Jump to content

Merhaba patiler. Yeni sisteme hosgeldiniz. Hemen BURAYI okuyun.

Giovanni

Royal Craftsmen Academy

Öne çıkan mesajlar

ingot yer ingot içerim. buraların zırhları benden sorulur.

*hic*
*hic*
*hic*

[ Mesaj 13 Haziran 2007, Çarşamba - 17:57 tarihinde, Durotan tarafından güncellenmiştir ]

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Minoc Hüplet Tavernası

bütün madenciler davetlidir...dierleride gelebilir tabi...birbirinden güzel garsonlar sadece sizler için servis yapıyor...ve fiyatlarmı...sudan ucuz deil çok pahalı zenginsiniz siz ztn =)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Gio nun meşhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuur ve tarihi krallara layık lokantasında Cove usulü et ve Trinsic usulü balığın efsanevi tadına varacaksınız.

Müptelası olacaksınız !

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Beni de yazın. Bi serverda oynamaya başladım mı ilk bi bs ve tailor kasarım, sonra diğerlerine geçerim.
Ayrıca çok pis giydiririm karakterleri. Tailor ve modacı bayanlara selam ederim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
yaylarınız benden sorulur gençler odun kömür ihtiyacı da karşılanır kel kafalı bıyıklı vamos ustayı bulcanz:p

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
şu uo da hep istediğim bi char full craft ne savaşa gidicem ne bişey yapıcam , maden de takılcam paso kas babam kas yap-sat sakin sakin oh parayıda tinercileri kurtarmak için rehabilitasyon merkezi açmak için kullanıcam

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Guest Guest
minoc un kuzeyindeki dağlarda kazdın mı hiç:)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Guest Guest
vay be o zaman biz senle baya beraber kazdık... sen bana bi mağaranın girişindeki verite spawnının yerini göstermiştin bikaç yer daha hatta:)

[ Mesaj 14 Haziran 2007, Perşembe - 17:31 tarihinde, bizsiziarariz tarafından güncellenmiştir ]

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Valla anca işaret etmişimdir :)

Patiuo tarihinde bir kelime dahi etmemiştim. Hatta RP'yi bozmamak uğruna bir iki kere GM'lere bile işaretlerle dediklerimi anlatmaya çalışmıştım page'lerde :D

Ha sonra paranın dibine vurduk Luna Holding'i açtık :p pati bünyesinden gidince server dilim de açılmıştı ehehe

[ Mesaj 14 Haziran 2007, Perşembe - 17:32 tarihinde, Smoke tarafından güncellenmiştir ]

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Guest Guest
anıları yad ettim şimdi ben senin yanına ilk geldiğim zamanı hatırlıyorum pardon bakar mısın şş aloo yapıyorum ordan sen kafasıyla işaret eder falan yazmıştın çok gülmüştüm:D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Ben de dünyanın en şanssız tailorü olarak oynuyordum paticikte, onlarca barbed kit bas çalış, çabala. Çocukların rıskını boda ver ııh, bir tane işe yarar şey dikemedim. Tamerim de çok şanssızdı ayrıca, ne kadar oynadım hatırlamıyorum ama hiç artifact düşüremedim. Bir arkadaş bssiyle girip DF'den totem düşürmüştü de gece rüyalarıma totemler girmişti sonra.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum eklemek için lütfen giriş yapın

Giriş yaptıktan sonra yorum ekleyebilirsiniz

Hemen giriş yap

• Yeni Oluştur...