Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lincoln Galatasaray'da

Masticore

Öne çıkan mesajlar

pek inandirici gelmedi ama bundesligada sampiyonluk sansi olan bi takimdan 10 numara almak, alan takimin mali krizin yaninda avrupada uzun yillardir gozukmemesi ve prestjinin fazla kalmamasi, turkiye liginin prestijsiz olmasi ve vitrinde olmamasini katarsak yillik 3 milyon dolar maliyeti olcak bi oyuncuyu anca 5 milyona falan getirirsin fiyati artar yani

7 milyon euro dogruysa acaip dengelerle oynar galatasaray`da
Sosyal ağlarda paylaş

Normal şeyler bunlar.

Alex de FB'ye geldiğinde Türkiye'de kime sorsan bilmiyodu. Şişirilmiş ve sağdan soldan duyma bilgilerle 2 dk önce öğrenilmiş istatistiklerle ezberden konuşuyordu. "Olm brezilya milli takım kaptanı bu adam" "Hadi ya, ben görmedim pek? Sen gördün mü?" "Eeüğğ şey.. öyleymiş ama" / "Olm parmada oynamış zamanında bu herkes istiyomuş " "E niye geri dönümş o zaman ülkesine?" "Eeeüğğğ olsun Real Madrid istiyomuş" "E onlar yabancı hakkını doldurdu ama" "olsun öyle diyolar" / "Olm süper 10 numara aldık" "ortasaha oynuyomuş yani" "Evet öyle diyolar" ...

Böyle geyikler sürüp gidiyordu. Şimdi de böyle olması normal. Bakalım neler yapacak
Sosyal ağlarda paylaş

Bir dek konfederasyon kupasındaki golü vardı zaten ortada. Tek golle adam tanınıyosa Lincolnü de konfederasyon kupasından daha "ciddi" bir kupada FB'ye attığı golden sonra herkes tanıdı diyelim konu kapansın?

Bu geyikler benim çevremde çok döndü. Hatta o dönemki eğlencemdi böyle Alex Alex diye etrafta gezinen fb taraftarlarının adam hakkındaki bilgisini didikliyip de aslında bilgi sahibi olmadan balon heyecan yaptıklarını göstermek. Normaldir tanınmaması Lincolnün de. Göz önünde duran oyuncu değilse, dev kulüpte oynamıyorsa normaldir. Demek istediğim o.

[ Mesaj 24 Haziran 2007, Pazar - 21:22 tarihinde, Rewendor tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben gelmeden önce değersizdi demiyorum ki, ya da gelmeden önce kötüydü falan da demiyorum. Benim dediğim gelmeden önce Türkiye'de tanınmıyordu doğru dürüst. Ama herkes deli gibi "Alex geliyo" die gaza gelmiş başka şey söylemiyodu. Yani ülkede tanınmıyor olması ismi çıkmamış olması kötü olduğu anlamına gelmez, ya da eğer tatınmadığı halde böyle heyecan yaratılması da herkesin yaptığı normal bir şey demek istiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

gs vermiyoki parasını stad devletten oyuncuda
d-smarttan vodafonedan, nereye kadar böyle onu merak ediyorum 150milyon dolar borcu olan klüp nası getirsin oyuncu bide büyük camiayız derler bi uefa kupasının arkasına sığınıp.

[ Mesaj 26 Haziran 2007, Salı - 08:49 tarihinde, Evr tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

6 ay sonra,

Fanatik:
Galatasarayda futbolcular mutsuz. Kaptan Umit arkadaşlarına sabırlı olmalarını, paralarını elbet bir gün alacaklarını söyledi.

Fotomaç:
Büyük ümitlerle Galatasaray'a gelen Lincoln "3 aydır paramı alamıyorum, böyle rezillik gormedim" dedi ve sabah uçağı ile ülkeyi terk etti.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...