Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe - Beşiktaş ... / Fortis Türkiye Kupası

nocom

Öne çıkan mesajlar

ilk devre besiktas iyiydi 2. devre fener ezdi ama hakem
kontrolu kaybetti her 2 atrafada sacma sapan tepkiler gosterdi
cileden cikartti

bakinin son harekeri 2. sariu karttan altilmasi gerekiyordu ama ilk hareketi sari kart degildi oyle salak salak kararlar verdi hakem
neyse biz gectik turu mutluyuz
Sosyal ağlarda paylaş

biraz önce atv'nin gösterdiği görüntüler gündeme nasıl düşecek bakalım.

lacivert tshirtlü biri ricardinhoya uçan tekme atıyor. 10dk sonra kendisini aynı yerde tekrar görüyoruz. kimle mi? aziz yıldırımla yan yana yürüyorlar.

aurelio ricardinhonun arkasından yaklaşio gören ninja zanneder arkadan yaklaşıp olaydan habersiz ricardinhoya yumruk atıyor.

ayıp kere ayıp bu adamların cezaları ne olacak hep birlikte göreceğiz
Sosyal ağlarda paylaş

hadi diyelim küfretti ki ortada kanıt yok birşey yok kafasına göre sallıyorlar. uğura sorsan belki o da ali bana küfretti diyecek.

ben de ricardinhoyu biliyorum ayağına 100kere tekme atılmasına rağmen hiç vermediği tepkileri sakinliğini...

neyse maç içnde küfrettiyse de 30dk sonra yani insan olan için sakinleşmek için gayet yeterli bir süre hayvan gibi saldırılmaz kimseye.

ahan da saldırının görüntüleri
http://www.youtube.com/watch?v=OVm8xhnCLTU

[ Mesaj 27 Nisan 2007, Cuma - 20:12 tarihinde, cemad tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Hala aurelo'yu savunuyosunuz ha, çook şaşkınım. Bunun savunulacak nesi var, maçtan sonra adamı otoparkta yakalayıp dövmenin? Rico küfüretmiş, nerde kanıtı? Rico durum 1-1 ken kendisine yapılan sert bi faulde hemen ayağa kalkıp vakit geçirmeden oyunu başlattı, bu hareketi hangi FBli oyuncu yapar? FBliler zaman alyhlerine işliyoken bile tartışamalrı sürdürüyolar.. Aurelio'nun hemen milli takımdan uzaklaştırılması lazım ki Fatih Terim bu kararı verecektir.

Yine Rico'ya saldıran adamın, sonradan Aziz Yıldırım'la muhabbet etmesi (heralde nasıl tekme attığını anlatıyodu) gerçkten ilginç, bakalım neler olacak?
Sosyal ağlarda paylaş

@blackchaos

Hocam yanlışın var.. baby face başkanınız ana avrat küfür yediği için kalktı.. Zaten maçı izlemese de olurdu nası olsa hakemin bu kararlarıyla turu geçecekleri belli birşeydi..

Niye boşuna oturup orda küfür yesin ki adam sonuç belliydi zaten

Edit: Kibarca uyardıktan sonra tabi editlerim sorry

[ Mesaj 27 Nisan 2007, Cuma - 22:15 tarihinde, Slat tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

@Slat
gerçi şikayet ettimde şikayet etmeyi sevmem.Etmiş bulundum bir anlık gafletle öncelikle başkan hakkında yorum yazarken bi sıfat kullanma.Anammıdır babammıdır beni ilgilendirmez istediğini söyle içinden arkadaşlarında yada benim yanımda.Ama yazma bende yazarım.Hoş olmaz.o yüzden edit pilizz..

Ha başkanın neden niçin kalktığını bilemeyiz.Gol olmasa kalkmazdı.Çünkü maç penaltılara kadar gidecekti.
Ama golü attıktan sonra yapıcak birşey yok neyi izleyecek adam ?
Yine eledik dedi gitti evine niye dursun ? Zaten Yıldırım Demirören den sonra fenerbahçe taraftarlarıda stadı terketti.

ve bir ha daha

eledik mi eledik ?

bitti :)

[ Mesaj 27 Nisan 2007, Cuma - 22:09 tarihinde, bLackcha0s tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ya bukadar ya insanlık sportmenlık adamlık bukadar.Bugune kadar otoparkta futbolcuya saldırılıdığını birtek rüştü olayında görmüştük yeni bir utanç daha.
Ve ne yazıkki bu utanç sahipleri özür dileyeceklerine laf salatası yapıyorlar liderlik ettikleri insanlarda buralarda gerçekten inanmadıkları şeyleri savunuyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...