Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nihilum down by Kungen

LastManStanding

Öne çıkan mesajlar

said:
Dactyl de dahil olmak üzere neredeyse bütün KR üyeleri bir ara BL'de reroll etti.

Deli oluyordum o huylarına, gelirler lowbie horde char ile:

/w Elonia WC Boost pls
/w Elonia elololnia giev SFK
/w Elonia rolf giev rfd

Sonra hepsi Magtheridon'a geri dönerdi :p

Kungen denen şahıs hakkaten karakter olarak manyak bir herif. Tutumu, dışarıdan görünüşü falan hiç hoşlaşmadığım bir adamdı.

Ama UBRS'ten tutun, (benim oynadığım zamana kadar) BWL'de daha 1 kere aggro kaybettiğini görmedim.

sen gormedin
buyutmeyin adami gozunuzde
e outlaw warrior oynuyo tauren warrior
maulgar + 2 add tankladigini gordum ama adam reklamini yapmiyor

-----------

Size ne yani exploit yapmislarsa veya yapmamislarsa ne fark eder, hergun nete girdiginizde eh nihilum ne yapmis bugun diye onu mu kontrol ediyosunuz yoksa kendi guild progressinizlemi ugrasiyosunuz yoksa yapicak daha iyi bi is yok mu?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ya zaten newb bir warriorum fekat elimin altında oyundaki bütün itemlar olsa işler çok farklı olur :)

bide kungen 2 senedir her gününü tank olarak geçiriyor o da nasıl hunter keseceğini bilmez gerçi alterac valley de exalted :D

newbie warrior oldugun belli
item in agroya etkisi ni aciklarmisin bize
kendini paladinle karistirdin sanirim?
Sosyal ağlarda paylaş

salak saçma silahlar kullanmak var

mallet of tides dan gelen weapon skill frayed tether of drowned ve aldori legacy shield ve t5 chestten gelen hit rating var

%5 gibi bir hit rating ve biraz weapon skille abilitylerin missleri deli gibi azalıyor weapon skill de dodge parry i hatrı sayılır derecede düşürüyor.

mitigation bir yerden sonra abartı önemli de değil

sırf bu itemization yüzünden %10-20 threat kayboluyor
Sosyal ağlarda paylaş

said:
said:
Dactyl de dahil olmak üzere neredeyse bütün KR üyeleri bir ara BL'de reroll etti.

Deli oluyordum o huylarına, gelirler lowbie horde char ile:

/w Elonia WC Boost pls
/w Elonia elololnia giev SFK
/w Elonia rolf giev rfd

Sonra hepsi Magtheridon'a geri dönerdi :p

Kungen denen şahıs hakkaten karakter olarak manyak bir herif. Tutumu, dışarıdan görünüşü falan hiç hoşlaşmadığım bir adamdı.

Ama UBRS'ten tutun, (benim oynadığım zamana kadar) BWL'de daha 1 kere aggro kaybettiğini görmedim.

sen gormedin
buyutmeyin adami gozunuzde
e outlaw warrior oynuyo tauren warrior
maulgar + 2 add tankladigini gordum ama adam reklamini yapmiyor

-----------

Size ne yani exploit yapmislarsa veya yapmamislarsa ne fark eder, hergun nete girdiginizde eh nihilum ne yapmis bugun diye onu mu kontrol ediyosunuz yoksa kendi guild progressinizlemi ugrasiyosunuz yoksa yapicak daha iyi bi is yok mu?

Ben neyi görmedim afedersin?

Büyütmek ile alakası yok bunun, "yiğidi öldür, hakkını yeme" misali sadece. Adam iyi oyuncu ve iyi yönetici.

Reklam yapmak değil bu ayrıca, bilmemkaç ay beraber oynadığım biri ile sadece insanlara tutumu yüzünden kavga edip, en başarılı guildden (bir nevi kendim) ayrılıyorsam, reklam yapmak için hiçbir amacım olmaz.

Hergün WorldofRaids'e bakarım, orada ilgi çeken bir olay varsa da yorumumu yaparım, ki şu anda hesabım kapalı.

@Skullo:

2 hafta olm 2 hafta, sıçtın, ràffel
Sosyal ağlarda paylaş

@skullo
irilde imba tank diodu matija.
dierleri hakkında yorum yok bilemiyorum

ama matija irilde süper tanktır istedigini nukele bişi olmaz diodu.

onu bunu bilmem de bence
en kabiliyetli warrior
3man onyxia da o kadar addin arasından bi tane kacırmayan adamdır. o kadar addin arasından 2-3 kere birer tane kacırıp onları da hemen yakalayan adamdır.
ne reflex ne dikkatmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

gerçi bana aggro kaybetmemek pek mümkün değildi!!!!!!!!!!!1111 :D:D

matija'ya bl deki en iyi guild hangisi diye sorsaydın bizim de olduğumuz zamanda, "excesse" derdi.. en iyi warrior kimdi diye sorsan askiles derdi herhalde bi de :P yani neymiş, matija'nın dediklerine pek güvenilmiyomuş :P

bi de kellzeggush esprisine bayaa güldüm ahah :D:D
Sosyal ağlarda paylaş

Skullo yu biliorum bide ne vardı bi mage daha vardı ya neyse ismi gelmior suan aklima DPS cok iidi ama tankta item önemli degil tabi agro icinde mage gibi bi class ta item cok ön planda ve bu arkadaslarda cok agır setler vardi tabi ki agro tutmakta zorlanan cok kisi olur buda agro tutmakta zorlanmak degil DPS in kontrolsuz dmg inden kaynaklanir her mob kaciran tank'a kaynamadan önce neden kactıgınada bakmak lazım :)
Sosyal ağlarda paylaş

bizimkisi dalga be abi.. biz de biliyoruz insan gibi dmg yapıp aggro almamamız gerektiğini :P bayaa zaman + theorycraft gerekmişti yalnız mobun aggrosunu almadan max dmg yapmayı öğrenmek... sayısız wipelar, sayısız fırçalar, repair paraları...

[ Mesaj 10 Haziran 2007, Pazar - 18:50 tarihinde, sKuLLo tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...