Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe - Beşiktaş ... / Fortis Türkiye Kupası

nocom

Öne çıkan mesajlar

Klasik fenerbahçe artık bunların işe yaramadığını öğrenemedilermi bende onu merak ediorum basın toplantısına gitsem sorucam..

Ya 2006-2007 yılında kaybedilen puanlardan sonra fb nin hakemii suclamadığı bir maç oldumu acaba..

Sanki bana Milan adamlar.. Tuncay ve Aurelio dan başka oynayan adam yok..
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
eheh patladı fener :)
yazık ya makus talih ne zaman sona erecek hehe

bu arada ares;

dory nin yazdıkları forum kurallarına uygun ama sen dory e laf atarak cok mu canını acıttı diyerek uyeler arası hitap şeklinde kural ihlali yapıyorsun biraz dikkat edelim lütfen.

Kişisel tahriklere ve hakarete varan laflara yer vermeyelim mesajlarımızda. Burası futbol alanı biraz fanatik biraz hararetli tartısmalar illa yaşanacak bunlar olmazsa olmaz ama üyeler arası ilişkilerde lütfen biraz daha dikkat.

[ Mesaj 26 Nisan 2007, Perşembe - 23:15 tarihinde, DynamicK tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

zico da resmen ağlıcak canlı yayında ezik herif..kendilerine yapılanları anlatıo..ulan geçen sene fenerin aldığı maçları izlettirsek adama görcekki yüzde 60ını hakemler vermiş fenere.. nese bunlar gereksiz..ama ben sadece ziconun bu kadar ezik olcağını tahmin etmemiştim..

cem uzana oy verin..ezilenler kupa alacakmış ehehu
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
ufak tefek laf sokmalar takılmalar illa olcak bunlar işin gırgırı şamatası eglencesi

bugun bjk eler eglenir
yarın fb yener eglenir
eglenen illa şaka yapıcak takılacak neticede bu başarıya ulasan unsurlar desteklediginiz kavramlar( takımlar)

ama birbirinize yazarken gerek yok yani, msnden yapın ne yapacaksanız da ortak tartısma alanında 2 li münakaşaları fikir ayrılıkları dışında foruma taşımayın :)

neyse canım uyarı olakra belirttim okuyup devma edin tartısmaya

fener fark atacakken elendi, futbolun guzelligi de burda
Sosyal ağlarda paylaş

tigana beni deli edecek ya. boboyu oynatmaz, mehmet sedeften sağ açık yapar, deli iyileşmişken bakiyi bek oynatır deliyi açık. off ki ne of oyunu da okuyamıyor önlem alamıyor ne haliniz varsa yapın diye salıyor

berabere kaldık tigana yüzünden 3te3 şansı gitti
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...