Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

04/05 - 09 Paticik FM yayını

Estel_Anorien

Öne çıkan mesajlar

Selam arkadaşlar, ilginç bir şekild siteye bağlanamıyordum ama sonunda başardım :-) Estel'e çok teşekkür ederim ricamı kırmadı ve yayının başladığını size duyurdu. Yayını dinlemek için tıklatın[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

YALNIZ BİREY GÜÇLÜ BİREYDİR - BİRLEŞİK SAP HAREKETİ
Sosyal ağlarda paylaş

Daha yeni hızlanmaya başladık yaw :-) yarım saattir slow çalıyordum. bir iki sert şarkı daha geliyor sonra slowa dönüş[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

Sosyal ağlarda paylaş

türkçe çalıyorum şu an Llama istersen gel :-) Bone bu arada Ahmet Kaya en sevdiğim şarkıcılardan birisi ne yapayım, elim sürekli ona gidiyor :-)[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

Sosyal ağlarda paylaş

uahaha Goran Bregovic'den Tv Screen'i boşuna mıçaldık, kapat bakem televizyonunu, kapat o aptal kutusunu :-)[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

Sosyal ağlarda paylaş

abi bir allahın kulu uyarır değilmi şarkılar arasında 5-6 dakikaya varan boşluklar oluyor diye. Ben lock'a basmadan haybeye konuşmuşum saatlerce :-P Ohooo onca şarkının hikayesini anlattık saatlerce şimdi hiç birisi duyulmadı mı pffffff[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

Sosyal ağlarda paylaş

Yok yaw hiç yayın yapasım kalmadı, isteyen benden devralsın veya ben sırf şarkı çalıcam sırayla ne çıkarsa...[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

Sosyal ağlarda paylaş

Allah allah lock'a basmadan konuşurken nasıl duyuyordun? Başka duyan veya duymayan? İlginççç[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

Sosyal ağlarda paylaş

sesim geldi mi diye yaptığım konuşma (Bob Marley'den önceki) size ulaştı mı?[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

Sosyal ağlarda paylaş

abi çok ilginç ya galiba lock'a basılıykende değilkende ses gidiyor, son bir deneme daha

Depeche Mode'dan önce söylediklerim geldi mi? Bu sefer lock basılı değildi[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

Sosyal ağlarda paylaş

Haydaa. Depeche Mode'dan önce sadece "evet arkadaşlar" dediğini duydum sonra bi sessizlik oldu 15 20 saniye sonra şarkı başladı. Anlamadım ben bişi. Sen lock olayını yanlış biliyo olmayasın:)[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...