Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Neden her işle ilgilenmek ister bu Anneler?

Soulbringer

Öne çıkan mesajlar

Evet başlıktan da anlaşılıcağı gibi bir sinüzit ameliyatımı bugun erteletti.
Kız arkadaşımla olan randevumu benim adıma mesaj atarak erteletti.
Ve karşıma geçti
O doğurmuşmuş onun kuralları geçecekmiş ne diyeceğimi şaşirdim bir an ama gerçekten çok sinirlendim ve sizinle paylaşmak istedim.[hline]§Tanrıdan önce karanlık vardı...§
What if God was one of us
Just a slob like one of us
Just a stranger on the bus
Trying to make His way home
....................................................
Sosyal ağlarda paylaş

takma kadeş bu arada 15-18-20 yaşları arasında olduun anlaşılıo sadee karşısına geçip sinirlenmemeye ve alakasız da olsa espri yapmaya çalış yanid ene bak bi süre sora o sinirlenmeye başlıcak ve ne kadar eğlnediini farkedceksin bu noktada yerleri deişiosunuz işte sen hükmeden oluosun bi süre bunu uygularsan göreceksin ki yola gelecek şindi bütün k....... böledir diycem ama çok genel olcak onn için anneler ilginçtir seni dourunca herşeyi yapcaklarını zannederler
Sosyal ağlarda paylaş

:):) ewt ya büyük bi sorun anneler ben son 2 hafta dır neler neler yapiorum deli oluo :):)

-oğlum dersini çalış
-bakarız

-oğlum dersini çalış
-başka?

-oğlum dersini çalış
-yok ya boşver

-oğlum dersini çalış
-hayat sadece ders deil!
-yokya?sen görürsün hayatın ne olduğunu azına .....la ......la
:)

daha neler neler bunlar basit ya bi şey söylesem naber falan desem o derler bitacek şöle böle tabi hiç iplemiorumda bana da geliolar yeter ulan falan oluorum![hline][b] Ehem Ehem Blabla bla balablabla
[b]

Sosyal ağlarda paylaş

ha bn de onu demeyi unuttum ara sıra kendini sıka sıkakriz geçirebiliosun ama 2-3 dk sürüo şöle bi bağrınıosun vea ne biliim bi iki küfür sallıosun bişileri tepiosun vea fırlatıosun neyse sora kaldıın yerden eğlenmeye devam ediosun :)) bu olayı keşke dah önce keşfetseydim komedi çoka acaip ya
Sosyal ağlarda paylaş

Bazen ben de çok uyuz oluyorum çok bilgisayar oynuyomuşum sığmışım hep onun dediği oluyor onun arkadaşlarına ben zorla gidiyorum o benim arkadaşlarımı evde istemiyor.Frp oynarken beynimin yıkandığı düşünüyor.Sonra ünide başka şehre taşınıcam diyince neden diyor....[hline]!!! No PaNiC AfTeR PAnDiC !!!
Sosyal ağlarda paylaş

ya böle çok kızdırınca gazaaaa gelio bağrıyo falan bendeee SANANE !!! diyip takıyorum pentagramı açıyorum sonuna kadar headbanga başlıyorum hiç iplemiyorum deli oluo çıldırıyo...

tabi bu her zaman böle olmuo onunda üstün geldiği durumlar oluo![hline][b] Ehem Ehem Blabla bla balablabla
[b]

Sosyal ağlarda paylaş

gaza gelmeyin,annenizin kıymetini bilin,kötü niyetle yapmıyorlar hiçbir şeyi,sizi sevdikleri için yapıyolar,adam gibi oturup konuşsanız annenize bağırmaktan,dalga geçmekten daha iyi netice alırsınız belki?
"miktirip gitcem"diyen arkadaşım seni çamaşır yıkamaya yemek yapmaya ev düzletmeye çağırıyorum 1-2 ay,gör bakalım annenin değerini,annenizin değerini bilin üper yaratıklar onlar:)[hline]tık!
Infernal_Reborn
, 30 July 2003 23:02 tarihinde demiş ki:
yaşım 15 bi adam daldı o da hafifçe dokundu yani
Sosyal ağlarda paylaş

Annemin tek yaptığı bulaşık makinesine bulaşıkları yerleştirmek, birde çamaşır makinesini çalıştırmak.Evi filan düzelttiği yoktur.Haftada iki kez temizlikçi kadın geliyor, tüm işi o kadın yapıyor.Babam ile ayrı yaşıyor kadın, ama evin her bişeyini hala daha babam ödüyor.Yani annemin bana sağladığı hiç birşey yok.Onun yüzünü görüpte çenesini çekiceğime, 1 km²'lik alanın tozunu alırım.[hline]ymumcuoglu

Even the smallest person can change the course of the future...
Sosyal ağlarda paylaş

benimde annem melektir melek(aslında o kadar deil ama :) )

yani hiç böle miktirip gitmek gibi bi niyetim yok çok mutluyum :)[hline]C kişisi, 14 July 2003 15:01 tarihinde demiş ki:
fintiki funtuku hedehödö pırt cırt kamtiki kıpçak, tikitiki ta... hödöley hödöley, tirinirinom. dunganga dıpçıs çikiçiki ba-ba. filan da falan, bla da blu. dordik dordik mogu mogu...
Sosyal ağlarda paylaş

Barışmak amaçlı yemeğe çıkardı ve kız arkı da çağırmış kız da şaşkın şaşkın geldi ondan da özür diledi ve ameliyat olayını o oldugumda içi rahatlıyıcagı için istedigini anlattı.
Sanırım annem haklıymış ;)[hline]§Tanrıdan önce karanlık vardı...§
What if God was one of us
Just a slob like one of us
Just a stranger on the bus
Trying to make His way home
....................................................
Sosyal ağlarda paylaş

istisna durumlar haric, annelerimizin, babalarimizin kiymetini bilelim, gun olup da uzakta yasamaya baslayinca evi cekip cevirmek ne demekmis anliyor insan, bi de ozleyip de goremeyecegini bilme durumu da cok kotu, mesela ben en azindan 2004 temmuz'a kadar goremeyecegim hicbirini, onlarla beraber yasarken insan farketmiyor ama sonra diyor ki, ne kadar alismisim desteklerini arkamda hissetmeye...

bi de, her anne, her baba egitilebilir, ufak ufak gevseterek kurallari, bi orta yol bulunur, zaten bi yastan sonra bu olay kendiliginden halloluyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

başın sağolsun ra_d..

ebeveynlerimizle muhakkak sorunlarımız, tartışmalarımız olur ama onları da bizler gibi kendi sorunları, düşünceleri, hayalleri, istekleri, hataları, doğruları olan insanlar olarak görelim. onların da bizimle ilgili bizden beklentileri var doğal olarak. insan yaşı ilerleyip "kendi çocuğum olsa neler beklerim" diye düşününce daha iyi farkına varıyor. elbette her dedikleri doğru değil ama bizim de her dediğimiz doğru mu ki? :)[hline]Sabahları napalm kokusunu severim, çöp kokusunu değil..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...