Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA 2007 Playoffs

Solonor

Öne çıkan mesajlar

şut kullanmadı ki, 3 kez attı onlar da girmedi. bence savunmada da abartılacak işler yapmadı duncan zaten 26 dakika oynamış faul problemi yüzünden ve bu süre içerisinde 16 sayı atmış 8 reb almış daha ne olsun. memo resmen kötü oynuyor son maçta da batırdı. kimse sayı atmıyo ama manyak savunma yapıyo falan demesin. şut atmaya korkuyo.
Sosyal ağlarda paylaş

ya soyle seyler yazmayın allah askına .
said:
cok sayı atmak iyi basketbol oynamak değildir
Klasik laflar bunlar.....
Tamam maçı izlemedim ama 0 çeken birininde maçta güzel oynadığını söylemeyin bana ayrica ben sırf sayıdan bahsetmedim aldığı rebounda da az sadece 4.
Futbol gibi aynı anda 11 kişiyle oynansa Markajcı adam lazım her takıma bir tane diyicem

[ Mesaj 28 Mayıs 2007, Pazartesi - 17:22 tarihinde, Masticore tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

allah allah ne alaksı var ya sıfır çeken bi adam kötü oynamıştır diye bir kural yok fenerbahçe deki eddi basden adam antonio granger ı zaman zaman ömer onan oyunda değilken de nicholas ı sahadan süpürdü ama adamın 2 maçta attığı sayı 8 o 8 sayıyıda 2.maçta atmış toplam 6 ribaund almış istatisliklere baktığımız zaman ewy kötü oynadı dersin ama maçı izledim memo nun takım savunmasına yardımı çok iyi madem bu kadar kötü oynadı jerry soloan salak mı da almadı oyundan 32 dakkikaya yakın oynadı siz herşeyi biliyosunuz o takımın koçu adam 16 senedir o takımın başında ama o adam bi bok bilmiyor...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LucifeL
üye § 28 Mayıs 2007, Pazartesi - 17:47 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

öle deme mehmet kötü oynadı sıçtı koçu da salak bi şey den çakmadığı için oyundan almadı cıx cıx cıx

--------------------------------------------------------------------------------
It's Not Over

ya yürü git isine sanki alternatif i var Mehmet'in Utah'da. Jerry Sloan 2 senedir deli gibi Free Agent uzun oyuncu arıyor birseyden haberin yok konusuyosun cak cak . Aklın aliyormu 6.11 lik Mehmet in yerine 6.8 Millsap giriyor. Neden ? Çünkü alternatifi yok

Millsap gibi 2 turdan cıkan müthiş bir genc yetenekte olmasa Utah belkide Playoff goremiycekti

Jarron Collins ı alsa yerine kıcını kaldıramıyor adam
Araujo'yu aldilar oda fıss

Dün gecede Mehmet hiç birşey yapamadı Hücumda

Hücümda 4 Oyuncuyla oynamak kolay değildir rakip 5 kişi yerine 4 kisi tutması hücum eden takım adına büyük bir dezavantaj .Eğer 4 kişiyle hücum ediceksen O geriye kalan 1 oyuncuda Müthiş bir savunmacı ve Rebound'cı olmalıdır. Örnek: Dennis Rodman, Ben Wallace gibi.....

Mehmet boyle oynamaya devam ederse Utah elenicek

[ Mesaj 29 Mayıs 2007, Salı - 16:27 tarihinde, Masticore tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

mehmet bu seride anahtar oyuncu, ama bir türlü kilidi açamadı bunun sebebi de Deron efendinin geçirdiği değişim. adam baktı memo bi iki maç sokamadı ikilikleri üçlükleri bi daha da vermedi topu memoya. bana kalırsa en büyük yanlışı burada yaptı. tamam 30 atıyor 8 assist yapıyor falan ama eminim sloan 15 sayı 15 asisti tercih ederdi, takımı daha çok oynatmasını isterdi. memo da deron da normallerinin oldukça dışını çıktılar belki de çıkarıldılar.

bana kalırsa son dakkalarda farkın açılmasının sebebi boozer'ın duncan'ı savunmasıydı. ya memo'yu verecekti Sloan duncana ya da oyundan alacaktı ama o yine de nolur nolmaz belki bir 3lük atar umuduyla çıkaramadı oyundan ve 6. faulü yapmaması için obertoya verdi. sonra deron memoya üçlük hazırlamaya çalıştı bi tane ama o da o kadar, ayrıca son dakkada memoya 10 tane üçlük attırsan nolur ? adam 2 maçtır üçlük denemiyor bile nerdeyse. deron efendi sayesinde kendine güveni de azalmış gibi .....
işte boozer da duncanı savunmakla uğraşırken hücumunu ayarlayamadı ve olan oldu o dakkaya kadar başabaş gelen maç koptu gitti.

ayrıca da ginobliyi tebrik ediyorum Murat Murathanoğlu gayet gaza geliyor ve getiriyor maçı izlerken yok tekmeyle giriyor yok çimdik atıyor yok kendini atıyor diye ama son çeyrekte ben bi fishera aldırdığı teknik fauller bir de fishera yaptığı ama çalınmayan hücum fualini gördüm yanlış kararlar olarak. devamlı potaya saldırdı devamlı serbest atış çizgisine gitti ne lazımsa onu yaptı üstüne bi de mehmetten tokat yedi(ki çirkef derler adama ama kalkıp tek kelime de etmedi kimseye). potaya saldırıken çok net fauller yapıldı adama o da cezayı kesti

[ Mesaj 29 Mayıs 2007, Salı - 17:41 tarihinde, bya tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Deron konusunda haklısın adam kimsenin yüzüne bile bakmiyor dalıyor turnikeye.

Mehmet'in ginobili'ye faul yaptiği pozisyonda çok güldüm Murat Murathanoğlunun yorumuna gerçekten . Bu kadarda taraf tutulmaz dedim :D

[ Mesaj 29 Mayıs 2007, Salı - 22:21 tarihinde, Masticore tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ya finallerde Pistons-Spurs ikilisi dışında takım istiyorum nedense,bu iki takımı da artık finalde görmek istemiyorum.

Takımları severim,oyuncularını da severim ama yok kardeşim çıkmayın finale,

Utah elendi gibi bir şey,Cleveland umarım finale çıkarda en azından benim için finalleri izlemek adına bir sebebim olur.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cleveland-Spurs eşleşmesi zevkli olmaz tahminimce.

Tek adamın sırtladığı bir takımı izlemek istemiyorum arkadaşım!!11!

sa için duncan dallas için nowitzki neyse cleveland için lebron o ama tek adam değil tek adam olsa gelemezlerdi buraya kadar ilgauskas iyi baya bi de birisi daha vardır
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...