Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Metallica - Frantic

trikeratops

Öne çıkan mesajlar

şarkı benin hoşuma gitti

*naglfar ın bitmesini bekleyip frantic i açar*

frantic-tic-tic-tic-tic-tic-toc[hline]Aket Atum, Founder and the mentor of the Comachero enstitüsü. Avatar of Odin
Rogman, 20 August 2003 13:30 tarihinde demiş ki:
ahah 5 kişi den 8 sayfalık thread cıkmıs hll walla.. (şu anda 28 sayfa)

[b]frp olmak isteyenler comanchero enstitüsüne
Sosyal ağlarda paylaş

güzel şarkı ama klibi görmedim zaten mtv ye çıkan grupların albümlerini almama kararı aldım *!lafı nasıl döndürüceğini düşünür* en azından sabah saatlerinde çıkanları :P *!lafı döndürdüğü için bir oh çeker* :P[hline]SatanJager[RE] ICQ
RedEye CLAN ruhunu yaşatan tek isim :)http://diablokiller.cjb.net ( yakında bir ara açılır bakılır )
Bayan X: Mangodan okul eteği aldım dur gösteriyim.*çantadan torba çıkarılır ilk bir s-shirt görülür*
aente : Eee hani etek? *kumaş parçası gösterilir*
aente : Etek nerde?
Bayan X : Etek bu!*bir kopulur yerlere yatılır*
aente : Anaaa! dükkanın adı iks asdasa*ölünür*
Sosyal ağlarda paylaş

klip güzel de,
Bu metallica değil. Bıraksınlar artık, zirvede bıraksınlar ki iyi hatırlansınlar, Ecevitlik yapmasınlar ya.
Öyle şarkı mı olur Fırantik tik tik tik tik tak diye
Bizde bi şaklaban var ya Faruk K diye, onun şarkılarına benziyo.[hline]Penthesilea, Elan Realms. Elan Realms UO Shard

my heart's a tart
your body's rent
my body's broken
yours is spent

Sosyal ağlarda paylaş

hayatımda ilk cof klibini mtv de izlemiştim

from the cradle to enslave di

hemde sansürsüz dü

o yüzden mtv ye pek laf etmiyorum[hline]Aket Atum, Founder and the mentor of the Comachero enstitüsü. Avatar of Odin
Rogman, 20 August 2003 13:30 tarihinde demiş ki:
ahah 5 kişi den 8 sayfalık thread cıkmıs hll walla.. (şu anda 28 sayfa)

[b]frp olmak isteyenler comanchero enstitüsüne
Sosyal ağlarda paylaş

daa önceki tüm st.a nger konularında dediim gibi favori şarkım FRANtiC ve albüm güzel....tabi bu benim düşüncem... klibi izlemedim ama...[hline]Ph'nglui mgwl'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn...

.................................thE CaLL oF Cthulhu...

:rock:obEy yOUr mastEr!¡:rock:
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
said:
Cthulhu_, 01 September 2003 21:45 tarihinde demiş ki:
daa önceki tüm st.a nger konularında dediim gibi favori şarkım FRANtiC ve albüm güzel....tabi bu benim düşüncem... klibi izlemedim ama...

+666[hline]Fuck it all! Fuck this world!
Fuck everything that you stand for!
Don't belong! Don't exist!
Don't give a shit!
Don't ever judge me!
Sosyal ağlarda paylaş

valla albümde bir tek My World ile St. Anger'ın yarısını beğendim. (zaten diğer yarısı aynı?!)
ben daha yenilikçi bir şeyler beklerdim.. gerçi Re-Load dan sonra böle bir albümün geleceği belliydi.. Metallica eski Metallica olamaz belki ama ben yine de My Friend of Misery, One, Turn The Page, Fade To Black, Master of Puppets, ... And Justice For All ve Enter Sandman dinlemeye devam edeceğim, bunu da hiç bir şey değiştiremez..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...