Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA 2007 Playoffs

Solonor

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar, bir playoff topici açayım dedim, hem o günün maçlarını, hem tahminleri, hem de nbatv nin verdiği maçları falan yazarız. Şimdilik eşleşmeleri yazayım ben.

Batı:
Dallas-GSW
Utah-Houston
SAS-Denver
Phoenix-LAL

Doğu:
Detroit-Orlando
Miami-Chicago
Toronto-NJN
Cleveland-Washington

Batıdan, Favorim Dallas, plasem Phoenix, Sürprizim Denver.
Doğudansa, Favorim Detroit, plasem Cleveland, Sürprizim Chicago.

Batıda Dallası, doğuda Chicagoyu tutuyorum bu arada:)

Edit, maçlar:
Cts(TSİ):
19:30 NJN@TOR
22:00 MIA@CHI
02:00 ORL@DET (NBATV)
04:30 UTA@HOU (NTV)

Pazar (TSİ):
19:30 WAS@CLE
22:00 LAL@PHX
02:00 DEN@SAS (NBATV)
04:30 GSW@DAL

[ Mesaj 20 Nisan 2007, Cuma - 04:26 tarihinde, Solonor tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

batinin sampiyonu nba sampiyonu olurmus gibime geliyor bu sene dogu pek bi gucsuz ve sakatliklar cok oldu.lal cleveland finali izlemek isterim ama tabiiki imkansiz :)

maclarin cogunu izleyemiyecegiz canli olarak..saat 4.30daki mac mi verilir ya?

[ Mesaj 20 Nisan 2007, Cuma - 15:52 tarihinde, fmea tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya Gsw koçu Don Nelson du sanırım ve o adam 2-3 sezon once (yanılmıyosam) Dallas'daydı ve takımın bügünkü halinin temellerini atan adam, o yuzden Dallas için bi tehlike oluşturabilirler. Favoriler sezon başından beri belli zaten Dallas, Phoenix doguda da Detroit belki Miami işte..
Eşleşmeler içinde bence gecen sen oldugu gibi gene en zevklisi Cleveland-Washington olur gene. ama aranes ve butlerıısz işi cok zor olur washingtonun
Sosyal ağlarda paylaş

Nets 96-91 Raptors

Heat 91-96 Bulls (Luol Deng 33 sayı,Chicago bu işi bitirebilir bence)

Magic 92-100 Pistons (Hido 17 sayı atmış,takımın en skoreri olmuş.Dwight ve Hido fena değil ama diğer oyuncuların ekstra katkılar yapması lazım)

Jazz 75-84 Rockets (Maçı izlemedim ama Mehmet 14te 2 ile oynamış.T-mac 23,Yao 28 sayı atmış)
Sosyal ağlarda paylaş

doğru ya arenası unuttuk..e yalan o zaman direk 4-0..bu was çok bahtsız..gerçi cavs da en az onlar kadar bahtsızdır genelde..lebron da küt die sakatlansa şaşırmam

edit: arada lakers süprize gidio şu an itibariyle bakalım ne olcak..kobe yardırmış durumda 21 dakkada 31 sayıyla..daha 3. quarterın ortasındayız..inş suns alır

edit 2: 77-74 önde kapadı lakers 3. quarteri..suns alır gibi duruo

[ Mesaj 22 Nisan 2007, Pazar - 23:35 tarihinde, Gilean tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 22 Nisan 2007, Pazar - 23:52 tarihinde, Gilean tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...