Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sadece form doldurarak günde $200+?

BioHazarD

Öne çıkan mesajlar

http://www.edatajob.com böyle bir site var ve sadece firmalar için form doldurarak günde $200+ para kazanabileceğimizi söylüyor $47'a ömür boyu üyelik veriyormuş, emin olamadım ne kadar güvenilir.eğer daha önce bu tarz şeyler yapmış olan varsa siteyi verirseniz iyi olur, teşekkürler.

[ Mesaj 15 Mayıs 2007, Salı - 22:31 tarihinde, BioHazarD tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bLackcha0s
üye § 15 Mayıs 2007, Salı - 23:06 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

feleğin çemberinden geçti ya abim sosyal mesajlar vermeye başladı.

Mavi
üye § 15 Mayıs 2007, Salı - 23:08 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

kes lan.

*system error*
Sosyal ağlarda paylaş

Hit alan site gerekiyor da sitenin de reklamları önemli. Şimdi normal bir forum açarsan pek bir işe yaramıyor, çünkü neye hitap ettiği belli değilsitenin. Ama mesela hostbul.net gibi birşey daha küçüğünü bile yapsan günde 1000 hiti olsa tahminimce ayda 100$ getirirsin. Çünkü hosting reklamları en çok verilen reklamlar ;) Tabi bunun yanında ingilizce bir site açarsan 2-3 kat daha fazla para alırsın türkçe reklamlarad pek iş yok ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Yok artık :P
Bence inanma.

Edit: ha evet ben de bu aralar internetten para kazanma olaylarına başlamıştım... Sonra bıraktım. Saçma çünkü, günde 30 siteyle uğraşıp ayda ancak 5-10 dolar kazanıyorsun. Değmez.
Adbuxtan yeterince referral yaparsan güzel de, eh.
Bu tarz sitelerin reklamını yapmayalım artık. Ben yaptım, ama pişmanım...

[ Mesaj 16 Mayıs 2007, Çarşamba - 14:48 tarihinde, Hergonan tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...