Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fitting mitting

Cuce

Öne çıkan mesajlar

:p.
O diilde, af ler bufflarnıyorumuş sanırsan?
ab açıkken webli halde 600-700 yapıcaz dıorlar. Sanırım web e karşı bi dayanıklılık geliyor mu ne?
Ufak gemiler çoğalsın abı her taraf ufak gemı olsun kapışma odur zaten ne ole heryer bs
frigler çoşsun ortalıkta
çılgın olsun
çılgın olsun ki benim sb iş yapsın =)
Sosyal ağlarda paylaş

ab lerin mass'leri t1 varyasyonlarının iki katı nerdeyse bazı gemilerde,

mass düşürücekler ab den gelen bonus artıcak falan, assestte galaksiin her köşesinde wolf gözüküyo zaten, öle bişi olursa atlar wolfuma eserim, ucuzlarda zaten eskisi gibi 7-8m 'e düşer
Sosyal ağlarda paylaş

guzel oldu bu nano nerfu ya
yanı aslında nano nerf demek yerıne baska seylerde denebılır.

Cunku, eskıden hanı cokcok ozel bır aykırı gemın yoksa bir mwd şarttı mid slota, e bu yuzden web de painterdan falan cok daha ıı konumdaydı.
Şimdi çeşitlilik artacak gibi, tacklerlar sadece tackler olucak
tabi vaga gibi gemilere distrupter range bonusu konmalı bence o ayrı sonucta dist. artık mwd yı bozucak.

Kucuk gemılerın onemını arttırırsa ccp çok daha guzel olur bu oyun
Sosyal ağlarda paylaş

forumlarda vote falan gibi seyler gordum nano nerf istemeyenler acayip mesaj atmislar vote yapip
paket gelcekmi bilmiyorum ama sunu soyliyim
gelirse minimater taktik deyistircek cok olmicak amarr nasil deyistirdi o da deyistircek
nerf gelsede gelmesede amarr zaten cok guclu zaten cok feci powergrid imiz var yani silah yerine heavy neuttaksak fiting bile cok rahatliyo :)
deyisim olmali bence bi matar kulanmiyoki nanoyu bakiyom etrafa
absolution dan tut drakeye kadar millet 4-5k basiyo imp e para basip hatta bs le 7k basalar var machariel de
hal bu simdilik size su eski nano olayini soylesem 10k basan bs ler guzel desem karsi cikarsiniz o zaman niye bunu seviyonuz
cokda farki kalmamis
Sosyal ağlarda paylaş

ilk baslarda bende cok karsiydim nano sistemine ama sonradan orendim ki nanonun caresi var cokda zor deil hemen hemen herkez yapabilir bin bs ye tak 2 heavy neutralizer ne nano kalir ne baska bisey olmadi sıkıcaksın disini 2 ayda minmtar reconla bineceksin oda olmadi mi kıyacaksın paraya bi faction web alacaksin overload edeceksin buda bi care...

5 k yapan bs diyosaniz buyrun deneyin derim bende 900 m geminin kendisi faction mwd takiyosun bide ona ustune bide agilty implant ...
Sosyal ağlarda paylaş

nano nerfune bende karşı değilim ama olay şu, nanoya yaktın gemiler olarak minmi gemilerinin bi tank/gank setup'ı var bide nano, şimdi nano olabilicek gemi sayısı 2... geri kalan bütün gemiler buffertank olucak.

çeşit azalıcak.

bide bir sürü insan nano ganglere blob'a gatecamp'e care olarak görüyordu, gercektende blobla savaşmak için etkili bir yöntem bunun kalkmıs olması kötü biraz
Sosyal ağlarda paylaş

bak kblerden polycarbon falan farketmiyo hic :)
solo oldurmuyom yanlis anlama solod oldurum cok basit :)
ama genelde dolasmak yerine hedefin bize gelmesini bekliyoruz
bi gate campimiz var ne tri ne exceed ne baska allance nin polycarbonlu gemisi gecebildi:)
cogusunu lootluyorum ama nano itemler 500k bile etmiyo
ccp artik ya nerflesin yada onun fiyatini 5-10m yapsin yaw
boyle fakir fukara kalacam :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...