Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GameShow...

Halfmumi

Öne çıkan mesajlar

Bu GS'nin garip bir havası vardı... Yani ne bileyim. Bir türlü ısınamamıştım bu dergiye, hep biraz cıvık biraz fazla mizahi gelmişti. Ama buna ramen nedendir bilmem düzenli takip etmesem de bir kaç ayda bir bayiiye uğradığımda alır ve sonuna kadar da okurdum. Bilemiyorum, kendimi asla bir GS fanı hatta okuyucusu olarak bile görememiştim. Ama kapandığında ben de en az bir fan kadar hüzünlendim. Keşke tekrar çıksa da ben de alsam yine arada sırada kafama estiğinde. Hem çok iyi de bir rekabet ortamı sağlıyordu. GS kapandıktan sonra farkettiniz mi, LEVEL da (bence) bozuldu, belki de tek olmanın verdiği rehavetle ister istemez eski havasını yitirdi ve ben de almayı kestim 1 seneden uzun süre önce...

Off nedense ben de hüzünlendim şimdi. Sonuçta ben de arada beğenerek okuyordum ve o insanlar bunca kişiye ulaşarak cidden çok özel bir görev üstlenmişlerdi...[hline]nukbasliklikiz 28 May 2003 04:06 tarihinde demiş ki:

patlıcan ın altındaki goril yokedilsin..
Sosyal ağlarda paylaş

ahhhh ulan ilk aldigim sayiydi bu bea ne gunlerdi o zmnlar
tabi daha sonra kapanip yeniden acildikytan sonra bana civitmislar gibi gelmisti
bazi seyleri tadinda birakmak gerek:D
ama yinede gusel fergiydi zamaninda hakkini vermek gerek[hline]"I will flay the skin from your flesh and the flesh from your bones and scrape your bones dry.
And still you will not have suffered enough."
Sosyal ağlarda paylaş

Gameshow un yeniden çıkması gerçekten zor...

Ama hala highlander bleda abilerimizle buluşup multipalyer
oyunlar oynama zevkine sahibim. Geyikten uzak kalmıyorumya onada şükür...[hline]Fierce is my blade fierce is my hate born to die in battle, I laugh at my fate

Felsefe Yapmaya Çalışan Aptal Kızlara Hayır
Sosyal ağlarda paylaş

aah ah nasilda tanişmak isterdim o gs tayfasiyla.. hepsi bana en yakın kankalarımdan daha yakın gelirdi :) .. Bleda die biri bbg ye katılmıştıda acaba o bledami diye düşünmüştüm :)[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Estel_Anorien, 28 September 2003 20:17 tarihinde demiş ki:
Bleda die biri bbg ye katılmıştıda acaba o bledami diye düşünmüştüm

Bu soruyla karşılaşsaydı (ki elbet biyerde karşılaşmıştır) cinnet geçirirdi heralde :)[hline]Fierce is my blade fierce is my hate born to die in battle, I laugh at my fate

Felsefe Yapmaya Çalışan Aptal Kızlara Hayır
Sosyal ağlarda paylaş

threadin sadece başını okudum ama gameshow kapandığında ne kadar üzüldüğüm aklıma geliverdi hemen.
ne dergiydi be of, adamlar para kazansın diye arkadaşlarıma kendi dergimi okutmadığımı, gidip zorla aldırttıgımı hatırlarım[hline]SAN
Sosyal ağlarda paylaş

MEG ilindiriyle...
Zeb iyle ...
Serkanıyla...
Sansarcı(can Kantarcı)sıyla..
Forever GS...

Her zaman yaşar..Yaşacak...Sonuna kadar...

"Comandos 2 nin yazısında kim yazmıştı unuttum;

"-MAyın..Adı üzerinde,üzerine basMAYIN.."

ehe ;)[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Delikanlı deler geçer(!)[Kısa Zamanlı imza uzatması]
Sosyal ağlarda paylaş

Nierdre ye nooldu, ne cok severdim FRP kosesini, hic oynamamis halimle hosuma giderdi okumak, zaten onun sayesinde basladim frpye,

bi yazisi vardi, okuyuculardan biri sormus "artik satranc taslariyla oynamaktan biktim, nasil minyatur bulurum" falan diye, nierdrede anlatiyodu "ralpartha dan bulursun, boyalarida var, paladin mavisi, zombie pembesi falan" , o anda kafama dank etti ve ad&d kitaplarini aramaya basladim, hehe nedense minyatur renklerini anlatisi hosuma gitti

ahh ah, acaba eski mail adresini halen kullaniyormudur, zamaninda mail atardim icinde bi suru soru olan, herbirine tek tek cevap verirdi, insanlik olmemis.[hline]If we die, we all die together.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...