Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

17 haziran öss sonrası 1. uluslararası paticik halısaha toplaşması (istanbul)

BoaCh

Öne çıkan mesajlar

Salı 6-7 ayırttım yarın kapora istiyorlar 20 mly eğer gidiyorsak 4 gibi 3-4 kişi gelsin benimle :D param yok o kadar su an verelim kaporayı toplam 66 mly

edit: eğer uymuyorsa arayıp iptal ettiriyim

kenan evren lisesi halı sahasında fb stadı yani

[ Mesaj 16 Haziran 2007, Cumartesi - 12:02 tarihinde, eagle_dnz tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

abi kimse o kapora işine yatmaz.kapora verecek varsa diye soralım o da acil burada fikrini sölesin.

altunizade ya da özgürlük parkında olması fark yapar mı arkadaşlar ?ben deneyim bi de şansını.

salı gününe ayarlamaya çalışıcam ben,özgürlük parkı olur diyosa arkasokak'a bastırırız.

güzel olucak,yalan etmeyelim =)

kapora için fikir sölücek varsa sölesin acil tabi.

yoksa salı gününe bir yer ayarlamak üzere çalışmaya devam ediyoruz.

[ Mesaj 16 Haziran 2007, Cumartesi - 12:20 tarihinde, malik tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ya arkadaşlar kenan evren stadı çok tehlikeli geliyor bana.sığırla çim sahanın suni çimlerini biçmişlerdi dümdüz halı üzerinde oynatıyorlardı.özgürlük parkı olsun bizim olsun ucuz olsun diyorum anlatamıyorum kenan evreni ayarlamışsınız.hadi hayırlısı.benim p.tesi ve çarşamba bütlerim var ona göre hadi ya
Sosyal ağlarda paylaş

kapora veren yok galiba =)

niye iptal ediyosun abi,gelmezsek zaten iptal olur =)

salı gününe alıoruz ,hayır diyen var mı ?

edit:evet derseniz ben çabalıcam.altunizade ve özgürlük parkının oralardan halı saha bakıcam.

[ Mesaj 16 Haziran 2007, Cumartesi - 16:03 tarihinde, malik tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

@eagle_dnz:yapma etme gözünü seveyim antepten yeni geldim bu sabah ist'e,finallerim bitmiş,15 saat yol çekmişim,erenköy'den altunizadeye'de gidemem şimdi kasıp.pazar pazartesi ilgilenip gelişmeleri sölerim.

özgürlük parkı göztepede,marmara üni göztepe kampüsüne yakın bir yerlerde diyeyim.

altunizade ?

göztepe özgürlük parkı ?

bu arada ben bakıcam yani,kapora alıolar mı almıolar mı falan muhabbeti.param olsa kapora isteseler de verirdim de yok üstümde,deneyecez şansımızı,haber ederim sizlere,bi tercih yapın da.
Sosyal ağlarda paylaş

salı günü için altunizadedeki fiyalatları sorucam.

arkasokak abi sen de özgürlük parkının ordakini soruverirsin.

fiyatlar yaklaşıksa çoğunluk altunizade dediği için orayı ayarlarız,özgürlük parkındaki ucuzsa orayı sorarız,pazar günü 18-19 saatleri arası sen onu bi soruver ve bana ulaşıver.

yarın akşama doğru sizi bilgilendiririm.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...