Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Microsoft'tan Ilgınc Bır Arama Motoru :)

CapN

Öne çıkan mesajlar

lan silah çekti bana kadın.
ayıp lan.

zaten bir hıyarlık olduğu baştan belliydi.
kari wührer olsa böyle mi yapardı?
cık cık cık.

sistem de çok saçma geldi bana.
mesela bir arama yapıyorsun, birkaç dakika sürüyor.
sonra video gösterime giriyor, tamamı değil, kesik kesik gösteriliyor.
bu video bitene kadar da, yeni bir arama yapamıyorsun.
çok hantal.
yaşasın google :P

Sosyal ağlarda paylaş

Bu ise yaramaz sacmaligi gelip microsoft VISTA ot bok lansmaninda gosterdi yazilimla alakasi olmadigi belli olan bir suru microsoft turkiye calisani(dayanamadim ciktim gittim salondan lansmanin ortasina dogru, o ayri) universitemdeki microsoft tanitiminda. Gerizekalinin onde gideni oldugunu dusundugum curi nankaya da orada olunca lansmanin tadindan yenmedi haliyle.

isin ilginc kismi, bunu ozellikle bizim unidei bilg muh. ogrencilerine gosterdiler, tepkileri "vaaay, ne kadar guzeeel, aman tanriiim" seklindeydi.
iyi de, biz bunlari 30 sene once unix ciktiginda da yapabilirdik
simdi de yapariz, fakat gerek yok.

boyle hiyar bilg. muh'ler yetistiren bi unideyim, yazik. arada bir iki iyi cikiyor tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

aslında fikir guzel de cok kotu sonuclar verio.

aradıgın hersey ile ilgili bisiler solemesi bi yorumlar yapması fln da sirin olmus bnce bn beendm =)

cıplak gormek isteyenler icin arkadasım bi yol buldu. ulan madem bu kadın herseyi gosterio (gun fln denemis) bra yazarsak soyunup gosterir mi dedi? bnce deneyn her seferinde gostermiomus ama :P =)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
melez bi kadinin secilmesi siyahlarida saladigini gostermek icin.. google'in yapacagi en son sey buna karsilik bi sarisin kadin koymak olur, imaj kaybeder.. boyle gereksiz bisiye karsilik verecegini sanmiyorum ama verse bile asyali, afrikali orali burali bi suru insanli yapar..
O zaman asyalı afrikalı melezi bir şarışın koyan bunun galibi olur diyebilir miyiz?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...