Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hadi Pati Yeniden

Stifler

Öne çıkan mesajlar

trial acc aldım eu da oynuyorum unionda stone / stone brute çok hoşuma gitti :D yalnız şöle bi sorum var forumları aradım fakat sadece resimler bulabildim. bu pelerinler giysiler vs nereden alınıyo acaba ? oyundaki trainerden giysilerin lvl 20-30-40 ta alındığı (yada buna benzer bişi) öğrendim ama lvl 6 adam pelerin giyebiliyordu. tam olarak nasil edinebiliriz ?

birde bu savageler hangisi hangi repicede kullanılıyo bu bilgileri veren bir site, database varmi ? satarken ona göre fiyat biçiliyo sanırım bazılarının rengide sarı turuncu gibi oluyo bu nadir olduğunumu gösteriyor ?
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
evet benim elimde EU account var ama US ta trial ile oynuyorum Freedomda Elec / Elec Brute ile. US'u saatler uyuşmaz diye önermedi kimse ama EU nun max oyunculu olduğu saatler US un en sakin olduğu saatlerden daha kötü. şimdi EU yu US a aktarmaya çalışıyorum yapabilirsem marvel online gelene kadar Freedom'da takılırım. olmazsada 2-3 ay sonra US için tekrardan combined edition alırız ne yapalım :( bu arada şu aktarım işini bilen varmi EU dan US'a account aktarımı ?
Sosyal ağlarda paylaş

ben parti bulmakta zorluk cekmiyorum acıkcası eu da en cok bekledigim 15 dk oluyor ondan sonra biri inv atıyo ya da hic olmadı kendi partimi yapıyorum maksimum 10 dakikada 7 oyuncuyu alıyorum partime

[ Mesaj 11 Eylül 2007, Salı - 13:33 tarihinde, Asgard tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

başlarda bende çekmiyordum ama level arttıkça parti bulması zorlaşıyo. Sabahları zaten neredeyse imkansız ancak akşama doğru bulabiliyorsun bulursanda. ayrıca sırf parti için değil pvp içinde söylüyorum. pvp lerde tek tük kişi oluyor ve hiç zevki çıkmıyor. EU da zaten 2 server var (ing haricindekileri saymiyorum) 2 sindede pvp leri denedim şahsen US ta Freedom daki zevk yok

Edit: Bu arada sadece Bloody Bay ve Sirens Call denedim ama Warburg ve diğer bi pvp room daha var sanırım oraları denemesemde player search kısmından kaç kişi warburgda vs görebiliyordum

[ Mesaj 11 Eylül 2007, Salı - 18:00 tarihinde, James tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...