Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Talet Sorunsalı

ulfang

Öne çıkan mesajlar

Başlangıcı falan yok bu işin. Ya işini görüyor ya da görmüyor o yüzden sana nasıl birşey lazım, bütçen nedir ona karar vermelisin.

Silgi olayı baya gereksiz ben de kullananı görmedim. Tut kalemi ters çevir zor iş :)

Niyetin ciddiyse ve resim ağırlıklı kullanacaksan wacomdan şaşma, boyutu da a4 olsun. Resim yaparken insan bazen kafayı yiyor ufak tabletle. Türkiye'de fiyat farkı var onu da unutmamak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

benımkide aynı akrdas kaptı getirdi, gümrükde vıdı vıdı ederler muhtemelen.

silgi olayıda yalan ya, ben silgi'nin kısa yolunu kalemin ucundaki iki tustan birine aldım basıyorum siliyorum pek rahat oluyo diğer tuşta right click zaten.

baslangıc içini pek yok bu isin her şekilde pahalı aletler al bi wacom intous a5 para yetiyosa rahat rahat takıl
Sosyal ağlarda paylaş

yok, ayarlarıan gel tabletin orda hangisini istiyosan otuslardan ordan eraser'ı sec.

şimdi absılı tutarken eraser olucak bırakınca normale dönücek, biraz alışınca cok cok hızlandırıyo iiş özellikle eskiz safasında.

tabi bide painter ve open canvas gibi eraser'ı direk bi tuşa atanmamış programlarda ilaç gibi geliyo
Sosyal ağlarda paylaş

Bende Acecad Flair var, biraz büyüğü (çok çok küçüğünü gördüydüm de ondan öyle diyeyim dedim)
Wacom'la karşılaştırırsak (Apple Shop'ın tekinde kurcaladım da biraz) hiç bir şey kendisi.
Ayrıca Open Canvas desteklememek gibi saçma sapan bir özelliğe sahip. Ha gene usta ellerde iş çıkartacak bir tablet sanırım.
Ben çok basit şeyler için kullanıyorum, doğru düzgün bir şey hiç çizemedim tabletle. Yetiyor o yüzden, ama ciddiysen, okuyorsan vs. tavsiye etmem.
Ha ucuzdu benim aldığım model, onu da ekleyeyim. 75 lira mıydı neydi bilmem kaç sene önce (o Apple Shop'ta kurcaladığım Wacom 500 küsür euroydu).
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...