Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

istanbul buluşması v?

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

Bir pizza hut buluşması veya normal bir buluşma yapalım bakalım :D.

Yer : Kadıköy Boğanın önü (ben bi orayı biliyorum :DD:d iteyen olursa başka yerde buluşalım)

Saat : 14.00 veya 13.00

Tarih : 05.05.07 cumartesi

evet kadıköy buluşması yapalım aktiveteler. pizza hut eşliğinde sohbet :) . Ben pek pizza hut yanlısı değilim nargileye gidilsin istioyrum :) . Yine bir önceki gibi anime buluşması gibi sohbet edilsin eğlenilsin :) .

Her neyse anime buluşması ve normal buluşma eşliğinde karışık bir buluşma olsun diyorum :

Liste :

BeIlow + 1 kişi

gelmek isteyenler nicklerini yazsınlar. Kadıköyü bilmediğim için aktivetilerde değişiklik yapmak isteyen yazsın lütfen :)
Sosyal ağlarda paylaş

+1 kişi yerine beni yazacaksın Kaan. Yoksa ümuğünu sıkarem!

Evet, iptal ettim cumartesi günkü herşeyimi. Hadi gelsin postlar!

@Othranx : Abi ben ev yemeklerinden baydım artık, pizza hut'a gidip festfut yapmam lazım, depolamam lazım (daha depolarsam kapıdan geçemeyecem o da var dsfkjldsf)

[ Mesaj 02 Mayıs 2007, Çarşamba - 18:14 tarihinde, MADBOY tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya aslında geç katılmak sorun değil, yeterki çok geç olmasın :) Yani 2-3 saat sonra geç katılmak sorun olmaz , satmayın, belli bir zaman gelir buluşma saatleri içerisinde ki hep birlikte oluruz :) Birşeyler yapalım gerçekten pati ahalisi olarak, eğleniriz, muhabbet ederiz, kaynaşırız (oynaşırız dersem dayak yiyeceğim o yüzden demiyorum dsf)

Kesin gelecek olanlar listeye ismini yazdırsın, ben kaan ile konuşayım da liste hazırlayalım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...