Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hadi Pati Yeniden

Stifler

Öne çıkan mesajlar

ben 40 milyon vererek netten City of Heroes ve City of Villains combo pack aldım...

Takır takır oynuyorum ikisinide =) Bence kesinlikle almaya değer bir oyun...

Ben bu güne kadar Matrix Online,World of Warcraft, Guild Wars, Anarchy Online,Ultima vs vs oynadım...

Ama en çok CoH u beğenmiş durumdayım. Kişisel görüşüm tabi kesin bir tane kıymık çıkıp ordan Wowun yerini tutamaz dicek =)

Ben kesinlikle tavsiye ediyorum...
Youtubeda da birsürü trailer, video vs var... Aratın

Edit: Bu arada PVP de bence çok güzel...

[ Mesaj 03 Mayıs 2007, Perşembe - 00:49 tarihinde, Stifler tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
bu arada birkaç bişi daha sormak istiyorum (mesaji editleyemedim) şimdi başlarsam karşımda 2 seçenek var US ve EU baktım EU da 2 server varken US ta 11 tane server var. hangisi daha iyi başlamak için ben US u tercih ederdim hatalımıyım ? birde zaten serial code satın alırken only US diyor yani mecburuz US ta oynamaya ^^ son birşey ben oyunu level dergisinin verdiği CD den yükledim orda CoH + CoV diyodu ama oyunda hiç CoV ile ilgili resim veya isim göremedim birde oyunun boyutu 2.3 gb coh+cov un boyutuda bu kadarmi yoksa bu sadece coh mu ?
Sosyal ağlarda paylaş

avrupa serverlaqrında oynamanı ttavsiye ederim

saat farkı yüzünden amerika serverlarında kalabalık ortam bulman gece 12-1den sonramümkün olur.. coh takım oyunu olduğu için etrafında fazla insan olmadığında raht oynıyamazsın

avrupa serverlarının populasyonunu tam olarak bilmiyorum ama , tahmin ediyorum ki amerika serverlarının "gündüz" vakitlerinden iyidir..
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız şöle bi durum var bende EU clienti var ve plaync den account açtım PURCHASE CODE bölümünde CoH + CoV veya ikisi ayrı ayrı farketmiyor alacağım kod ne olacak US mu EU mu ? detaylı bilgi vermemiş sitede US version also available diyor sadece. çünkü mmorpg.com dan 14 günlük trial acc aldım ama US versiyondu sanırım EU ya giremiyorum böyle bi sorun yaşamamak için soruyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...