Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yılın exploit i

Mighty_THoR

Öne çıkan mesajlar

geçen gün başıma çok ilginç birşey geldi olaydan sonra ciddi şoka girdim report edince gm lerde geldi zira bir ticket a 3 gm in geldini ilk defa gördüm

olay şöyle outlands de kendi halimde dolaşırken bir mage ile karşılaştım outdoor pvp ile işim olmaz dedim sallamadım ama insan oğlu çiğ süt emmiş diyede gözüm arkada

adam biranda olduğu yerde yükselmeye başladı ben sok tabi ilk tepkim hass.... aranızda shadowbane oynayan varsa oradaki mageler gibi olduğu yerde yükseldi ve böyle 2.5 3 adam boyunda asılı kaldı bir yandan vent de guild ahalisiyle konuşuyorum ya diyorum yeni potion quest item filan mı var netherstorm daki gibi uçuran vs herkes yok diyor heralde dedim adam kuşa bindi bug dan ben göremedim ama hala şok ve kıllanma halindeyim

bug filan dedim ama adam biranda havada asılı dururken cast etmeye başladı vent de bir daha hass.... nihalarım yankılandı adam pyroyu cast etti pom pyro değil net cast ve ben 6 saniye adama hipnotize olmuş gibi bakakaldım ama bu şüreçte düzenli hass... larmı sıralıyorum neyse pyroyu yedik kafamıza 5 10 yard geriledim adamda uçarak geldi bu sefer fireball cast etmeye neyse uçan mageden yedik kafamıza nukeleri yattık

guildde friendlist de nekadar adam varsa soruyorum ya böyle bişey varmı diye herkes yok hiç duymadım diyor.Bu işte bir sorun var dedim ticket attım klasik bliyorsunuz gm önce geliyor buradamısın diyor sonra ticket ı okuyor gm ticket okudu adam şu fırkralarla Türkiye diye rezil bir program var orada adamlar durmadan nasiiiiiiiii diyor gm den öyle bir tepki geldi adam bu çok büyük bir hadise dedi sustu bende ya bende bir saattir kafa yoruyorum nasıl böyle birşey yapılır diye ilk kez bir gm den insani bir tepki olarak dont even think about it tepkisini aldım sonra 2. ve 3. gm ler geldi sorgu sual vs sonra ne oldu bilmiyorum mage e rastlamadım bidaha ama ben görmediğim için mi artık oyunda olmadığı için mi bilmiyorum

yaa beyler bayanlar hadise bu el oğlu aya gitmiş biz yaya kalmışız
Sosyal ağlarda paylaş

baya meşhur bu exploit bizim serverda ya hatta anlatayım olayı. magein tekine duel teklif ediyorsun sonra flying mountdayken adam sana nova çakıp sheep yapıyor. sonra frostbolt cast etmeye başlıyo işte sen sheepken zıplamaya abancaksın(space spam :) ) sonra uçuyosun işte:). forumlarda herkes ağlıyor çinliler böyle kesiyo bizi diye, screenshot da koyuyolar ama bişey yapılamıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Benzer bi olay yasadim ama exploit degil bu tabii..

Su bayrak kapma olayi varya hellfire'da , neyse acmisim pvp yi bayragi cevirmeye calisiyorum, 2 tane horde geldi ben hemen fiydim tabii, atladim kusa yukari dogru havalandim asagi bakiyorum hani gitselerde insem alsam diye bekliyorum. Neyse bu 2 horde geldi kusla yanima, biri sagimda biri solumda duruyo. Ben tabii hic bisi anlamadim bekliyorum bisi yapamazlar diye, bayagida yuksekteyim hani, sirf oradan atlasan %80-90 health gider belki olursun bile. Neyse 2 dk gecti bunlar atladi, tabii duserken over time buyulerindne yaptilar, deli gibi drain ediyo. Baktim olecem kustan atladim havada oldum, cesedide alamadim.. Ama helal olsun dedim yani, hic beklemiyodum..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Astral
üye [şikayet et]
§ 21 Mayıs 2007, Pazartesi - 13:20 [ özel msj ]
bence adam değil senin kafa highmış lol. ne gördümne duydum.

Ooo baba wow dünyası senden sorulur, duymadıgına ve görmediğine göre kesin düzmece bu olay. Hatta konuyu açan arkadaş da buranın delisi, arada sırada böyle saçma sapan şeyleri sallar ufaktan.
Sosyal ağlarda paylaş

shield fall dmg absorb etmiyor ice block kurtarıyor ama yere yakın mesafade açıp kapayınca kapatılan mesafeden düştüğü damagei alıyor.Auchindoun da kapışmak cok zevkli oluyor fly mountla magein biri havada dismount edip ap pom+pyro atmıstı bana slow fall açıp rahat rahat inerlen dismount edip cok tatlı dispellemiştim sonra leviate açıp üstüne süzüldüm =p
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Baggio: Nasil oluyor o? Mob sana vuramiyorsa kendisine gelen herseyi Evade edip hp regen eder hizlica, bari destekli atin eheh.

Tahminimce olabilir
2x tankin ve melee dpsn gayet guzel yerden dpssini verir ve threatte 1nci olur

ranged dps ve healerlarin havadan castlerini yapar

boyle biseyde snrm ranged dps ve healerlar shatter yemez ustune cave in felanda yemezler

tek boktanlik cave in i surekli melee ye atar mt ve ot ayakta kalabilir ama rogue ve "wanna be melee dps warriorlar" yatabilir
Sosyal ağlarda paylaş

said:
§ 21 Mayıs 2007, Pazartesi - 22:08 [ özel msj ]
ice block fall dmg i kesmeyi bırakalı çok oldu diye biliyorum çünkü çok öldüm atlayıp ice block basmama rağmen.hiç basmamış gibi löp düşüyo vuruyo 5k

ice blocktan sonra direk blink atmayi denemediysen mage oynama derim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...