Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hyjal (ssler)

druenler

Öne çıkan mesajlar

curse guildi ptr de girmis hyjal e. archimonde'a kadar gelmisler fakat %80 i gecememisler :

[spo] [/spo]

black morass gibi wave seklinde geliyormus moblar. arada warcraft karakterlerinin mudahalesi felan da oluyormus.

boss fightlari:

[spo]

[/spo]

4 boss ve lootlari:

[spo]

[/spo]

wave sirasinda thrall'in warcry i patlatip yarmasi:

[spo][/spo]

tyrande (uyuz oluyorum kendisine) archimonde encounter'inda yardim ediyormus:

[spo][/spo]

"Tremble mortals, and despair, doom has come to this world" diyip dalarana gelen, tas ustunde tas, govde ustunde bas birakmayan archimonde :

[spo]

[/spo]

Sosyal ağlarda paylaş

nereye tokatlıyorlar be.
Bikere archi dediğin magic olan herşeye immune, hani ustunde bir suru dot var.
Chaos dmg dışında hasar almıo, ki bu oyunda shadow damage a tekabul edıo sanırım
hani %80 e indirmiş millet?

Magni dediğin cüce,
thrall dediğin ork
bu adam Direk eredar elderı ve sargerasın en saglam 2. adamı.
yavaş alsınlar, dmg bile verememeleri gerekio aslında
Sosyal ağlarda paylaş

resimlere ağzım sulanarak bakıyorum.
oynayamıyorum burda, böyle fakirin ciğere baktığı gibi (kedi miydi yoksa) bakıyorum üzülerek. ;(

said:
Azını burnunu kırarlar.

Kırarlar diyosam kırarlar o kadar

Magni yerine Muradinde olabilir oda kırar.

Azınla sölemişsin Magni dediğim adam CUCE

arkandayım cüce be.

yalnız bir isteğim var, thrall, grom'u reslesin pls.
nasılsa shaman bu adam, gromsuz olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

tyrande a uyuz olmamin sebebi malfurion a felan verdigi ukala cevaplar. illidan i serbest birakirken gecen konusmayi hatirlarsan oyle. dik basli kendini begenmis uyuzun teki.

archimonde a gelince. hem eredar hem warlock. bir de dalaran'a tek atti daha napsin.

ha bir de zaten w3 sonunda archimonde u malfurion stormage hallediyordu. biz jaina ile felan oynarken sadece bl askerleri ile bogusuyorduk.

[ Mesaj 15 Mayıs 2007, Salı - 23:20 tarihinde, druenler tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Cüce artıbir üçü bi araya gelse ağzını burnunu kırarlar ama önden sel gibi salıyo undeadleri dallo. Chaos damage maos damage kafaya odunu kodun mu kalmaz chaos order. Eredar olmuşsun sonra demon olmuşsun ama adam olamamışsın Archimonde efendi.. Ki Grom gördük baltayı soktuğu gibi Mannaroth'u indirdi aşşağı, bi reslense arch march tanımaz keser onu da.

Normal akışta Malfurion wasplarla archiyi indirdiğine göre burda Infinite Dragonflight waspların gelmesini falan engelliyor heralde.

Bide Tyrande hatun bi kişi, üstüne Stormrage biraderlerin kendine aşık olduğuna biliyo. Küstahlığı ordan. Ama sağlam bi hatun belli, gey olmayan night elflerin yarısı buna aşık.

[ Mesaj 15 Mayıs 2007, Salı - 23:33 tarihinde, axedice tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

tyrande high priestess arkadaşlar,
öyle basit naaru priesti değil direk kafadan elune la kanki. Ondan öyle o , hem sen kalk 10k yıl yönet milleti sonra yeni uyanmış yan gelip yatan birinden emir al =).

yau bırakın gromu tek eliyle lich kingi tokatlar archimonde.
Tek atar tek, malfurionda kafayla yenio onu zaten yoksa hak getire.

Kil'jaeden ve Archimonde the one lar zaten.
İşin ilginç yanı, o Arthas'dan once boss olarak geldi. Gözünü sevidiğimin blizzi, içine etti lore un.
Belki öldürülmez %50 de event fln olur,
Çünkü zamanda geri gidip orda öldürürsen,
wisp muabbeti olmıcak
ozaman world tree çökmicek
ozaman darnassus denen ada görünümlü ağaç yapılmayacak hatta malfurion hiç uyumamış olcak vs vs vs vs.
Umarım kesilmezde event olur.
Sosyal ağlarda paylaş

malfurion nedne uyanmasın yahu malfurion önceden uyanıyo zaten,

muhtemelen döveriz biz bu cocuğu, lan dur şu ağacı emiyim geliyorum cok pis ıbızıttırıcam dıbırıttınızı der ağacı emerken catadanak patlar,

bizde bölece wispleri yavaşlatan infinite flight'ın yavaşlatması işe yaramasın diye zaman kazanmış oluruz.

nihilum kesin sölerler durumu.

Ayrıca Elune bozmuş işi zamanında taurenleri bırakmış hayır gelmez elune'dan.

Tyrande anca kediye binip ok atsın, elinin hamuruyla Erkek işine karışamsın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...