Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DPSADIN

Astral

Öne çıkan mesajlar

said:
Sam, 14 Haziran 2007, Perşembe - 14:45 tarihinde demis ki:

karazhan'da windfury totem varsa zaten hiç güvenme.. :p

hayır o kadar gereksiz, çocukça iddialaşmalar. mage spotunu mu kapacak paladin bu endişe nedir heh

abicim windfury mind fury diip +lar ekleme. eşit şartlarda naparsın onu söyle.
topicin konusundan ayrı bi iddialaşma içindesin o yüzden söylüyorum bunları. adam diyorki inslerde dps olarak iş görürmü?
bizde diyoruz hayır.
sen diyorsun arcane/fire a yetişir. şimdide çocukça iddialaşma diyorsun wowu bıraktın diyorsun. anlamadımki senin amacını. hayır ne bi endişem var nede çok umrumda paladin dpssi. burda o kadar paladin var. bi sen çıkıp fantazi yapıyosun.
öyle zorlarsan 5 priest bana heal atsın bende offtank olurum mage halimle al bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

@Sam
Bu resim ne kadar doğru bilmiyorum ama o adamın elindeki silah 3,5 sn yede bir düz beyaz vursa bile standart bir 1000 bonus damageli bi fire mage geçemez bu adamı dps'de.

Sonuçta bana çıkıp bi fire mage "ben 3,5 snde bir düzenli olarak critsiz 3k vuruyorum" diyemez diye düşünüyorum.

Ya bu ss de bi terslik var yada insanların hepsinin standart fikirlerini bi kenara bırakma zamanı gelmişte geçiyor bile.
Sosyal ağlarda paylaş

Forumu başından beri okuyorum merak etme. Sadece son yazından sonra dayanamadım bişey yazim dedim.

Her raidde melee dps takımına bir tane totemci shaman konulurda o bakımdan. yani örnek verisek "totemler ve blessingler olmasa hiç bir rogue beni dps de geçemez" diyen mage kendini kandırır sadecede . Mesajında bahsettiğin eşit şartlarda o totem ezberden var üzgünüm.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sen diyorsun arcane/fire a yetişir

hani nerde?

üstüste kaç kere yazdım birinci olmaz, olmasına da gerek yok diye. yerini hakeder demişim. iddialaştığım yok kimseyle.

ayrıca totem konusunu izah etti freemoon arkadaşım, ben 25'lik raidlerden bahsediyorum zaten baştan beri. insanlar gelip karazhan diyor.

o resim de adamın bir rekor anını çekmesi raid sırasında, çeşitli proclar filan var. ama "paladin sustained dps yapamaz" lafının temeli yok. arms warrior gibi yapar zaten çalışma mekaniği çok farklı değil.

türkçe konuşmuyor muyum nedir sorun burada?
Sosyal ağlarda paylaş

@freemoon
said:
Sparkcaster, 14 Haziran 2007, Perşembe - 14:17 tarihinde demis ki:
şahsi görüşüm prot paladin e bişeyler tanklatmak kadar gereksiz retro paladin

asıl olay bu. olur
olmaz deil
ama iş yapmaz.
soru bu
cevapta bu.
windfuryi aldın takır takır saydırıyosun sonra agro sana dondu . o anda ne yapmayı planlıyosun. agro dusuren herhangi bir skilin varmı?
mage i geçicem derken ölürsün anca o olur.

[ Mesaj 14 Haziran 2007, Perşembe - 15:10 tarihinde, cenx tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 14 Haziran 2007, Perşembe - 14:10 tarihinde demis ki:

cenx oku verdiğim linki bir zahmet. kim kimi üçe katlamış lol

[ Mesaj 14 Haziran 2007, Perşembe - 14:14 tarihinde, Sam tarafından güncellenmiştir ]

said:
Sam, 14 Haziran 2007, Perşembe - 14:45 tarihinde demis ki:

karazhan'da windfury totem varsa zaten hiç güvenme.. :p
Sosyal ağlarda paylaş

Valla o agro konusu yalan size öyle sölim. Agro konusu tBC çıkmadan önceydi. Eğer agro alıyosanız tankınızı değiştirin. tBC çıktığından beri her boss fightta Main tankımız bize %40 ila %50 fark atmaya başladı. hatta fark o kadar bariz hale geldiki pristlerimiz agro düşüren talenti almamaya başladı. Raidde shamanalar agro düşüren totem atmamaya başladı. Ama hala MT miz uçup gidiyor tutamıyoruz adamı.

Bırakın bu agro konusunu başka bir dala tutunun.

başka bir başlıkta tartıştık gene benzer şeyleri sölediniz burdada tekrar tartışmayalım ama siz daha önce prot paladin görmediniz diye prot paladin kçtü anlamına gelmiyor. Prot paladin tek seferde 10k üstünde vurmayan her boss savaşında hem agro konusunda hem raide katkı konusunda ezer geçer diğer tankları
Sosyal ağlarda paylaş

İyide totem buffları sadece melee için değil sonucta magical damage'ı arttıran totem da var sonucta. Ayrıca o ss'teki kalitede bir gear verin mage'e katlar o damage'ı. benim +magical damage 835, crit %36 mi ne fire'la. Pom pyro/scroch pvp build'ım. Buna ragmen scorch ortalamam 1700 FR'ı yüksek olmayan encounterlara karşı. Scroch'un casting time 1.5 sn. Kısacası mümkün değil yani yaklaşması bile. WF totem'la 'abartı' bir şansla çok tutturdu diyelim, aggro alıcak raid'in düzenini bozar sadece. Bunun invis+AP/pom/pyro+ scroch sapm'i var, hedesi var. Çok çok zor. Yani paladin'e o kadar damage verdirmeye ugrasacagına rogue'a ugras daha tatlı. feint falan atar aggro resetler.
Sosyal ağlarda paylaş

Hiçbir şeyini istemiyorum, ego savaşı da yapmıyorum seninle. Birşey açıklamaya çalışıyorum, ne alakasız bir yere çektin. Hiç ignite'î, imp scroch'un verdigi fire vulnerability'yi hesaba kattın mı? Hayır. Açarım ap ve trinket'i, 2400 2400 scroch vururum kalbini kırarım.

Edit: İyide WF chance on hit, wrath hep var? Yani bütün şans faktörlerinizi yanınıza koymayın, komik oluyor.

[ Mesaj 14 Haziran 2007, Perşembe - 15:27 tarihinde, Xhunarion tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

freemoon bu muhabbeti geç abi char silmeler vermeler falan. 10 tanede deıl 11 tanede 17000 olur kesın nedir yani... hatta su an baya saçmalıyoruz. arcane fire ile paladini karşılaştırarak. millet duysa götüyle güler. asıl muhabbet paladin vs shammy ve raidde ilk sıralarda olup olamayacağıydı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...