Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sayın Yıldırım Demirören Demiş Ki:

eagle_dnz

Öne çıkan mesajlar

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, ''Beşiktaş ruhuna sahip, savaşan, kaybederken bile terinin son damlasına kadar mücadele eden takımımız, bana göre sezonun en başarılı takımıdır ve gönlümün şampiyonudur''dedi.

terinin son damlasına kadar mücadele eden derken acaba fanatiklikle mi söylüyor biz de izledik maçları çoğunu fb gibi koşmadan mücadele etmeden aldı tamam tabiki gönlünün şampiyonu bjk fb olcak hali yok ama sezonun en başarılı takımı lafını daha önce de söylemişti o da yalan tabi ama terinin son damlasına kadar mücadele olayına taktım ben sayın bjkli arkadaşlarım ve tabi diğer arkadaşlarım ne düşünüyorsunuz tarafsız şekilde ltf (yalan olur da deneyin yine de)
Sosyal ağlarda paylaş

İyi de bu bir başkanın takımına moral konuşmasıdır,taraftarına moral konuşmasıdır.

Çıkıp buraya bunu yazıyorsun,sonra tepki gelecek "ben tarafsız demiştim !111 işte siz böylesiniz !1!1" benzeri bir yorum yapacaksın.

Ne deseydi yani,"iyi oynadık ama kaybettik,oyuncular maldı,tigana sana kafam girsin" bunu mu yani ?

Aziz Yıldırım'da geçen sene aynı şeyleri sarf etmişti,her kaçan şampiyonlukta hatırlarım diğer rakipler böyle şeyler söyler.

Hayır konuyu açmandaki mantığı anlamadım ben hala ondan bende saçmalıyorum,kusura bakma abi.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bişey demek zorunda değil ki futbolculara moral konusmasını gitsin futbolcuları toplayıp özel yapsın

yok kimseye bişey demicem istediğini söylesin herkes

başkanların yöneticilerin artık çıkıp zırt pırt konusmasından çok rahatsızım hep böyle şeyler körüklüyor bunları çıkıp şampiyon bile olmamış en başarılı benim diyor
Sosyal ağlarda paylaş

Abi başarılı olmak sadece şampiyonlukla ölçülmez ki,bu sadece futbolculara da değil tüm külübe,tüm taraftarlara konuşmadır.

Aynı konuşmaları geçen sene Aziz Yıldırım'da yaptı,başkaları da yapıyor yıllardır.Basit sene sonu konuşmaları.

Yani şampiyon olamamışsın,böyle konuşmaya hakkın yok demişsin yani o zaman Liverpool'un gelecek seneye kadar konuşmaya hiç hakkı yok.Çünkü ne lig şampiyonu olabildi,ne de CL.Oynadıkları oyun,finale çıkmaları kimin umrunda,kazanacaksın kardeşim yoksa bir hiçsin...

Bu düşünce yüzünden Türkiye'de spor gelişmiyor,gelişmeyecekte.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bi başarılı olmak sadece şampiyonlukla ölçülmez ki,bu sadece futbolculara da değil tüm külübe,tüm taraftarlara konuşmadır.

Aynı konuşmaları geçen sene Aziz Yıldırım'da yaptı,başkaları da yapıyor yıllardır.Basit sene sonu konuşmaları.

Yani şampiyon olamamışsın,böyle konuşmaya hakkın yok demişsin yani o zaman Liverpool'un gelecek seneye kadar konuşmaya hiç hakkı yok.Çünkü ne lig şampiyonu olabildi,ne de CL.Oynadıkları oyun,finale çıkmaları kimin umrunda,kazanacaksın kardeşim yoksa bir hiçsin...

Bu düşünce yüzünden Türkiye'de spor gelişmiyor,gelişmeyecekte.
nokta.

[ Mesaj 05 Haziran 2007, Salı - 18:40 tarihinde, cado tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

terbiyesizlik etmiş
Kabul ettiremedik şuna fenerbahçeden başka takım olmadığını.

O değilde
bence hiçbirşey demesin.Yüzsüzlüktür bu efendim.Lider in 32 puan kaybettiği bir ligde sen şampiyon yapamıyorsan bu takımı
Klubun geleceğine ipotek koyuyorsan.Milyon dolarları cebinden koyduktan sonra şeref tribününde Karar defteri gezdiriyorsan.
Kimseye danışmadan transfer yapıyorsan.
Ruhtan savaşmaktan Beşiktaşlılık duruşundan bahsetmeyeceksin.
Sosyal ağlarda paylaş

said:

arkadaşlar ş.l bahsettiğiniz şey saçmalamayın
Sosyal ağlarda paylaş

Ya yok zaten ben BJK en başarılısıydı demiyorum zaten.Normalde şu Yıldırım Demirören denyosunun hiçbir şeyini savunmam,aslında bunu bile şuan savunmuyorum.Sadece yaklaşık 1 ay önce söylenmiş bir sözü niye şimdi böyle açtın,onun merakı içerisindeyim abi.

Hayır birde benim CL ve TFL benzetmesi tamamen bizim vatandaşın bakış açısı yüzündendir.Ya çok gördüm Liverpool 2. oldu diye ezik,salak takım gibi yorumlar yapanları.Aramızda da vardır eminim,başka forumlarda ve heryerde olduğu gibi.Sanki o 2. takım sezon boyunca yan gelip yattı,dizine kıçına çarpan toplarla gol attı da oraya bala gelmiş gibi bir izlenim yaratılıyor.

Geçen sene Fenerbahçe son hafta şampiyonluğu kaçırdı diye Fenerbahçe'ye yapılmadık kalmadı.Neden? Çünkü ikincisin...

Orada önemli olan takımın bir sene boyunca yaptığı maçlar,aldığı başarılar değil,2. olması...

2.liği niye kabul etmiyor bizim insanlar,2. lik veya 3.lük yenilgi değildir ki ?

Ayrıca her sene şunu görüyorum.Şampiyon takım kendini kral ediyor,diğer takımlarla dalga geçme hakkını eline aldığını sanıyor.Yöneticiler olsun,taraftar olsun ki ,taraftar zaten fitil gibidir her zaman atağa hazır, diğer takımı ezer.Yöneticilerinin yaptığı konuşmalarla dalga geçer.Tıpkı burada olduğu gibi.

Adam çıkmış benim gönlümün şampiyonu,iyi oynadık ama kazanamadık demiş.

Siz çıkmışsınız "zuahzua siz mi iyi oynadınız zuah " gibi yorum yapmışsınız.

Değişmeliyiz,rakibe bakış açısı cidden değişmeli,taraftarlığa bakış açımız değişmeli.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Demirören denyosunun hiçbir şeyini savunmam,aslında bunu bile şuan savunmuyorum.Sadece yaklaşık 1 ay önce söylenmiş bir sözü niye şimdi böyle açtın,onun merakı içerisindeyim abi

yeni söylemiş tekrardan zırt pırt diyorum ya konusuyor

[ Mesaj 05 Haziran 2007, Salı - 19:03 tarihinde, eagle_dnz tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ya o denyo onu boşver,plak gibi sene sonuna kadar der yine,

sadece fb gibi yattı vs. demişsin,oynamadı demişsin yani bu düşünceye takıldım ben.Sadece BJK için değil yani başarısızlık değil ki bu abi.

edit:birde bu kadar uzun uzun yazmamın sebebi, sırf topic uplamayayım diye yeni konu açılmasını beklemiştim şunları yazabilmek için,içimi boşalttım rahatım :)

[ Mesaj 05 Haziran 2007, Salı - 19:07 tarihinde, DarKRideR tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

En basarili BJK falan degildi ben de katiliyorum da, "yatarak maclar aldi ama" diye aciklayamayiz bunu, iyi oynamadiginda mac kazanmayi ara sira da olsa beceremiyosan zaten basarili olamazsin. Her buyuk takim yapar arada yani, yapmasi gerekir.

Demiroren denyo ama bu konusmadan degil yani, genel olarak BJK'ye yakismayan biri oldugu icin. Bu konusmalari herkes yapiyor yoksa; biz her sene CL'de yari final+ oynuyoruz mesela, Turkiye'de de iki kupayi birden aliyoruz, Aziz'e sorarsan. Canaydin da neler vadetti neler yapabildi ortada. Hicbiri basarizliga getirmiyo lafi, "lan gene sictik ehaha neyse seneye" diyen baskan gordun mu hic :p
Sosyal ağlarda paylaş

Adam tefeci mantığı ile klubü yönetiyor.Önce sizi borca soktu kendine mahkum etti sonrada her söylediği saçma açıklamayı yutmanızı , her başarasızlığı hazmetmenizi bekliyor.Sürekli Fenere sataşarak prim toplamaya çalışıyor.Yok efendim tek cumhuriyet varmış o da Türkiye cumhuriyetiymiş.Sanki biz bilmiyoruz bunu.Biz futbol olarak bahsediyoruz daha bunu kafası almamış, kavrayamamış bi adamdan Beşiktaşı yönetmesini bekliyorsunuz.
O da gidiyor büyük takımınların yolladığı yetersiz futbolcuları toplayıp takımını ''Büyük'' takım olmaktan uzaklaştırıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

deplasmanda son on dakikada bulduğu gollerle 1-0 kazanan başkanı alkışlamak lazım bu söyleminden dolayı..
kimseye b.k atmaya falan çalışmıyorum son derece objektif olarak beşiktaşın iyi oynamadığını söylüyorum..

iyi oynadığı zamanda kalkıp alkışlamasını da biliriz ama göz var nizam var yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...