Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Frp yine zarar veriyor....

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

....sosyologların son açıklamalarına göre fazla frp(fantasy role playing) temalı oyunları oynayan gençlerde ileri derecede ruhsal travmalar görüldüğü ortaya çıktı.

Fazla frp oynayan gençleri %70 inde can sıkılma durumlarında (mesela okullarda ders dinlerken) kendilerini bir takım hayali kahramalarla karşılaştırıp çevreden uazklaştıkları ve hayal dünyalarında yaşadıklarını sandıkları anlaşıldı.

Unutulmuş diyarlar, ejdermızrağı,orta dünya ve ravenloft isimlerindeki fantastik dünyalarda geçtiği öne sürülen kitaplardaki büyücü, hırsız ve savaşçı gibi masalsı karakterlerin başından geçen olayları belli arkadaşları ile beraber ele alan gençlerin asosyallik ve kişilere güvensizlik gibi problemler yaşadığı kaydedildi.

Bu gençlerin genelde 13-25 yaş arası olduğu ve genelde büyük şehirlerde yaşadıkları tesbit edildi.

Hürriyet Pazar ilavesi -21 eylül Pazar 2003- ten okudum yorumu size bırakıyorum...[hline]Aket Atum founder and the mentor of the Comachero ensitüsü

Comachero enstitüsünün yeni yerine buyurun
Felsefe Yapmaya Çalışan Aptal Kızla Hayır !!!
Sosyal ağlarda paylaş

ne çektiysem sosyologlardan çektim zaten
metalciler satanist, frpciler satanist
karakediyi kesicem biraz sonra[hline]the action brings reaction
-Sene bindokuzyuz çift sıfır.Ben koredeyim, Heryer çöl, Bir anda ağaçların arkasından almanlar fırladı şelalede olduğum için hemen suyun içine girebildim,Araziye uyumlu mor giysilerimizle dağlarda ilerlemeye devam ettik,
-Hocam bi sktr git ya
Sosyal ağlarda paylaş

Unutulmuş diyarlar, ejdermızrağı,orta dünya ve ravenloft isimlerindeki fantastik dünyalarda geçtiği öne sürülen kitaplardaki büyücü, hırsız ve savaşçı gibi masalsı karakterlerin başından geçen olayları belli arkadaşları ile beraber ele alan gençlerin asosyallik ve kişilere güvensizlik gibi problemler yaşadığı kaydedildi.

bunu gördükleri elemanlar heralde hep psikopat dmlerin elinden geçmiş kişilerdir :). Adamlar kime güveneceğini şaşırmış baksanız.[hline]Lotgd Güzel bir oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

siz onu boşverinde toplumda frp cilere karşı bi önyargı olacak yakında böle giderse.

ne gerek var ki böyle milleta gaz vermeye[hline]Aket Atum founder and the mentor of the Comachero ensitüsü

Comachero enstitüsünün yeni yerine buyurun
Felsefe Yapmaya Çalışan Aptal Kızla Hayır !!!
Sosyal ağlarda paylaş

Sabah gazeteyi aldıktan sonra gördüğüm gibi gazeteyi şömineye atmama neden oldu.

Ya kardeşim sınıfta hide olup arkadaşına sneak attack yapan birinimi gördülerde yazdılar.[hline]Fierce is my blade fierce is my hate born to die in battle, I laugh at my fate

closest one to aket atum

member of the Comachero enstitüsü

Felsefe Yapmaya Çalışan Aptal Kızlara Hayır
Sosyal ağlarda paylaş

frpcilere karşı önyargı var zaten.
metucon tişörtüyle ankarada dolaşmaya kalkın anlarsınız (ben yaptım)[hline]the action brings reaction
-Sene bindokuzyuz çift sıfır.Ben koredeyim, Heryer çöl, Bir anda ağaçların arkasından almanlar fırladı şelalede olduğum için hemen suyun içine girebildim,Araziye uyumlu mor giysilerimizle dağlarda ilerlemeye devam ettik,
-Hocam bi sktr git ya
Sosyal ağlarda paylaş

bide onlar anlasa bunları, frp diyince korkuyla bakıyorlar bazen, bazende iğrenerek bakıyorlar, neden? frp yi toplum yanlış biliyor o yüzden...[hline]Death will come on wings of song,
A song of long and winding guile,
And in the end your end I wend,
And in the end, a harp will smile!
Sosyal ağlarda paylaş

istediğin kadar frp düşün öndeki kızın bacaklarını görünce frp falan kalmıyo aklımda ya neyse.[hline]the action brings reaction
-Hocam bi sktr git ya
Sosyal ağlarda paylaş

valla bi ara benm en sinir olduğum şey prof. dok. bi kadın çıkıp işte araştırmalarımıza göre frp deki f nin fantasy olduğunu öğrendik lan denyo hepsini öğrensene yarım yamalak yapacağına ayrıca diyo konuşmak istediğimiz gençlerin hepsi frpyi bize anlatmaktan çekindiler
1.si ya kolpalıyosun
2.si adamlar elli saat anlattı sen gene anlayamadım aklın yetmedi

mesela bu olaylar üzerine babam eldi bu nedir olum bi anlat bakayım diye anlattım birbir karakteri yaratıkları özellikleri
babamdan şöle bi tepki geldi:
-vay be bunca şeyi aklınızda tutuyosunuz demek hemde yaratıcılıkta gerekiyordur kesin güzel bişeye benzio :)[hline]Çölde su arasam ütü bulurum
Voltranı oluştursak G.tü olurum (Mad atasözü)
Sosyal ağlarda paylaş

yaparlar
çünkü frp dünyası ile gerçek dünyayı aynı sanıyolar
lotr da büyücüler var demek ki lotr dakiler kafir
çok tanrı var bu ne olm saptınız mı inancınızdan

anlamıyo ki hiçbiri orası hayali bi dünya[hline]the action brings reaction
-Hocam bi sktr git ya
Sosyal ağlarda paylaş

Insanlar anlıyamadıkları şeylerden korkarlar...

Burdaki insanlarda FRP yi anlamıyor ve onlardan korkarak "Zatantrist bunlar kedi kesiyorlar akşam kılıç salladıklarını sanarak zıplıyorlar.Balici zaten bunlar." gibi yorumlar getiriliyor lol.[hline]"Here is wisdom. Let him hath understanding count the number of the beast: for it is the number of a man; and his number is 666."
Book of Revelation Chapter 13 Verse 18

Sosyal ağlarda paylaş

alexi senin de imzanda meymenet yok ki tabi satanist sanarlar :)[hline]the action brings reaction
-Hocam bi sktr git ya
Sosyal ağlarda paylaş

Alexi'nin imzasindaki yazi, Incil'den direk alintidir ve Iron Maiden'in The Number Of The Beast sarkisinin baslangicidir. Yani satanlikla alakasi yoktur..[hline]Nukem_Verite, 07 September 2003 21:38 tarihinde demiş ki: (bana)
hayatında basket izlememiş adamlarla tartıştığım şeye bak ya[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

biliyorum melancholy cim, sondaki smiley'i de gördün sanırım.[hline]the action brings reaction
-Hocam bi sktr git ya
Sosyal ağlarda paylaş

hmmmm hmmm hmm Frp sahsen oynamam oynasamda gidip katana alip altıyolda yada modada millete gitip katana sallamam sallayanınıda ne gordum ne duydum bide Fazla frp oynayan gençlerin %70 i die bi laf gecio o yüzde %70 i kim bulmus kaynagi nedir fazla bi suru frpci arkım war onlarda bu %70demidir? kimdir bu %70 kim yani ne? bole sallamasyon amacli sansasyon yaratmak icin amaçsiz yalan bisi hedefleyen kitlelerden bıktım artik ne diyim bu arada o yuzde %70 deil
%7 olablir...[hline]Hiten Mitsurugi Ryu Ku Zu Ryu Sen

[Bu mesaj BlacKDagger tarafından 21 September 2003 19:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Frp zarar verir ama en fazla dersleri etkiler o da ders çalışmayana dama.. Zaten o adam her ihtimal bi yerden kalır sınıfta.[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...