Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni telefon alıcaksanız izleyin: Iphone

Absolut

Öne çıkan mesajlar

telefon dışında bende masaya koyuyorum arabam olmadığından, evimizin anahtarını ve cüzdanda götümü acıttığından masaya koyuyorum içinde çok para olduğunu sananlar yanılırlar :D eskiden arabaydı yurt insanının hava atma sebebi şimdi cep telefonu ama bu da tam anlamıyla bitip laptopalıcak yerini. Heryerde açan kişiler topluluğu haline gelecek.Hadi beleş internet falan işin varsa ok de gidip sen mal gibi okey mokey oynarsan,msn falan.Yahu ben utanıyorum o koca aleti heryerde açmaya :S anlamıyorum vallahi.Bizim saftorik kızlarda bazı böyle zengin görünen tipleri bir kaç ay sonra bekaretleri alınınca ve bir kenara atılınca anlıyolar ki aaa bu zengin değilmiş :D

[ Mesaj 30 Mayıs 2007, Çarşamba - 18:45 tarihinde, Enyalios tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut
üye § 30 Mayıs 2007, Çarşamba - 09:58 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

Cep telefonum yüzünden bana saygı gösterecek olan da gösterende bi zahmet benden uzak dursun. Neyi sevdiysem onu alırım yani sirocco alıp özelliklerinden memnun olmadıktan sonra anlamı ne?

sirocco genelde prestij için alınır.aynen dizel bmw yada jip almak gibi bişey.

[ Mesaj 31 Mayıs 2007, Perşembe - 00:23 tarihinde, Redogski tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...