Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nereye gidiyoruz ?

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

Belki tepki çekicem ama oh olsun , helal olsun , beter olsunlar...

Bu medyanın gerçekleri görmesi için böyle bişi yapılması gerekiyordu. Yıllardır ilk maçlarda olay çıkar GS taraftarı futbolcusu Kadıköyde nerdeyse dayak yer sezonunun ikinci yarısı bir centilmenlik bir gs ilk olsun başlar,

ilk yarıki maçta nerdeydiniz ?

Biz futbol oynayamıyorken , futbolcumuz korner kullanırken sırtında yumurtalar patlarken nerdeydiniz ?

O zaman bu medya neredeydi ?
Ben hayatımda son 6 senedir son kez maça gittiğim , hayatımı Aziz Yıldırımın paralı adamların zor kurtardığımda neredeydiniz ?

Bu medya ancak hala işine geleni yazıyor. Hala yönlendirme yapmaya kasıyor. Beter olsunlar herkes ektiğini biçer. Rüzgar ekende fırtına biçer. Zamanında Para için ,traj için gerçekleri saptırmanın cezasını çeksinler. Bende evimde otururum. Ne maçı tövbe...
Sosyal ağlarda paylaş

Sezon sonu ayyuka çıkıyor işte futbol terörü.
Bende saraçoğlunda sırtıma meşale yemiştim =)

Mesela geçenlerde Bosna Hersek- Norveç maçında Bosnalı taraftarlar sahaya inanılmaz şeyler attılar.
Norveç e karşı oldukları için değil.
Bosna Hersek Federasyonuna karşı oldukları için.Çünkü Bosna da inanılmaz bir futbol mafyası var.

Fifa dan büyük cezalar geldi federasyona.Bu şekilde yıpratmaya çalışıyorlar federasyonu.

Galatasaray maçındada kuşkusuz Fenerbahçeye karşı bir tepki vardı.Fenerbahçe ilk yarıda yaptıklarından sonra böyle birşeyi bekleyecekti kısasakısas çünkü.Ama buna birde Gs yönetimine tepki eklenince olaylar bu duruma geldi.

Bir yandanda Spordan Sorumlu bakan çıkıyor."ee ben napıyım öyle desem tepki çekerim diye korkuyorum bunları düşünerek hareket etmek zorundayım" diye konuşuyor.
Devlet el atsın diyolar devlet daha kendi meclisini toparlayamadı ki..
Başbakanın kavgalı olmadığı kurum yok devlette.Nasıl düzeltsin?

Siyaseti bile takım bazlı yapıyoruz.Sandıkta görüşürüz Mesut diye pankartlar var.
Fenerli olduğu için Tayyibe Baykal a oy vermeyen adam gördüm yahu...
Sosyal ağlarda paylaş

baggio neden yönetim istifa diye bagırmadılar cunku susturdular

onun nedeni ise.fenerbahçe-galatasray maçı ezeli bir rekabet.sen o maçta herşeyi yap ama yönetim istifa diye bagırma.öyle bi anlama gelirki o.fenerbahçeyi yüceltmiş oluruz

evet yönetime tepkiydi.fenerbahçe bahaneydi.hatta direk özhan canaydın a diyim.bi ar abaya özhana tezahurat yapıldı.

fenerbahçeli futbolculara geldigi kadar bizim futbolcularımızada geldi maddeler.

fenerbahçe yede kastımız yokmuydu vardı tabiki yok denemez.bunun nedeni gene fenerbahçedir.ters psikoloji yarattılar rsmen.butun hafta galatasray feneri alkışlasınmı alkışlamasınmı diye tartışıldı

bize yapmadıklarını bırakmadılar.samiyene gelince hep centilmenlik beklenir nedense.eğer o alkış meselesi bu kadar uzatılmasaydı olayların bu kadar büyüyecegini sanmıyorum

özhan canaydın + ligdeki başarısızlık + fenerbahçeyle oynamak + fenerbahçenin sami yen'e şampiyon gelmesi + alkış meseleleri + ilk maçta yaşananlar

bunların hepsi bu maçta birleşti böyle oldu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bize yapmadıklarını bırakmadılar.samiyene gelince hep centilmenlik beklenir nedense.eğer o alkış meselesi bu kadar uzatılmasaydı olayların bu kadar büyüyecegini sanmıyorum

alkış meselesi olayı körüklemek için bilerek basın tarafından çıkarıldığına inanıyorum. bunu ilk ortaya atanda atv deki spiker ersindir.

60 lı 70 li yıllarda olsak gs li taraftarlar fb li futbolcuları sırtlarına alır taşırlardı. böyle görüntü çok var o zamanlardan. ama yaklaşık 25 yıldır kanlı bıçaklı durumda 3 büyükler. alkış işi mantık olarakta çok saçma zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

olayı şöyle düşünün ( tamamen varsayım, örnek için veriyorum yanlış anlaşılmasın )

22 temmuz seçimlerinden sonra chp 1. , akp 2. olursa ;

Baykal ve arkadaşları meclise girerken, Tayyip ve arkadaşları meclis kapısında durup, onlar içeri girerken alkışmaları gibi mi şimdi bu gs lilerin alkış olayı :D

hehehe örneğe bak nerden aklıma geldiyse ikginç :p
Sosyal ağlarda paylaş

taraftar az yapıo diyorsun bi de ?

silah çıkıp vursunlar bi de birbirlerini dimi,ne kadar gözünüz dönmüş,ne kadar sabır ,hoşgörü vsyi unutmuşsunuz.

ben dışında her şey atıldı o sahaya.

dünya tarihine de kara bir rezalet olarak geçti .

sen az bile yaptılar dersen ben de her şey düşünürüm hakkında senin,ki fanatik galatasaraylıyım 21 senedir ben.

sidik yarıştıra yarıştıra şu hale gelmedik mi ?biz böyle yaptık,daha fazlasını hak ediolar,biz daha az yaptık daha fazlasını yapalım denen bir kısır döngü,bir kan davasına döndürmedik mi işi ?

sonra kültürü,medeniyeti kimseye bırakmazsınız,şehrin göbeğindeki çağdaşlıkmıdır bu ?

benim lafım sana falan da değil,bu tarz düşüncedeki herkese ve her şeye.

ve böyle futbol oynanacaksa,herkes melekten bozma şeytanı oynayacaksa,oynanmasın futbol falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Yönetim yüzsüz olursa, vaad edip yapmazsa, yalan söylerse, sevinmeyi bilmezse, g.t korkusundan maça gitmezse, yıllarca taraftarın isteğine rağmen bırakmazsa, taraftarını satarsa alacağı tepki bellidir.

Kültür medeniyet bir yere kadar, en medeni ülke savaşa gidebiliyor, Canaydın'ın yaptıkları savaş nedeni zaten. Gitsin artık, bıraksın adi herif.

Ha yapılanlar hoş değildi, ama bazen mesaj vermek için yapılması gereklidir böyle şeylerin. Avrupa'da da oluyor bunlar, sırf bizde değil ki..
Sosyal ağlarda paylaş

fener cimbomun yarısı kadar değil holiganlıkta cimbom 1 numara.kısasa kısasmış.saha çöplüğe döndü be ne kısasa kısası sidikli geretsin kafasına bişey geldi diye fener cimbomdan holiganmı oldu.bizede gelebilirdi ama şanşlıydı oyuncular binlerce su atıldı doğru dürüst gelmedi oyunculara ne iyi.yok cimbomun böyle yapmasını sağlayan fenermiş.fener naptı be.naptı.kendi kendinizi bitirdiniz milleti küme düşürücez edicez demekten.cimbom feneri düşman etti fener cimbomu değil.taraftarda meyilli tabi bişey olsada holiganlık yapsak dedi ve havada stadın koltukları uçuştu.olay çıkarmaya bahane arıyo taraftar gelmiş savunuyosun.yönetim istifa diye maçta bağırılmazdı ama haftayaki maçın bitiminde bağırırdın.bahane uydurmayın oturan adam gibide otururdu o maçta maksat olay olsun işte.orta sahaya yetiştirebilicek olsaydı taraftar kolukları atmicaklarmıydı oyunculara kendinizi kandırmayın yönetime tepki filan.allahtan reklam panolarının oraya yığıldı koltuklar çok uzağa atamadı holiganlarınız.
Sosyal ağlarda paylaş

@nilep:savaş değil bu bak,terör.
baya fark var arada.

ben ne beklerdim sizlerden biliyor musunuz?
adam gibi adamlardan daha doğrusu.

her derbide bu tarz olaylar olmaya başladı,maçtan başka her şey oynanıyor,futbol adına hiç bir şey yok.

neler yapılabilir,neyi nasıl yapabiliriz,ne zman içinde,ne kadar süremiz var her şeyi baştan almamız için,bunlar için neler yapabiliriz diye düşünüp karar almamız gerekirdi.

ama dönmüş gözleriniz,tek futbolda değil siyasettede böyle bu.

dinlemiyorsunuz kimseyi.

söylemleriniz aynı ve çocukça.

fener maç satın alan ibne v.s
galatasaray ruhsuz terörist
beşiktaş çirkef
yok böyle yok şöyle.

yazık.
Sosyal ağlarda paylaş

bunun için yapabilicek bişey yok ama malik.ayrıca biz onları konuşmasakta başka bişey konuşsakta bunlar gerçekler yani kaçamazsın silemezsin.fenerinde satın aldığı maç var cimbomunda sişe yaptığı var beşiktaşında stadı talan ettiği maç var yani.oturup onu konuşsakta bişey değişmicek
Sosyal ağlarda paylaş

Ne yazık ki bizim insanmızın eğtim seviyesinin düşüklüğü ve özellikle futbol seyircisinin daha düşük eğitimli olması yüzünden tek anlayacağı dil cezalandırılmak olacağından takımlar ve kulüplere gÇOK büyük cezaların gelmesi lazım, bu tip olayların azalması için.
Geçen hafta belki de birçok kişi şansına kurtuldu yani bir hafta sonra benzer bir olayda ölümle sonuçlanan kavgaların olmayacağını kimse garanti edemez.
Sosyal ağlarda paylaş

malik fbli futbolculara su atılması falan kötüydü, polisi dövmeleri de

ama iyi ki kırdılar koltuklar, iyi ki ettiler küfürlerini, iyi ki "istifa" diye bağırdılar. Mesaj verilmeliydi, umarım almıştır başkan.

Terördü tabii ama kendi takımına uygulanan terör değildir. Düşündürücü olması gereken insanların nasıl böyle birşey yapabildiği değil, gerizekalı yöneticilerin kendi taraftarını kendine bu kadar kızdıracak ne yaptığıdır..
Sosyal ağlarda paylaş

@lorrator:bir şeyler yapılamayacaksa,çözüm yoksa bir şey yapılır.

futbol(bizim ülkemizde terör) yasaklanır.

süresini bilemem,gerekli zemine kadar.

@nilep:yapma allasen,nasıl değildi be abicim.

o başkan bilmem kaç senedir alıyor o baskıyı,birini dövünce kırınca dökünce mi varıcaz bi yerlere..

babam beni çok dövdü,olamadım ama istediği gibi =)

şiddet çözüm değil,olmadı,olmayacakta.

[ Mesaj 21 Mayıs 2007, Pazartesi - 18:17 tarihinde, malik tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Bence her başkan adayı bütçem budur, hedefim budur, karakterim şudur, gol atınca yüzüm güler odun gibi durmam gibi laflar söylesin, GS taraftarları seçsin başkanı.

Sırf liseli diye dangalak, yönetimden anlamayan adamlar geliyor başa.

Hayır kimse adamı istemiyor ıo kadar mı yüzsüz insan bırakır ya, kurtulmanın yolu yok mu bu adamdan?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ne yazık ki bizim insanmızın eğtim seviyesinin düşüklüğü ve özellikle futbol seyircisinin daha düşük eğitimli olması yüzünden tek anlayacağı dil cezalandırılmak olacağından takımlar ve kulüplere gÇOK büyük cezaların gelmesi lazım, bu tip olayların azalması için.

dur gülecem buna hatırlat bir ara
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...