Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tigana Dönemi Resmen Bitti (Tüh Bee :D)

eagle_dnz

Öne çıkan mesajlar

Zaten gönderilecekti, bahane aranıyordu, nitekim buldular bahaneyi ve gönderdiler.

Adam Türkiye'ye geldiğinde çoktan kariyerini bitirmiş keyif yapıyordu, gelirken de çalıştıracağım son takım BJK demişti. Yani adam doymuş artık, başarı pek umrunda değil. Eh, camiadan da eteğini çekiyo, ünmüş karizmaymış çok sallamazdı. O yüzden çok yanlış bir seçimdi bence.

Ancak nolursa olsun lig bitmeden (gerçi bitti sayılır ama) t.direktör değişimine karşıyım ben. Hele ki hala ortada bir 2.lik savaşı varken GS BJK arasında. 2.lik değil tabi önemli olan da Şampiyonlar ligi vizesi demek, minimum 5 milyon dolar ek gelir demek. Bir yıldız oyuncu alınabilir demek. Ha gerçi yıldız oyuncu dediğime bakmayın, BJK yine adı duyulmamış 500.000 dolarlık adam getirir o paraya, GS ise sağdan soldan dünya starı aldık diye abuk bi adam bulur koyar kadroya o ayrı tabii.

Ama ne bileyim yanlış geldi. Tayfur Havutcu çalıştıracakmış takımı. Bunca zamandır antrenörlük yapıyor, hazır mıdır görecez t.direktör olmaya.
Sosyal ağlarda paylaş

ya samet ya denizli gelecek bence.

kim gelirse gelsin 2 gram ruhla oynasın takım savaşsın ya başka birşey istemiyorum. ne şampiyonluk ne birşey ama bazı şeyleri kaldıramasınlar. ilk yarıda 2 tane yiyince 2. yarıya hırslı çıksınlar, gol için saldırsınlar. taraftar kendinden geçerken kahrolurken bunlar eller belde yürümesinler

bunları yaptıracak bi td gelsin de isterse 10 yaşında olsun
Sosyal ağlarda paylaş

passanger tigana gelince demiş ki:

said:
Iyı oldu kanımca dısıplınlı hızlı oyunu seven bır adam orta saha futboluna onem verıyor.Ayrıca genc yıldızları bulmakda bır numara.Elınde uzun bır afrıkalı oyuncu lıstesı olduguna emınım.Bı Sahada bızım takımda bulmaması işten deyıl.

:)
Sosyal ağlarda paylaş

sen isabetli konusmussun:

said:
iyi oldu ya 8 yıldır başarısı olmayan 2 yıldır takım çalıştırmayan adamı almak.

Daha kreatif olamazlardı herhalde.

10 maç sonra Toşağın gelmesi dileğiyle...

said:
ya tigana falan boş demirören artık günü kurtarma çabasında ne kadar çok koltukta durursa o kadar kardır.

Rıza nın bir sezon yarısı yaptıklarını görmediler.
3 maçtaki yenilgiyi görerek gönderdiler.

Tigana nın nesini görerek getirdiler merak ediyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Kleberson sakatlanmış adam oynayamaş.25 yaşında süper adam.Tam geleceğe yatırım.
4 sene bizde.
2 sene içersinde eminimki onu çok büyük rakamlara tekrar büyük kluplere satar beşiktaş.
Sonuçta şimdi kendini gösterecek vizyon yapacak.

http://forum.paticik.com/konu.php?id=134126&syf=5

Eheh black bak ne buldum :) Hatta karşılıklı ayar vermişiz birbirimize..

ps: evet boş bir insanım :(
Sosyal ağlarda paylaş

blackchaos demiş ki:

said:
Ben bu nobreyi çok sevdim yahu süper bi adam
Helal olsun Aziz yönetimine
süper adam bulmuşlar
Beşiktaşa gelmesini çok isterim vallah
11 maç 12 gol ne demek yaa iyiki sezon başında almamışlar

yanında alexi almayınca 7 golde kalır böyle :D

sevindin mi aldığnıza
Sosyal ağlarda paylaş

Kleberson şerefsizse ben napayım.Ben o çocukta gördüm o geleceği.Ama kendine bakmadı.Kaç kere dedim.

Bak Nobre dedik taş gibi futbolcu çıktı.Ama bize geldi cacık :(

ama süper laf etmişim

said:
bLackcha0s, 07 Ağustos 2005 13:58 tarihinde demiş ki:
Kleberson u kadroda oynatmak için fener azizi kovar be

[ Mesaj 16 Mayıs 2007, Çarşamba - 00:44 tarihinde, bLackcha0s tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

bence de sasırmaman normali ares

evet zico iyi bence eğer kalırsa 2. senesinde bunu daha iyi göstereceğine inanıyorum bu seneki zorlanmanın temel sebebi tarnsfer yanlışlıkları alınan futbolculardaki hatalar bir yana yanlış gönderimler

mesela fenerbahçenin hava topu hakimiyeti bu sene azaldı sebebi ise luciano ve servetin gitmesi oldu hadi servet tamam da luciano iyidi bence
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...