Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Roberto Carlos Fenerbahçe'de

eagle_dnz

Öne çıkan mesajlar

Makaay Trezeguet'den iyi değil bence. Hatta kat kat kötü. Dediğim gibi beleşçi bir adam. Kalite gol sayısıyla ölçülmez, attığı golleri nasıl atmış ona bakılır.

Sabri de GS'de işe yarıyor çok ama sonuçta Sabri. :D

Bergkamp mesela diğer topicte yazmıştı biri attığı gollerin sayısıylka değil güzelliğiyle kalitesini belli eder diye. Golcü de3diğin öyle olmalı. Yoksa beleş golü Nobre de atıyor.

Ayrıca Fener'e Makaay'dan iyisi yakışır bence
Sosyal ağlarda paylaş

Valla Juventus taraftarıyım haliyle Trezeguet'nin birçok maçını izledim. Alman ligi maçlarını da elimden geldiğince takip ederim zevkli bir lig. Ve gerçekten de Makaay'ın tırt olduğunu düşünüyorum :D Hem beğenme meselesi, ben onun futbolunu beğenmiyorum, benim kaliteli dediğim forvet pozisyonları kendisi yaratır, yırtıcıdır her yerden vurabilir. İki adam var bence bu konuda ilah olabilecek. Biri Rooney diğeri de Henry. ama Henry yaşlanıyor maalesef :(

Gerçi iyi Arsenal forvetsiz kalsın tehlikeli olmasın Unitedıma :)
Sosyal ağlarda paylaş

Makaay kesinlikle harika bir futbolcu yalnız Türkiyede başarılı olabileceğini düşünmüyorum.

Almanyadaki lakabı fantomdur nedenide saklanıp kendini unutturur ve bir anda ortaya çıkıp boşluktan atar golü.

Açık defanslara karşı çok çok iyi ama türkiyede 11 kişi defans yapıldığı için performansı çok düşecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
said:

nileppezdel

19 Haziran 2007, Salı - 16:52
Hagi deli etmişti en son o zaman gördüm :P

O değil de madem o kadar büyük kulüpsünüz biraz ağırbaşlı olacaksınız, görmemiş gibi 5000 kişiyle imza töreni yapmayacaksınız.

Ben futbolcu olsam Fener'de kıskanır kasten sakatlardım herifi antremanda :D

avrupa takimlarinin bir cogu yildiz transferlerine stadyumlarinda imza attirir yani bu gormemislik degil reklam birazcikta.bunu bilmemek gormemislik olmasin sakin? :P

[ Mesaj 20 Haziran 2007, Çarşamba - 18:02 tarihinde, fmea tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...