Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Black And White [help me]

Sorj

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar küçük kaplancığıma herşeyi öğrettim ama derede balık avlamasını bi öğretemedim nasıl öğreticem? herşeyi öğrettim bi büyüler eksik...
Mesela insanlara yardım olsun diye salıyorum etraftaki ot mot ne varsa alıp Store house a atiyor cok hoş :) Millet YEHAAAAA YUPPIEEE diye falan bağırıyor ayrıca tarladaki Tahılları alıp yiyor geri kalanını Store house a atıyor sonra bi ev kuruluyorsa hemen koşup oraya 2 3 ağac atıyor insanlar Yehuu falan bağrıyor süper ama balık avlamaya öğretemedim bi bide büyüleri nasi ezberletcem %36 ampulde kaldı yardım ederseniz sevinirim

Saygılar
Erux[hline]Kekliği hö?...
Sosyal ağlarda paylaş

mhahuauha benim hayvanim nerde zıcacağını bilir Kayalıkların oraya goturuyorum hep yedikten sonra bi güzel osuruyor ve zıcma pozisyonuna geliyor ve PIRTT :) hemen seviyorum :D
(neyse konuyu dağıtmayak)

Peki büyü nası öğreticem?[hline]Kekliği hö?...
Sosyal ağlarda paylaş

muhaha morluk falan oluşuyormu bu arada hayvanınızı insanlar dua ederken yanına götürün süper rep yapiyor allahsız Yaratık süperrr helikopter cekiyo Rep hareketleri yapıyo gülmekten yarıldım ben muhaha süper ya bu arada yaratığıma Tarla sulamayı öğrettim ama paso ağaç suluyo deli oldum 2 3 şamar atıyorum bu sefer tarlayı sulamıyor :) ama deli rep yapıyor ya yerde sürünüyo falan harikaaaa süper ya insanlar yanına gidiyor 2 3 dans yapıyor bizim velet coşuyor Hemen rep yapıyo direk yarılıom süper yaww bakın deneyin bence "from now on your creature how to dance" yazınca biraz sonra başlıyo dans etmeye pühehuehueh süper ya[hline]Kekliği hö?...
Sosyal ağlarda paylaş

ok 161 kusur mb liyi indir sesler herşey var ama hani OOOOOooo we need food bilmemne :) diyoya hani aydill aydiliiiii aydill aydilliiii varya? onlar cıkmıyor ya en baştaki karakter secme adasındaki gemiciler varya sarkı söylüyolar hah o şarkı cıkmıyor[hline]Water'n Roll - Food'n Roll - Wood'n Roll anlamadınız dimi? eheh anlamazsınız tabi ROCK'N ROLL dinleseydiniz anlardınız
Frp-tr.net
Aysikyu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...