Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

turkcell yilin futbolcusu olayi

Infeqted

Öne çıkan mesajlar

bülent. :)[hline]WtF!?!?!
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Ati 29.4.2003 tarihinde saat 18.40 da demiş ki:
Kirk Hammett vokalde manyak bir ton yakalamış.

DiaBoLiC 4.9.2003 tarihinde saat 00.44 de Icq üzerinden demiş ki:
greatsword kullanıyosun ama halberd gibi böle dannn diye kafaya çakıyosun kesme hareketi fln çok olmuyo...
Sosyal ağlarda paylaş

bülent olmazsa da bence sergen olmalı.[hline]WtF!?!?!
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Ati 29.4.2003 tarihinde saat 18.40 da demiş ki:
Kirk Hammett vokalde manyak bir ton yakalamış.

DiaBoLiC 4.9.2003 tarihinde saat 00.44 de Icq üzerinden demiş ki:
greatsword kullanıyosun ama halberd gibi böle dannn diye kafaya çakıyosun kesme hareketi fln çok olmuyo...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LvL_Sabo, 16 September 2003 22:10 tarihinde demiş ki:
gs'liyim diye demiyorum ama bülent olmalı.
adamın tek başına kurtardığım maçları sayamadım...[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza

Rüştünün tek başına kurtardığı maçları saysak bide?
Yada en azından türkiye ve fenerbahçenin en kötü oynadığı maçlarda farktan kurtardığını?
Sosyal ağlarda paylaş

bülent i eskiden hiç sevmezdim sürekli hakemle uğraşırdı ama son 2 sezondur bu huyunu azalttı.Bu yaşta bu performans allah nazardan saklasın diyorum başka bi şey demiyorum. Bir bjk'li olarak ben bülent'i desteklerim.

sergen'de bülentteki profesyonellik yok, bir türlü kurtulamadı fazla kilolarından bülent ise tığ gibi delikanlı neredeyse. kendisine çok iyi bakıyor, geçenlerde 400. maçını oynadı. (300 mü 400 mü tam hatırlamıyorum yanlış yazmış olabilirim)

Rüştü barcelona ya gitti gitmesine ama ilk 11 e girmeliydi.

Ronaldo alakasız olmuş bu ankette..

[Bu mesaj Castigater tarafından 18 September 2003 00:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sergen ve ronaldo yerine ibrahim konulmalıydı bence. ibo da bülent gibi insan üstü bir gayret gösteriyor her maçta ve sürekli yeteneklerini geliştiriyor. son lazio maçında harika oynadı adam.

bunu konuşmanın bi anlamı yok gerçi anket hazırlanmış bu şekilde :)

[Bu mesaj Castigater tarafından 18 September 2003 00:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bence futbolu adam gibi oynayana verilmeli bu odul tamam belki ii oynarsin takimini kurtarirsin ama faul yapip itiraz eden adama tekme atip atmadim vs diyen cogu kisinin tabiriyle cirkef biri bu odulu alamaz.. bence bu odulu rustu almali mukemmel bi kaleci sahaya cikar takimini kurtarir mukemmel kalecilik yapar vs..
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi ronaldo'nun seçilmesi zor. ronaldoyu sergen futbolu ondan önce bırakırsa en azından bir sene 10 numarayla oynatmalıyız bence o kadar seviyorum nadir görünen birşekilde çok temiz ve iyi bir defans oyuncusu ama defans oyuncularının en iyi futbolcu seçilmesi çok zor. bülent seçilebilir ama onun nedenide gslilerden oy alacak olması.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...