Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spellfire / Frozen Shadoweave

Bathory

Öne çıkan mesajlar

Kaç vs kaç arena yaptıgına bakar. 5 v 5'te pom pyro2na gülerler.(Ben) Ama 2 v 2'de kraldır pom pyro spec. Bu arada full spellfire set'im var, ama arena gearını kullanıyorum. O sette stat diye birşey yok. Çok vuruyor, sağlam crit var. Ama ne spirit ne stam ne adam akıllı int var. Raidlerde kullanın spellfire'ı falan, gerisi yalan. Yani netherweave set bile daha iyi. Da yalan oldu bizim setler, yeni sezon yeni set.
Sosyal ağlarda paylaş

abi sen pvp için hangi seti craftlesem diyorsan bence bişey craftleme. Pve yapıcaksan spellfire'ı craftle ama zaten arenada çabucak gladiator setini toplamaya başlayacaksın ki zaten bu set tam bir pvp seti sana deli gibi stamina da vericek resilience da vericek.

spellfire ve diğerinde farkettiysen statler çok ezik. Battlecast hadi fena değil de yani yapabilrsen yap.

Ama dediğim gibi pve de yapıcaksan spellcast daha iyi bi seçenek. Pve yapmayacaksan o zaman battlecast.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
FreEmoon, 13 Haziran 2007, Çarşamba - 00:36 tarihinde demis ki:

kimse arenada sana 3sn boyunca sallana sallana fireball attırmıyor onun için bencede gerek yok o talente pvp'de

zaten fireball kullanmıosun o talentte
3 sn attırmıyolarda 2.5 sn de attırıyorlarmı sence :D
Sosyal ağlarda paylaş

2 kisiyseniz biriniz fire olun, diğeriniz frost ne kasıosunuz abi :D. birbirinizden farklı olacak sekilde degistirirsiniz sürekli. bi de su talent build mevzusu, oyundan alınan zevkin maksimize edilmesi esasına dayanır bence. en fazla hangisinden haz alıosan (misal imp sap default olarak gelmeden önce sırf aynı adama 3 kere atıp delirtmek icin acıodum) ona göre seçimini yap derim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kimse arenada sana 3sn boyunca sallana sallana fireball attırmıyor onun için bencede gerek yok o talente pvp'de

Burning soul alınmışken fireballın casti her zaman frosttan basittir.
Ha cs,pummel falan diyorsan 0.5 sn fark çok büyük bir şey değiştireceğini sanmıyorum.Sonuçta 1 sn 1.5 sn değil 3 sn ve 2.5 sn çok büyük bir kayıp yok...
Ha bu adam fb daha fazla critlesin diye vermemişse bilemicem :P
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır olmiyacaktı %70 şansla pushback olmuyor fire speller...Aradaki 0.5 sec bir anlam ifade etmez (örneğin bir pet size deli gibi vururken / ayrıca yorum üstte verilmiş elemental build için)

[ Mesaj 13 Haziran 2007, Çarşamba - 10:44 tarihinde, ad3m tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

@ad3m ve @cenx

İlginçtir ikinizde sanki "fireball normalde 3 sn mişte talentle 2.5 oluyormuş" gibi bildiğiniz için (ki fireball talentle 3sn yeye düşer normalde 3.5 sn'dir) benim yazdığımı yanlış anlamışsınız.

Ben zaten o talenti almaya gerek olmadığını düşünüyorum çünkü talenti alsanızda 3sn yeye düşen fireballu bile size cast ettirmiyolar. interruptı kafanıza yiyiveriyosunuz, karşınızdaki mageler bile counterspell CD'de iken araya sheep+fireblast sokup gene bozuyorlar büyüyü. 3sn çooook uzun bir süre arenada kimse size o kadar süre tanımıyor malesef. ve süreniz varsada gerçekten 3.5 olması ile 3 olması arasında çok bişey fark etmiyor. Üstelik 2 tane fireball atmanız tamamen imkansız olduğu için bari çok vursun diye bile alınmaya bilir o talent (sonuçta -%10 bonus damage penalty alıyosunuzki baya koyuyor adama +800 civarı bonus damageniz varsa)

Bide Burning soul ancak sourch için işe yarıyor üstünüzde pet varken bu talent bile sizi kurtarmıyor o fireball oluyor 4,5-5sn zaten atsanızda ölmüş oluyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Sevdigin talentlara git. O iyi bu iyi diye birşey yok, hangisini seviyorsan onla iyi oynarsın. Arcane/fire la 1 adamı one shot alabiliosun, arena da faydalı olabilen bi spec, her arenaya girdiginde cdler 0 landıgı icin. Onun dısında 2 mage arena dusunuyorsan deep frost yapıp +2 water elementle bir kisiyi de direk nukeyebiliyorsunuz. Ama tek magesen deep frost dmg bakımından pek tatmin etmeyebilir (özellikle de nova nerfinden sonra). Elemental bunların biraz daha ortalaması, arcane firea gore defansı daha fazla, dmg kaybı var. Ama şahsen set yapıp o kdr spell dmg alacaksan, fire tercihli bir talentla sole milleti 2 vurusta almak ayrı zevk olur, tabi sana kalmıs tamamen zevk meselesi.
Sosyal ağlarda paylaş

bende diyorum zaten scorch ve blast nova ve ice lance temalı bütün instant büyülerin hakim olduğu bi build. ice block ta var mis.
tabi sevenine
ha ben bunla yapamam fireball atmassam rahat edemem diosan oynamassın ne güzel.
ben simdi tekrar deep frosta geçtim ondan aldıım zevki alamıorum hiç bi buildde.
Sosyal ağlarda paylaş

Arenada fireball atılmaz. Mantıksızlıgı sadece attım, atamadımdan değil, impact sebebiyle. Sık sık stunlock'a bile alınabiliyor target. Yani kesik kesik atmanız lazım. Yoksa çok rahat counterspell, interrupt yersiniz. Interrup'tan kastım casting bar'ın geriye atması değil, fear, lolcoil, charge hede hödö. Ayrıca arenada warlocklar easymode oldugu için petleri bile sizi yenmeye yetiyor. Scorch takılın mutlu olun. Fireball BG'de falan iyi gider.

Edit: Ben arenada easy mode oynamak istiyorum diyorsan frost'a geçiyosun direk, petinin frostbite tutturmasını bekle sonra icelance oyna lol. Daha kolay ne var? Ayrıca blizzard'ın fireball'u bufflaması lazım acilen. Spell direk listemden çıktı.

[ Mesaj 13 Haziran 2007, Çarşamba - 12:47 tarihinde, Xhunarion tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cünkü Molten Armor crityleyipte poly yapamayıp oyun kaybettigimizi cok bilirim

son patchde fixlendi.. molten armor artık sheep acmıyor.

said:
40 tp verilip 0.5 sec verilmemiş fireball garip bi talent...

bu talentın tek alınmama sebebi zaten 0.5 saniye olayı veya arenada 3-3.5 sec cast zorlugu degil. silent nerfle improved fireball/frostbolt talentlarına verdiginizde %5-%10 (sayıden emin degilim) dmg nerf yıyorsunuz bu buyuler icin. dengelemek icinse emprovedlarını basmanız gerekıyor.

[ Mesaj 13 Haziran 2007, Çarşamba - 18:14 tarihinde, raistlinthewiz tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

2.1.0
Molten Armor: This ability will no longer be triggered erroneously by some non-melee attacks, such as Feral Faerie Fire. It will also no longer break crowd controlling affects such as Polymorph.

ha sunu dıyorsanız eskıden hem molten armor hem crıtının ıgnıteı bozuyordu patchden sonra sadece ignıteı bozar hale geldı arastırmak lazım. ama buguna kadar patchden sonra ne kendısının nede ıgnıteının poly bozdugunu gordum

[ Mesaj 13 Haziran 2007, Çarşamba - 18:17 tarihinde, raistlinthewiz tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...