Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe ve Penaltılar

Fistan

Öne çıkan mesajlar

dunyada ılk kez f.u ya kırmızı kart cıktı dedin.. O f.u eger fuck you ise dunyanın her yerinde ona kırmızı kart cıkıyor..

Fb maclarından kafanı kaldırıp dunya liglerini izlersen hakeme sesini yukselttiğin anda dokundugun anda kartı yediğini gorursun..

Artık komik olmus dunyada ilk kez f.u ya kırmızı kart verilmiş ahahaha iyiydi ya
Sosyal ağlarda paylaş

fenerliler çok komiksiniz :)

a.yıldırım silah kaçakcısıdır;

bakınız 2 sene önceki istanbul boğaznda mısır bandrollü kuru yük gemisinde yakalanan silahlar ve füzelerden sonra kalp rahatsızlığı nedeniyle amerikaya tedaviye gitmiştir :)

aziz başkan bizi bırakmaaaa ooo yeaaa :D
Sosyal ağlarda paylaş

maçları izliorum, türkiyede de bütün yabancılar ve yabancı liglerde de neredeyse bütün futbolcular hakemle konuşurken itiraz ederken f.u , f. off diyor. hadi ordan , hastır gibi anlamlarda kullanılıo ki bu da belki abartılınca en fazla sarı kart gerektiren bişi.
evet bu sezon maç başı 1 penaltımız verilmedi, bu bana göre böle, maçların 3 dakikalık özet görüntülerini izlediğiniz, fener camiası bunları diğer takımlar gibi milletin gözüne sokmadığı, lig tv nin maç esnasında bile tekrarını göstermediği için bunun böle olmadığını söleyebilirsiniz. bu bir fenerli olarak benim görüşüm abartı da vardı belki sölediklerimde keşke elimde imkan olsaydı da maçları kaydedip penaltı olarak düşündüğüm pozisyonları gösterebilseydim. ama işte yazdıklarımın sadece işinize gelen yerlerini alıp yorumladığınız için ne sölesem boş. ayrıca ricam var sizden karşıt bi görüş hakaret etmeden dile getirilsin.
Sosyal ağlarda paylaş

sölediğim şeylerle alakasız konuşuosunuz cümlelerden 1-2 kelime alarak. 3 demişim 5 desem ne değişir 90dk ile kiyaslanabilcek bişi sanki. neyse gerek yok ya. ben yanlış düşünüorum, kaale almayın.
f.u savunmadım ama türkçe düşündüğünüz anlam yok onda emin olun. ilk kez kezman sölemedi o lafı her maç her yabancı sölüyor, kezmandan önce de sonrada. bana göre kırmızı hak edicek bi şey değil, size göre ve hakemlere göre öleyse bunu herkese göstersinler.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lig tv nin maç esnasında bile tekrarını göstermediği için bunun böle olmadığını söleyebilirsiniz

oeeeh 17 e 1 diniz , şimdi bide digitürkte size karşı cephe aldı o zaman oldu 18 e 1 :=)

birader ne dediğinin farkında değilsin, saçma sapan konuşuyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

ya fuck you'nun anlamı neymiş allah aşkına? bu lafın cezasının kırmızı karttan başka birşey olmayacagı çok net bir şekilde ortada sen hala en fazla sarı kartı diyosun. hastır demek de kırmızı kart gerektirir, korkmayan hakem de cart diyo gösterir. ayrıca bu fuck you olayı mondragonun da başına geldi, bi pozisyonda yan hakeme fuck you dediği için oyundan atıldı bugün olmuş gibi çok iyi hatırlıyorum.

ligtv bile fb ye karşı demişsin ya ne diyim artık dünyadan haberin yok.
Sosyal ağlarda paylaş

ha şımarık demeçler vermediler yani :)
kendi kulübünü diğer 17 kulüpten üstün gören, kulüpler birliği toplantılarına katılmayan, olimpiyat stadındaki tr kupası finalinde şeref tribününe gelmeyip maçı taraftarlar arasında izleyen, kadıköy'de ezeli rakibinin başkanının elini sıkmayı bırak selam bile vermeyen adam marlon brando'ydu zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
o fenere başkan olucağına blackchaos başkan olsun fenere daha iyi.

çok sağlam yönetirim ama klubu hee.
dimi !

ilk işin seni , toniği , fistan ı esenler e göndermek.Esenler grubunu siz toplıyacaksınız!
Cintonik sefa reis olucak. Fistan ı da Şekip Mosturoğlu yapıcam.
Seni de bi amigo varya vural mı yılmaz mı tepelerde gezio her maç parmaklıklara tırmanıyo.Onun yerine düşünüyorum.

eagle ı da ali koç yapıcam peşimde dolansın dursun.Hadi gene iyisin :)

Merak etmeyin çocuklar klubu iyi yerlere getiricem!
Cem uzan gibide reklam yapıyorum anasını satıyım.Her fener maçında çıkıcak alttan.

"Artık Beşiktaş a yenilmek yok"
"Hakemlerle muhattap olmak yok"
"Fotomaç ve Sabah fenerlilere 1kuruş"
...

koçlarım benim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...