Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nihilum down by Kungen

LastManStanding

Öne çıkan mesajlar

of off elo:)
öncelikle awake bu olayın hiç bir yerinde değil.Guild var olduğundan beri bir danish/brit çekişmesi oldu.Bir süre öncesine kadar düşe kalka her şey bir anlamında rayındaydı.Ama geçen hafta lewt'in mirc kanalında yaptığı bir tartışma ve raid spot mevzuundan kaynaklanan birkaç sürtüşme nihilum açısından britlerin sonu oldu.Bu kadar senelik birliktelik bence doğru bitmedi, özellikle striken ve wukeda ele alındığında.Lewt davranışı ile kendini haksız duruma düşürdü.
BU POT MESELESİ özellikle çok komik.Nihilumda 2 seneyi aşkın süre boyunca hardcore raiderdim.Raidlere %90nın üzerinde kaltıldım.Katılmadıysam ya ttnet yüzündendir ya da kendi işlerimden dolayıdır.Bu süre içinde örneğin flask konusunda benim kungene verdiğim flask sayısı bir elin parmaklarını geçmez benim ondan aldığım flask bunun kat kat fazlasıdır.Burada insanlar farm raid mantığını manipüle ediyorlar.
Awake kimdir?Awake kungen irl arkıdır.Sadece wowla sınırlı oyun geçmişleri söz konusu değil.Tbc ile birlikte awake usdeki charını bırakmıstır ve tbcden çok çok öncesine kadar nihilumun private kanalında memberlara kendini kabul ettirmiş biridir.Tabi çoğu kaşarlanmış member için gelip awakeın 2. adam olması kabul edilmesi zor olmuştur.Danish faktörünü unutmamak gerekir burda. Ama awakeın kendi açısından bir başarısı söz konusudur.
Neyse başarıyı devam ettirmek için iç birliğide korumak gerekir.Kungenin dışa dönük yüzüyle insanlar bunu nasıl olduğunu anlamıyor olabilirler ama işin içinde olduğunuzda bunu çok rahat anlıyorsunuz.
Reamer guildde coğu konular hakkında en çok eleştirisel yaklaşan insanlar biridir.Ama bu konular hakkında eleştirmek ona da komik geleceğini tahmin ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

1-Chro-nef aynı gün kesilmedi:) 1-2 gün ara vardı
üzerinde az çalışmadık.eb totemlerle kite dahil her şeyi denedik nefde.Ayrıca usde bu iki boss da kesilmişti ve biz nefi kesmeden önce bir us guildinin frapsıni izledik.
2-kr'den gelen rogue ki, o da dactyl, leaking olup olmadığını bilmiyorum.Dactyl'ın ne zaman reroll yaptığını bile hatırlamıyorum.Sadece bildiğim şu kungen bir rerollu guildde görmek istemediği hatta sonradan atmak istediği ama bütün bunlara jihan'ın engel olduğu, söylemek istediğim kungen'in dac'a zaten ilk başta karşı olduğudur.
3- Bwlde ardarda killing spree yapma mevzu ise; firemawda çok uzun süre takılmıştık,tank sayısında sorunumuz vardı ve kungen 2 ayı aşkın bir süredir mia durumundaydı.Kungen'ın geri gelmesiyle koordinasyon daha iyi sağlandı ve siz killing spree diorsunuz.:)
4-Bwl yaptığımız xploit var mı?Evet var.Zamanında kr ile her ortamda bu konuyu tartıştık, konuştuk.Vaeli buff-debuff cap ve mindvision ile kesmek konusu. Bu aleni bir konu 2-3 killden sonra da fix geldi zaten.Kullanmazsan imbasın kullanırsan suxsun denilcek bir konu deil
5-Elo toptur:P
Sosyal ağlarda paylaş

Dactyl de dahil olmak üzere neredeyse bütün KR üyeleri bir ara BL'de reroll etti.

Deli oluyordum o huylarına, gelirler lowbie horde char ile:

/w Elonia WC Boost pls
/w Elonia elololnia giev SFK
/w Elonia rolf giev rfd

Sonra hepsi Magtheridon'a geri dönerdi :p

Kungen denen şahıs hakkaten karakter olarak manyak bir herif. Tutumu, dışarıdan görünüşü falan hiç hoşlaşmadığım bir adamdı.

Ama UBRS'ten tutun, (benim oynadığım zamana kadar) BWL'de daha 1 kere aggro kaybettiğini görmedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Her byük guild bi xploit bulunca sömürüyor yani bunu yapmayanı yok.

Zaten büyük bir guilddeyseniz blizzard sağolsun büyük guildleri tester olarak kullandığından kesin bosslardaki bug larla falan karşılaşıyorsunuz. Bir bug yüzünden bir boss u 3-4 hafta kesemeyince bişey yok ama yine bir bug sayesinde bir boss u kolay kesince sorun mu oluyo? E kolay yolu varken neden zor yolu ? Kim olsa yapar yani . Biz PC de yapıyoduk. Ne biliyim KR de yapıyodu Nihilium da yapmıştır falan fıstık.

Yine her guildde kankacılık vardır. Büyütülecek şeyler değil.

Böyle şeylerinde dışarıya yansıtılması kötü birşey bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş.
Üzerinde konuştuğumuz adamlar dünyanın en iyileri arasında ve onların yöneticisi.
Normal bir guildi bile idare etmek yeteri kadar zorken,
Nihilum gibi üst düzey oyuncuları idare etmek ne kadar zordur.

Elin Avrupalısı ayrıca bu bahsedilenleri yapıyorsa
ben şahsen düşünmek bile istemiyorum Türkler ne yapardı diye.

Sürekli statü kullanma sevdalısı bir millet olarak kimbilir neler isterdik memberlardan ki
bilinen birçok eski türk guildlerinin içinde bile dönen buna benzer 10larca olay olmuştur, buna en iyisi de dahil en kötüsü de.

Ayrıca buglamaya çalışıp Gruul kesen 10larca guild vardı ve hala da var.

2-3 ay içinde Blizz in kaç sene uğraşarak yaptığı aslında sonu olmayan denilen oyunu bitirecekler...
Bu da blizz e kapak olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

forumlarda internette haber sayfalarında bilimum çoğu yerde nihilum bildiğiniz bir celebrity statüsünde..

insanlar nihilumdan adam görse sevindirik olup her dediklerini okuyup her yaptıklarını taklite çalışıyorlar..

sonra da tabiki CİĞER KEDİ PİSLİK üçgeni çıkıo ortaya :)

hakkaten yani bu adamlar internette kendilerini bu kadar ünlü hissediyolarsa dışarda dolaştıkları zaman hiç kimsenin bunları tanımamaları onları sinir etmiyomudur?

sırf bu yüzden hayatlarını bu oyuna her gün daha fazla adıyor olabilirler
Sosyal ağlarda paylaş

EH Blizzardın bu sevda bitmez! Diyipte 10 günde tüm illidan tayfasını serinde elemanlar elbette çekemeyenler olacaktır... Ha, guild içi tartışmalar ve türlü entrikalar boş... Exploit vs. de aynı keza... Bi expo. yapılabiliyosa o blizzardın yükümlülüğü...

Çoğu kişininde dediği gibi... Kedi mırnav pis kaka eğ eğ ciğer...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kungenin gear bende olsa bende aggro kaybetmem nihilumdaki dpslerle heroic yaptım o kadar şimdi polemik yapmayalım :)

bizim de 4 tane en iyi itemları olan tankımız vardı zamanında, onlar sıçıyodu, elo hatırlar: gosh, cerill, polox, irilde... kungen çok farklıymış hakkaten, elo bayağı şaşırmıştı guilde ilk geldiğinde onyxia da tankların nasıl aggro tutamadığını görünce :P
diyeceğim odur ki öyle "bende item olsa ben de yaparım" la olmuyo, oynamayı bilmek lazım, incelikleri falan...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...