Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kayserispor - Fenerbahçe

Eternal

Öne çıkan mesajlar

[spo]mrlevi ne diyon?
fb' de senin takımında olan gururdan daha fazla gurur var. aptalca konuşmayı sürdürürsen uçurulursun forumlardan[/spo]

gurur? kimmiş gururlu ben merak ettim ha. geçen sene şampiyonluk kaçtığında gururunu bırakıp kaçan sonra aynen geri dönen bizdik sanki.

ayrıca aptalca konuşmak hakkında birşeyler öğrenmen gerekiyor ki bu forumlarda aklına estikçe küfredemezsin. ayrıca kimin uçurulacağını ben çok iyi bilirim. seneler oldu buraya üye olalı ve bir tane bile aksi hareketim yoktur.

neyse siz güvenin daha takımınıza... birşey demiyorum başka.
Sosyal ağlarda paylaş

ya senin takımın 7 den 70 e başkanına küfrediyor hemen dünkü maçın konusunda görebilirsin ne demek istediğimi. gururlu bir insan istenmediği yerde durmaz. aptalca çıkarımlar yapıp saçma sapan sunma bize.
ayrıca senden eskiyimdir bu sitede istersen bir yöneticiye sor. sidik yarışına girme benimle.

[ Mesaj 07 Nisan 2007, Cumartesi - 21:22 tarihinde, geffen tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

doğrudur. ben de canaydına küfrediyorum. takımı mali krize soktu aptal herif. ama bu demek değil ki takımımın gururu yok. gurursa sorduğun şey dönüp yenilsek bile ilk liverpool maçına bak bakalım. olmayan şeylerle sadece kendi azmimizle ne yapmışız. ve ben bununla gurur duyarım. ama sizin gurur duyacağınız sadece paranız var. para da hiçbir işe yaramıyor zaten.

şu kaç yılında üye olmuşsun onu da merak ettim ha. millete üye olduğun yılla böyle ayar vermeye kalkmak da çok ilginçmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

birincisi ben hiç bir yerde fenerbahçe gurursuzdur demedim. yazdıklarımı ters değil düzgünce okumanı tavsiye ediyorum. biraz mantıkla düşünsen ne demek istediğimi anlayacaksın. benim ne demek istediğimi herkes anladı bir tek sen cevap verdin farkında mısın?

hocam cevap yazabilirsin istersen ama artık cevap vermeyeceğim yoksa ikimizin de sonu pek hoş olmayacak.
Sosyal ağlarda paylaş

adamlar bi uefa almıs cenelerı kapanmıyor ne demek?
Sahsen besiktas uefa sonrada super kupayı alsa buraya her postun altına
-susun lan kral bjk

yazarım heralde..

Ne bjk nın ne fb nin ne baska bir takımın o konuda birşey soylemesine haddi varmı bilmiyorum..

bence soyleyen ne dediğini bilmiyor..
Sosyal ağlarda paylaş

ya bidaha alın o zaman uefa hadi.bi kere daha avrupa kupası alın sarı kırmızıya boyanıp tüm gece cimbomlularla kutlarım.aldınız aldınızda sapı kaldı elinizde be.fenerden dünyada geridesiniz puanda.ligde geridesiniz.yaptığınız maçların % 75 ini yenemiyonuz.kadıköyde 10 senedir yenemiyoonuz nerdeyse...daha çok örnek var.uefa aldıysan langırt diye de yuvarlanılmaz ama böle.madem aldınız en azından devam ettirinde bi çeyrek filan filan oynayında kral olduğunuza kanıt olsun.avrupa fatihisin yemesene fenerden 6.avrupa fatihisin ülke puanını düşürmesene...uefa aldık siz haddinizi bilinmiş.yine uefa işte.şuana kadar hiçbir kimse şu konuda bana laf sokamadı ezemedi haklısın dedirtemedi dedirtemezde zaten.

cimbomun durumu aynen şu.süper kupayı aldı dünya 1. si oldu.sonraki sezon ilk turu geçemez oldu hesabı

[ Mesaj 08 Nisan 2007, Pazar - 00:35 tarihinde, Lorrotar tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ya paticik en son kapanırken gene fb-gs olayı vardı hala aynı

bana deselerki fenerbahçe tarihi anlat çayından 2 yudum alana kadar anlatırım biter.ama anlatsanıza galatasarayın tarihini allah aşkına.madem uefa kupası ve süper kupamıza laf yapıosunuz.sizde alın eşit şartlarda tartışalım.türkiye liginde rizeyi yenmişin bizi yenmişin bunlar övünülcek şeyler degil.şampiyonluk sayısı desen eşit.turkiye kupası daha çok aldık.avrupada kupalarımız başarılarımız var.sizin başarınız ne? bizi daha çok yendiniz

o zaman siz bunlarla övünün mutlu oluosanız ne mutlu size.bizi yenmenize laf edin bişi demem fener bizi yenio hep bunu hep söylerim.ama yenmenizin sebebi fenerin çok büyük bir takım olması degil.biraz gerçekçi olursanız ne maçlar oldu kalemize gelemeden yendiginiz.şansımız tutmuo fenerin beşiktaşa oldugu gibi.bu konuda laf edin ama avrupa başarımıza laf etmeyin gözünüzü seviyim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
besiktasin bir yarı finali fln var heralde 85 senesinde :P

oo oo laflara bak

seni sevmedim ve sana laflar hazırladım boruuuuuu gibi :p

Beşiktaş 2 kere uefa da çeyrek final oynadı başkada bişey yapmadı. En son100. yılında işte

ama adama derler ki geçmişee mazii geleceğe niyazi (tanır mısın?) ve sorarlar Şimdi ne alemdesin?

Kızılyıldız da kupa aldı zamanında...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...