Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Illidan pwned by Nihilum!

aente

Öne çıkan mesajlar

illidan ortamın maymunu zaten
sen 10000 sene hapis yat.

sora çık elfler dışlasın.

ordu kur yenil.

demonlara hizmet et onuda batır.

beyaz saçlı piskopat bi eleman (arthas) en güçsüz halindeyken yarsın seni.

outlande paçayı zor at. düşmanlar gelince outland e höyt! how u dare?! de

1 haftada öl sora.

iyi dönerci olur anca o pıçaklarla ehe başka bişi olmaz.

(işte bak bi hero insanın gözünde nası deer kaybedio kesilince :P) o yüzden arthas falan down olursa ilerde wc yalan olur bence.

[ Mesaj 06 Haziran 2007, Çarşamba - 11:43 tarihinde, Norak tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

internette kiyamet kopmus yani
milletin yarisi grtz modunda yarisi bu ne yaw saka mi modunda

soyle bisey buldum wiki de biraz rahatlatti, Arthas fanlari korkmaisn nihi arthasi kesemicek gibi

[spo]Blizzard has stated that Illidan was the most powerful coded character in World of Warcraft before the expansion was released. It is unknown whether this will change in the expansion, however, considering his past defeat at the hands of Arthas before Arthas gained the power of the Lich King; this probably indicates that Arthas had not been coded into the game at the time of that statement. Based on statements made by Chris Metzen at BlizzCon when cries were made for Arthas, even a 40 person raid of characters at level 70 would be no match for him. Since Illidan will be defeatable with (most likely) a 25 person raid in the expansion, it is highly unlikely that Illidan's power will compare to Arthas'.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

Adamlar kaç class birden resist açmış durumda. Orda sayabildiğim kadarı ile 4 pala var. Ayrıca warlockda mevcut pride... Bide biliyorsunuz greater nature, shadow vs. potların dibine vuruyorlar ama deidğim üzere... 3 kez wipe yediler ama sağlam yediler :P Du bakalım... Bu çapanoğlu çıkmasında altından...
Sosyal ağlarda paylaş

Hayatını okumuş birisi olarka en sevdiğim hero Thralldır. İllidian çapulcudan başkası değil şahsi fikrimce.

Sen git gerzekliğinin eseri 10bin sene hapis yat, sonra seni çıkarsınlar kendi fındık kafanın dikine harektler yap tekrar içeri tıksınlar seni. Poponda 1 adet warden her yerde koşuştur, kovaladığı iş ne HİÇÇÇÇ!!! KOCA BİR HİÇ! yapacam edecemi şunu yapacam, bunu yapmalıyım, şunu kanıtlamalıyım, bunu yapmalıyım, Yok hazırmısın aklını alacam, yok makyaj yaptınız mı sizi öpecem. Ne oldu 25 tane tip geldi Çaktı kafasına levyeyle yatırdı yere HAHAHAH.

bu adam hep böyleydi 0 zeka. gitti Artha'a daldı kendi kafasındaki beyinsiz duygularına uyarak ne oldu Arthas buna direk böcek muamelei yaptı "Bu kim lan salakmıdır nedir ortalık çabulcu dolmuş" gibisiniden bri cevapla çaat taktı illidian a Sonra Lich King'in zamanım artık hiç yok ç ağrısını tekrar duyduğu için gitti. İllidian ölümden döndü. Outland'e gelişini hiç unutmuyorum zaten. Warcraft 3 TFT e oynaynalar bilirler o kayanın üstünde karşısında görüdğünden :D sonra altına nasıl ettiğini. 4 bir yandan tekmeleri yedi dedi outlandi alayım bari, orda gene kızılcık sopasıyla dayağı yedi. Black Temple ı ele geçirdi. Tekrar kızılcı sopasıyla dayağı yedi.

Bu kadar kafadan sallayan ve boş konuşan saçma sapan hedefler uğruna kendini kepaze eden soss görmedim ben zhuahua. İyi olmuş beter olsun. (bugünkü fikrim budur ahahha)

betrayer mış olsa olsa Tırtrayer olur. muhauhauahuahu

[ Mesaj 06 Haziran 2007, Çarşamba - 16:25 tarihinde, Asphodel tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

yahu amma abartıldı..

olanlar gayet normal ve bekleniyordu. nihilum daha önce dendiği gibi çok ama çok uç bir örnek.

niye bu kadar takıldınız buna anlamak mümkün değil, oyun bitmiştir falan komik laflar bunlar.

[ Mesaj 06 Haziran 2007, Çarşamba - 16:39 tarihinde, _Mordrac_ tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

abartmakta haklılar ama illidian. Normal bir boss değil tarihi var, warcraft tarihinde yeri var 10bin seneden fazla yeri var hemde. Çoluk çocuk bulabilirim karakteri. Ama fanatikleri aşırı olan bir karakterdi. Yukarıdaki 2 sivri zekalı değerli arkadaşımız mesela örnek :D sinirlenip Black Temple a topun kaçtı gibi çok şahane bir espiri yapmışlar hahahahaha çok güldürdüler beni sağolsunlar.

Blizzard böyle bir karakteri, bu kadar kolay nasıl kestirebilir? Razorgore bile ne kadar kastırdı milleti, ragnaros koskoca General nasıl kastırmıştı. Lady Vajh bile fazla kastırdı insanları sanırım.
Nebileyim, threat olayını daha ince hesap yapsalardı tutupta illidian tanka 10k 10k vursun da demiyorum. Atıyorum en ufak overhealda çat gitseydi veya arka arkaya critlerde gel bakiyim buraya diyip kulağını çekseydi. (bilmiyorum belkide yapıyodur) yani isterse orda 40 tane 70 olsun bu kadar kolay olmamalıydı.

İmmolation açıp casterların arasından bir geçseydi, bir kere köpek gibi evasion var neler oldu merak ediyorum. Mana Burn attımı onu da merak ediyorum. Demon forma niye girmedi onu bile merak ediyorum. Belki yukarıdakilerin hepsi oldu :D Video görene kadar fazla abartı konuşmakta istemiyorum.
Asıl merak ettiğim konu şu, 25 kişi + Maiev mi kapıştılar yoksa Maiev Shadowsong (soyad buydu sanırım) ın yanında kukla olarak mı görev aldılar. Ki eğer öyle birşey varsa bu kadar kolay ölmesini bir nevi anlarım.
Ayrıca Maiev Hapiste gözüküyor, en azından onu hapisten çıkarmak için kastıracak zorlukta quest sıralaması yaparlardı. Bana göre çok erken oldu 1 hafta erkenden öte hemen oldu. Blizzard resmen çuvalladı, tabii başka bir cinlik düşünmüyorsa. İllidianı Sargerasa REssurect ettirmek gibi, veya o illidian değildi vs vs gibi saçmalayacaklarsa bilinmez.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ne oldu 25 tane tip geldi Çaktı kafasına levyeyle yatırdı yere HAHAHAH
Bu kadar kafadan sallayan ve boş konuşan saçma sapan hedefler uğruna kendini kepaze eden soss görmedim ben zhuahua. İyi olmuş beter olsun. (bugünkü fikrim budur ahahha)

betrayer mış olsa olsa Tırtrayer olur. muhauhauahuahu

bu yorumlardan sonra topunun black temple a kaçmasından başka bir ihtimal göremedim valla ben. aranızda kişisel bir mesele var gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...