Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

archimonde down!

druenler

Öne çıkan mesajlar

druen,e napsın adam demoya hoggerımı koysun

şikayet ettiğin şeyi anlamıyorum

illidan gibin testisli bi abimizin kesilebilirliliğmi?
bi kere karşısında akama ve maiev ve görmüş geçirmiş bir sürü maceracı var.
ayrıca bu younda artık bişilerin kesilebilmesi pek normal,sonsuza kadar raggy kesmeyecez dimi?

bu kadar reklamı yapılan blacktemple'ın,mount hyjalın 2 günde bitmesimi?
bu konudada şikayet etmenin bi anlamı yok,çünkü bu konu seni rahatsız ediyotsa oyunu bırakmalıydın,zulgurub,naxx,aq oyuna eklendiğinde hepsi birkaç haftada bitirildi,emildi yutuldu leet guildler tarafından.

tbcdeki her bosuun kesilebilmesimi? buda sorun değeil,wow cıktığından beri oyuna eklenen raidlerin sayısına bak,tbcye şimdi zulaman eklenecek,o şu bu bin türlü şey eklenecek.bekleyelim görelim.

[ Mesaj 10 Haziran 2007, Pazar - 14:19 tarihinde, DoGMeaT tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

raidler nihilum gibi guildlere göre tune edilmiyor ki bu iyi birşey bana göre, her ne kadar 2 haftada bir content patchinin bittiği görmek biraz saçma olsa da.
eğer herşeyin zorluk seviyesi nihiluma göre ayarlansaydı şu an oynayanların 1% i TK ve SSC yapıyor olurdu herhalde

[ Mesaj 10 Haziran 2007, Pazar - 14:31 tarihinde, Phlox tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Olaya biraz Blizz açısından baksanıza , ne yapsınlar adamlar?
Tamam çok daha zorlaştırdılar nihilum bile 2 ayda anca kesti dielim
Nihilum gibi profesyonel tam uyumlu bir guild deli tecrube consumable vs var çok ciddi adamlar. Onlar anca keserse alelade bir hard core guild hiç kesemez. Bence Blizz ne Nihilum ne de casuala göre düzenlememeli ortalama bi hardcore-core guildlere göre düzenlemeli ki bence şu an yaptığıda bu.
Sosyal ağlarda paylaş

kesmesine kestilerde bu oyunun eglenmek icin oldugunu hatirlatirim yani nihilum gibi iş kavramında oynayan guild yok denecek kadar az o zaman sadece archimonde ve illidan gibi hero bosslari sadece onlar kessin? olur mu oyle sey diger oynayan milyonlarca kisi napicak? belki adamlar haftada 4 gun raid yapiyorlar bilemedin 5 ama iyi oynuyorlar cok hardcore degiller nihilum kadar hizli olmasada bu insanlarinda progressi iyi olmali sonucta illa hardcore olunmazki
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Olaya biraz Blizz açısından baksanıza , ne yapsınlar adamlar?
Tamam çok daha zorlaştırdılar nihilum bile 2 ayda anca kesti dielim
Nihilum gibi profesyonel tam uyumlu bir guild deli tecrube consumable vs var çok ciddi adamlar. Onlar anca keserse alelade bir hard core guild hiç kesemez

iste bu noktada nerf devreye girer. yapsin kardesim imkansiz gibi bisiy encounterlari. bugli degil zor yapsin. nihilum 2 haftada bt ve hjyal i clear yapacagina 2 haftada 1 boss kessin. ne zaman cogunluk tk lara ulasinda bassin nerf u ondan sonra nihilum da keser diger hardcore larda.

simdi bi de buff geliyor bt e. blizzard isi tam tersten yapiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Tüm oyunu Nihilum'a bağlamayın. Dediğin çok saçma druenler, adamlar consumable vs vs farmlasın, kesemesin bossu kimse kesemiyor diye öyle mi? Adamlar hiç kasmasın ozaman gitsinler pvp yapsınlar, nerf ü beklesinler.
Peki.

Ayrıca, sizi niye zorluyor ki adamların kesmesi? Emek harcayıp kesiyorlar. Uğraşın siz de kesin? Adamların İllidanı 10 dk da kesmesi sizi enterese etmez di mi ama? Nedir yani, sizin progressesinizi etkiliyor mu? Adamlarla alıp veremediğiniz nedir çözemedim. Bırakın kessinler, adamlar pro işte. Kabullenin bazı şeyleri bence.
Sosyal ağlarda paylaş

bi defa neyi elestirdigimi anlasan bu mesaji yazmazdin sanirim. olay nihilum un kesmesi degil olay "bosslarin 2 hafta gibi komik bir surede kesilmesi". kimsenin nihilum u sucladigi yok. istedigi kadar iyi guild olsun sonucta daha zorlu encounterlar olmaliydi. suclu varsa o da boyle sacmaligi yapan blizzard dir. al buyur bt clear olunca official post burada :

said:
Based upon further feedback from guilds in Black Temple and Hyjal, we've decided to make some difficulty adjustments to many of the later bosses. As a general rule, the changes increase the damage dealt by the encounter to the raid. Note that due to the timing and nature of the changes made, some of the tooltips for the retuned abilities will be incorrect.

The encounters changed include:

Gurtogg Bloodboil
Teron Gorefiend
Mother Shahraz
The Illidari Council
Illidan Stormrage
Archimonde

Our intent is not to make the encounters impossible. Even with the increased difficulty, I do expect some of them to be quickly beaten again after guilds experience the changes and adapt.

tekrar diyorum nihilum kesmeden once degil, bt ve hjyal de ki bosslar kisacik surede kesildikten once bunu yapmalari lazimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Nihilium takdiri hak ediyor. Pro-guild olmuş adamlar, Blizzard'î en kısa zamanda döt etmek adamların görevi.

Ne var ki oyun zevksiz, Blizzard bile oyuna ilgiyi ayakta tutabilmek için bütün heroları sıradan harcamaya başladı.

Ben mi? Dün itibariyle acc i kapatmaya karar verdim. Shadow Priest ımın bankasını boşalttım, malı mülkü arkadaşlara gönderdim. PVP-RP sunucusundaki Rogue um için güzel bir IC ölüm senaryosu üzerinde çalışıyorum. Onu da öldüreyim, kapatacam acci ay sonuna kadar. BF2142, SC yetiyor bana :P
Sosyal ağlarda paylaş

duenler

psotumu okudman mesaj atma lütfen ama :(

bak ne demişim :

said:
bu kadar reklamı yapılan blacktemple'ın,mount hyjalın 2 günde bitmesimi?
bu konudada şikayet etmenin bi anlamı yok,çünkü bu konu seni rahatsız ediyotsa oyunu bırakmalıydın,zulgurub,naxx,aq oyuna eklendiğinde hepsi birkaç haftada bitirildi,emildi yutuldu leet guildler tarafından.

o bosslar daha zor olsa,nihlium en çok bir gün gecikir yine tüm bossları keserdi

dahada dahada zor olsa,niihilium vb dışında kimse kesemez

eğer yarı hardocore/casual bir guild çıkıpta tüm bossları 2 günde kesse,haklısın,ama öyle guildleri aylar boyunca oyalacak content var şu an,nihiliuım normal değil,ölüçünüz onlar olmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

blizzard bütün playerlara o kadar imkan tanıdıki degerlendirenler ez mode takılıyo işte 1k damage li shadow priestlar warlocklar mageler gezio etrafta 3 parca tailor 2 parca spellstrike cekio +9 gemleri döşe bitti. tabi tier 5 in neredeyse o tailor craftlara yakın olduunu düşünürsek çok rahat oldu progess olayı.blizzardın çabası su anda wowu bitirip starcrafta yüklenme yapmak arkasındanda muhtemelen world of diablo modunda birşey çıkarıcak ki oda starcraftı bitircek ve birazda o tahta oturcak.Atalarımız Zenginin malı, züğürdün çenesi yorar. demişler.eee boşunada değil.
Sosyal ağlarda paylaş

emınımkı su nihilumdur firstkilldir cekemeyen adamların buyuk cogunlugu bu oyunu 3-5 aydır oynayan ıvır zıvır adamlar. adam gıbı pve yapan cok az kısının bu fıkrı savunucagını dusunuyorum. cunki o adam gibi pveciler zaten onun bunun progressına bakıp laf etmeye harcayacakları zamanı consumable farm ve boss kesmek ıcın harcıyor ve hicbiride sizin ki 3 yasında cocugun oyuncugu alındıgında agladıgı gıbıde aglamıyor. progressına bakıyor ve kendı ilidianı kesecegı gunu bekliyor. tabi bu geriye kalan ıvır-zıvır takımı hıcbırzaman ilidianı kesmeyi bırakın gorme sansına sahip olmadıklarını bıldıklerı ıcın anca first-killere boyle bakıp ıvır-zıvır yorumlar yapıyor. once mmo ısınde hero killdır bılmemne kildir bunları cok dıkkate almamıyı ogrenmenız gerekıyor. lore lore dıoyrsunuz hero diyorsunuz niye hicbiriniz loreun 5 babasından Deathwing'ing oglu Nefarian kesıldıgınde lolipoplarınız elınızden alındıgı ıcın aglamadı. Simdiye kadar kesılen tonla tanrı loreda cok onemlı yer tutmuyormuydu? Adamlar bır gunde kesınce nerde kaldı lore askınız? Burdanda anlasılabilecegi gibi loreu bılsenız kısıtlı acıdan sadece w3 capmaingle lorea bakmasanız zaten sulu gozluluk yapmassınız. Lore bitti gitti mahvoldu demeden once oturun loreu okuyun..

not: bu topicteki kimseyi hedef alarak yazılmıs bır mesaj degil. bircok forumda aynı anlamsız muhabbetlerin getirdigi daraldan kaynaklanan bir mesaj. alınmak isteyen varsa alınabilir tabi.

[ Mesaj 10 Haziran 2007, Pazar - 23:22 tarihinde, raistlinthewiz tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...