Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LotR : Battle for Middle Earth

Faerdun

Öne çıkan mesajlar

uzaktan çok güzel duruyor da,
yakından çok sıkıcı.

tamam belki 1000 kişilik ordular birbirine dalsa pc kaldırmaz diye düşünmüşler ama
ati radeon, geforce fx bilmemkaçın olduktan sonra insan biraz daha kaliteli grafikler istiycektir.

ayrıca bu, starcraft tarzı izometrik grafiklerle olmuycak mıydı?
çok daha akıcı ve kaliteli grafikler gelmişti bana Level dergisinde görünce..
En azından bu kadar ayrıntı göstermelerine gerek kalmadığı için daha hoş grafikler vardı..[hline]I will crush yar bones!!! Gaarrr!!!
(İmzamı iyi oku, çok şey var)
Sosyal ağlarda paylaş

Yanılmıyorsam eğer şu anda indridğim yanlış bir şey deilse. Oyunun emosu çıkmış 117 mb bişey sanırım.
İlgilenenere duyrulur.

Link verdim çalışmıyomuş Düzgün bir link bulursam veririm. Siz bulursanız da verin. :)

[hline]NO PAIN NO GAIN

[Bu mesaj Jaan tarafından 23 September 2003 13:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bunlar film demomu yoksa gerçekten oyundan sslermi? :p[hline][b]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.gamespy.com/asp/image.asp?platform=PC&genre=STRATEGY&image=/previews/september03/lotrbfmepc/10.jpg

buna oha dedım hem oyun içi (yada oyle gozukuyo)
ıste o ss yuzunden azmo dayıya+1[hline]Duxus
---------
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
---------
-What are you doing my boy?
-Succeeding you, Father!

Sosyal ağlarda paylaş

bunlar oyun içi ss ler olamaz zaten oyun içiysede bir önemi yok son derece demodeler

niye olamaz oyunun çıkış tarihi 2004 Q4 buda hepinizin bildiği gibi en iyi ihtimalle 2005 Q2 şimdi oyun ingame ss alınabilecek safhaya geldiyse hala çok işi vardır ama olayın büyük kısmı bitmiş demektir oysa oyun 2005 ortasına çıkacak bu durumunda ingame ss olduğuna inanmıyorum

ingame ss isede 2005 Q2 da çıkacak bir oyunun bundan çok daha iyi olması gerekirdi zira bir iki aya grafikler demode olacak[hline]MAN WHO WALKS ALONE
Sosyal ağlarda paylaş

nası çok kötü geliyor size ss ler yaw annamadım
total war gibi oyun olacak herhalde
total war in bunun gibi grafikli hali süper olurdu
ki şu halini bile kaldirmiyo bilg 1000 kisilik savaslari[hline]No time for tears
No time to run and hide
No time to be afraid of fear
I keep no time to cry

Sosyal ağlarda paylaş

Electronic Arts has officially announced a The Lord of the Rings real-time strategy game, scheduled for release on the PC in summer 2004. LOTR: The Battle for Middle-earth is in development with EA Los Angeles (C&C: Generals), which started working on the title earlier this year.

Based on New Line Cinema's movie trilogy of Tolkien's epic trilogy, the title will include key battles and voiceovers from various cast members[hline]No time for tears
No time to run and hide
No time to be afraid of fear
I keep no time to cry

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...