Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"Alkis" kavgasi

Baggio

Öne çıkan mesajlar

son günlerde futbol bölümünde bilgisi olmadan fikri olanlar çoğaldı. sorunlu kelimesi yanlış olmuş ama fatih altaylıyı tanıyan biri ya hangi takımlı olduğunu bilmiyordur ya da gsli olduğunu biliyordur. türk futbol tarihinin en çirkef insanı olarak ün sanmış biri olması da hatırda kalmasını sağlamlaştırdığı için.

p.s: kleberson türkiyeye gelmiş en iyi kariyerli oyuncu
Sosyal ağlarda paylaş

patos senin dediğin ne biliyomusun.cimbomu tutan adam fenerde futbolcu olamaz.ya sanane isteyen istediğini yazar bilmiyosa bilen kibarca düzeltir forum bura forum.bilmiyen yazmasın diyemezsin isteyen tartışır yazar öle bi lüksün yok senin millete çamur atmak gibi.biraz kabada olsa düzelttiğin için sağol öğrenmiş oldum cimbomlu olduğunu

[ Mesaj 16 Mayıs 2007, Çarşamba - 23:16 tarihinde, Lorrotar tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

özür dilerim Lorrotar, genelde yapmam öle şeyler, kendimi cezalandırma adına tam olarak düzeltmedim, çok yanlış bi davranış olduğu için senden gelicek tamam önemli değil msgi beni rahatlatmasın dieydi. neyse bi daha olmaz herhalde :d kimseye yazı yazma felan da demedim ayrıca.
bu arada hiç zevkli gelmio şuan, eskiden gs maçına 1 hafta önceden başlardım helecanlanmaya, şu an sanki hiç maç yokmuş gibi.
gsliler alkışlamasın ama ben buradan klebersonu o müthiş kariyeriyle türkiyeyi ziyaret ettiği için alkışlamak istiorum. o//
Sosyal ağlarda paylaş

ya zaten alkış konusunu cıkaran medya kendi çapında olay yaratmaya çalışıyor. yoksa bu alkışın olmayacagı cok acık ve tartısmaya kapalı bir konu. alkış insanın içinden gelen birşeydir zaten, başkasının kararıyla kimse kimseyi zorla alkışlamaz. zaten futbolcular arasında bir problem oldugunu sanmıyorum hepsinin birbirinin yakın dostu. elbette birbirlerini tebrik edeceklerdir. ama sami yen'de kendi taraftarı önünde ezeli rakibini çok zor şartlar altında oynanan bir maçın rovansında alkıslamaları olayları daha da körükler. taraftar kafasında zaten yönetimi bitirmiş bir de futbolcular böyle birşeye teşebbüs etseler herelde ayakta zor duran stat o gün yıkılır.

bir de bu alkış olduktan sonra sizin de dedğiniz gibi fenerliler bunu alay etmek için illa ki kullanır. ama ne zaman ki yöneticiler birbirlerini adam gibi karşılamayı ögrenirlerse taraftarlar da zaten birlik olmaya hazır. şimdi gene tribün grubu muhabbetine girmeyin sandıgınızdan cok daha iyi taraftarların birbiri ile arası, sadece renklerimiz farklı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...