mark devasa bir bonus.

solo takılırken üstüne koşan bir mob varsa feign death at,intimidation at.hiç olamdı meleeye gledi disengage at

5man yada raidde zaten agro çalıosan" imp concshot kırtar beni" diyorsan l2p durumu.

öküz gibi pvp kasacam diyorsan,dur bi level 70 ol,nası pvp yapacaksın,onu söle,ona göre bi şekil koyarız derim.

2.10la gelen mendpet gercekten çok başarılı,bence imp mendpete vermeden geçmemeli insan.

[ Mesaj 20 Haziran 2007, Çarşamba - 14:13 tarihinde, DoGMeaT tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

valla lvllarken bile MM survival takıldım hep ( sevemedim BM yi pet bende daha kalite oluyo arkadaşım nası ya )

MM de efficiency lazımdır o kadar çok mana harcıyoki o % 10 çok etkili oluyo bu arada beastlord setle ve mavi zımbırtı ıtemlarla 2k civarında ap var ve pvp içinde az biraz survival lazım olur.tam bi talent linki yollamak isterdim ama kendi makinemde diilim 1 hafta sonra yollarım ayrıntılı bi MM survival mixi
Sosyal ağlarda paylaş

oyun tarzına bağlı.
Hiç bm olmadanda gidersin, Full bm olarakta gidersin.

Marksta oynadım, Survivalda, BM de, su içmeden grind yaptığım için petten agro almam.

BM olmam bazen dngeonlarda işe yarıyor, 5 manlerde petle bazı mobları offtank yapabiliyorum. Sadece mend pet bile yeteebiliyor.
Öte yandan imp hunters mark var.
Improved Trap var.
istediğini seç bana sorarsan nasıl eğlenerek oynayacaksan öyle oyna. Damage Meter manyağı olarak oynama sadece bana sorarsan. Şahsi fikrim, TBC 5 manlerde 3 Mobu CC yapmak Damagemeterda 1. olmaktan daha güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

evet o konuda haklısın kesinlikle. Raide geldimi olay cc yalan oluyor direk. High king gibi bir boss gelecek sana iş düşecek vs vs. Ya aslında fazla fark yok, 2005 ten TBC ye kadar marksman oynadım, BM aldım ve bm yi sevmeye başladım aslında. Range DPS itemlar iyi olsun her türlü güzel damage verilir. 1 agilty -> 1 range ap olması kötü oldu :) BM lerinde şansı çok iyi bana göre bu yüzden.

[ Mesaj 21 Haziran 2007, Perşembe - 00:17 tarihinde, Asphodel tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...