Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Quest log addon

Astral

Öne çıkan mesajlar

Mob map i öneriyorum süper bişey.Questlerin nerede yapıldığını haritada gösteriyor.Ayrıca ore, herb, quest item, vendor,mob,hangi item nereden çıkar düşer bakabiliyorsunuz.Add on kurduktan sonra bi uptade yapin.

www.mobmap.de

[ Mesaj 10 Haziran 2007, Pazar - 14:38 tarihinde, batuhan tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
batuhan said:
Mob map i öneriyorum süper bişey.Questlerin nerede yapıldığını haritada gösteriyor.Ayrıca ore, herb, quest item, vendor,mob,hangi item nereden çıkar düşer bakabiliyorsunuz.Add on kurduktan sonra bi uptade yapin.

www.mobmap.de

[ Mesaj 10 Haziran 2007, Pazar - 14:38 tarihinde, batuhan tarafından güncellenmiştir ]

yaow bu programı arıyorum ama bu site 5 euro 10 euro gibi çok saçma şeyler söylüyo bana bedava indirebilceiğim bi yer yada elinde varsa bana msnden yollıyabilcek biri var mı?
öyle biri varsa bana PM atarsa sevindirik olurum.
Sosyal ağlarda paylaş

adamınbiri said:

yaow bu programı arıyorum ama bu site 5 euro 10 euro gibi çok saçma şeyler söylüyo bana bedava indirebilceiğim bi yer yada elinde varsa bana msnden yollıyabilcek biri var mı?
öyle biri varsa bana PM atarsa sevindirik olurum.

Ücretsiz zaten o siteden indirmek. Adamlar sadece bağışta bulunun diye rica ediyorlar. 5-6 saniye beklersen download başlıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...