Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Milan - Man Utd

dEaThMooN

Öne çıkan mesajlar

giggs bozuntu değil de ronaldo ezik, futboluyla değil karakteriyle ezik nihoho.

savunmasın mı yani alla alla, gördük işte ilk maçta da oldugu gibi yine 3 kişinin içine girip sov yapmaya calıstı aklı sıra. manchester 2-0 önde olsa top ayagına geldiğinde kendi kendine sektirir dalga geçmeye calısırdı bu adam yapmadıgı sey değil. birilerinin akıl vermesi lazım daha cok genc, hani ağaç yaşken eğilsin hesabı.

[ Mesaj 02 Mayıs 2007, Çarşamba - 23:55 tarihinde, toggie tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

abi ronaldo naapmış allahını seversen?? bana bir tan iyi oynadığı önemli maç göster milli takımda veya manchersterda? yok.. e abi tamam yetenek falan var da sürekli kendini tekrar eden bi adam..böyle maçlarda da oynayamıyo
giggs bu maçın kaybedilmesinin en büyük etmenlerindendi..eline her geleni verdi karşı tarafa..eskiden en sevdiğim futbolcuydu..hakan şükür gibi bişi olmuş bıraksın futbolu..
Sosyal ağlarda paylaş

Bir maçta kötü oynayan her dünya yıldızı "futbolcu bozuntusu"na dönse dünyada futbolcu kalmamıştı zaten şimdiye kadar bi tane bile :)

Adamın şu ana kadar yaptıkları ortada, hatta bana göre dünyanın gelmiş geçmiş en iyi 2 sol kanadından biri (Diğeri de Overmars) , bundan sonra sahada mangal bile yapsa yeridir

[ Mesaj 03 Mayıs 2007, Perşembe - 00:00 tarihinde, Rewendor tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

giggs futbolu bıraksınmı?

manchester kötü oynadı giggs le bi alakası yok.brown heinze fln hepsi kotuydu.rooney de berbattı.giggs ne yapsın

insnalar bi futbolcuda ne bekliolar.10 kişi calımlasın sora topu kaldırıp rovaşata gol mu atsın ?.adam robotmu her maç güzel oynasın.giggs ilk maçta cok güzel oynadı.ki genellikle cogu maçını izledim 10 numara topçu daha ne olsun
Sosyal ağlarda paylaş

Milan son 2-3 senenin en iyi futbolunu oynadı,adamlara pozisyon vermedi geleni attı vs. Manchester da resmen batırdı.Ronaldo desen artistlik peşinde,defans desen yarısı sakat yarısı malak,teknik direktör diye dikmişler,hala milan'a kanattan atak yapmaya kastırıyor takımı,saha'yı 80 de sokuyor oyuna.Finalde de böyle oynarsa milan rahat alır kupayı,ama liverpul bu napacağı belli olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben man utd'ın sahaya nasıl yayıldığını fln anlayamadım açıkçası. 1. gol erken geldi diyemi böle oldu onu da anlamadım ama hücuma çıkmayan bir takım nası bu kadar kanat pozisyonu verdi anlamak mümkün değil oddo'nun yerinde daha yetenekli bi sağ back fln olsa herhalde orta gol fln şeklinde geçerdi maç...

Yani gol'ü yiyene kadar zaten tutuktu man. , ondan sonra da zaten naptılar ben anlamadım :)
Sosyal ağlarda paylaş

saha'yı 80'de oyuna alması hataydı daha önce alması lazımdı.ama burada milan'ın hakkını yememek lazım,son zamanların en iyi futbolunu oynadılar.Pirlo,Gattuso,Ambrossini oyun kurdurmadı manchester'a.Rooney de etkisiz ve yalnız kalınca yenilgi kaçınılmaz oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...