Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ICQ kullanmak için nedenler: NedenICQ.com

Brigand

Öne çıkan mesajlar

alışkanlık ve sürü psikolojisi. Karşısındaki insanın bu iki yönünü etkileyebilen kişi çok azdır. ICQya geçmekte mantık görsem de geçmek istemiyorum. Boşuna uğraşılar bunlar malesef :) MSN tvde falan reklam veriyodu zamanında o derece duyuruldu. ICQ'nun o konuda hiç bi şansı yok. Anca bilgisayardan anlayan bazıları geçse bile MSN messenger kullananların geriye kalan büyük bölümü (yanlışlıkla bir buton yerinden kaybolsa kahrolup her türlü teknik servisi arayanlar bunlar ya da bilgisayarda sadece okey oynayıp arkadaşlık sitelerine girenler falan) ICQ ne lan diyecek hazır yüklü olan IM programından devam edecek. yalan olur böyle girişimler yani... Ha ICQ daha iyi değil mi? evet daha kaliteli program. ama işte böle... :P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
toggie, 14 Haziran 2007, Perşembe - 13:37 tarihinde demis ki:

haha işte tüm yapılması gereken bu aslında. neden icq ya cevap olarak hergün 5 rus ekliyor derseni msn bırakılır icq ya geçilir. eminim sırf bu yuzden turkiyede icq kullananların sayısı msn kullananları katlar.

Bende çok eminim artıkın cafeye gelen "MESENE var mı abi" yerinde "ICEKU var mı abi" demeye başlar sonrada
Müşteri - Pardon bakar mısınız
Sahip - evet buyrun
müşteri - ICEKU'dan nası ruz bulucam ben
sahip - hasminallah
Sosyal ağlarda paylaş

ya yükledim icq yu acaip özlemişim ama sifremi ve mailimi bi türlü hatırlayamıyorum. numaramı biliyorum sadece nasıl ögrenebilirim mail ya sifremi. bi de bu maili hatırlamadıgıma gore mutlaka kapanmıstır, yeni şifre alabilme şansım var mı?
kendi profilimi bile buldum siteden, saçma sapan şeyler bile yapmışım about kısmında kim bilir kaç sene önce girdim en son ya.
http://www.icq.com/people/full_details_show.php?uin=97716441
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Deathblade 13 Haziran 2007, Çarşamba - 17:25'de idda etmişki
Firefox kullananlarında sol testisleri küçük oluyormuş :)
Neyse arkadaş icq üzerine tartışıyor . Karıştırmayalım .

Haydin hep beraber icq'a ! Kuruyorum şu anda . Ama çok cafcaflı olmuş gibi .

baktım yok öle bişi

ateş gibi benliğime ateş gibi browser!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
... buraya bu tanıtım konusunu açtığımdan beri 10 dakikada 2 kişi gelip siteye saçma sapan mesajlar attılar ...

... Böyle insanlar daha da çıkacağına göre bir hemen bir ip ban sistemi yazdım, boşu boşuna ip'lerini banlattırmasınlar bence. ...

Microsoft'a tekelci deyip, sonra isine gelmeyen mesajlari sorgusuz sualsiz silip gonderenlerin IP'lerini banlemek de supermis yani, ben boyle objektif yonetim gormedim valla hayatimda, basarilarinizin devamini dilerim.

Bu basarinizdan olacak ki ancak 2 sayfa okuyabildim ICQ'dan komisyon almiscasina gereksizce savunma yaptiginiz mesajlari, hemen bir super mantikli sey daha carpti gozume; MSN bilgisayari gereksiz kastiriyor demissiniz. ICQ'nun cok daha fazla kastigi konusu bir yana, onerdiginiz cozum daha da super; "ikisini birden kullanin", saygi duydum ne diyim.

ICQ daha kapsamli evet, ama bu onu dogal olarak daha hantal ve daha zor yapiyor, dolayisiyla internet kullanicilarinin cogunun nispeten bilgisiz oldugu Turkiye'de MSN one cikiyor. Bu kadar basit olsa gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

abi o kadar insan belki bir şey biliyordur diye yükledim icqyu ama ;
her yer reklam, sesler berbat, o eski a-o efekti bile berbat olmuş, yazarken tipo efekti vardı o bile yok, arayüz çok kötü, msnden beter simayliler emoyşınlar çıkmış, harbiden de yonja platformu gibi genderlar hair colorlar falan.
yok abi bitmiş icq.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...