Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Loading'den sonra "Where was I?" diyen oyun hangisiydi...?

HellHound

Öne çıkan mesajlar

acaip kafama takildi demin buzdolabindan ice tea alirken... bi oyunda Loading bittikten sonra ana karakterin sesi "Where was I?" die bi laf soylerdi... Hangi oyundu?[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
---
So please, a little respect. For I am Costanza. Lord of the Idiots! - George Costanza (Cantstandya)

[Bu mesaj HellHound tarafından 08 Eylül 2002 22:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Max Payne diil cunku oynamadim :P
Sanitarium'da "Where am I?" diodu ama loaddan sonra demiodu ewt Sacrifice olmasi lazim[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
---
So please, a little respect. For I am Costanza. Lord of the Idiots! - George Costanza (Cantstandya)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Munky, 14 Eylül 2002 00:48 tarihinde demiş ki:
Sacrifice güzel oyundu ama zordu
bitiren var mı???

[Bu mesaj Munky tarafından 14 Eylül 2002 00:55 tarihinde değiştirilmiştir]

off ben ilerlemiştim baya ama bi yerde adamlar fecci veriyolardı beynime bende uninstall ettim ahahah :):rock:
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
sacrifice'daydı. hatta load edince nerde kalmıştım, karakterimiz ölüp bölüme baştan başlayınca da tabii ki böyle olmamıştı gibi bişeyler söylüyodu...

yalnız şindi kafama takıldı. oyundaki karakterin adı neydi yaw? karizmatik bi ismi vardı ama. püüü hafızama şeediim :-p...

ps : bu arada ben psikopata bağlayıp bitirmiştim oyunu.[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?

[Bu mesaj Grudge tarafından 30 September 2003 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...