Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mp3player önerisi

Elderon

Öne çıkan mesajlar

Sadece atrac3 plus sıkıştırma formatı dolayısıyla Sony, MP3 player alımında seçilecek ürünlerin başında geliyor bence. Atrac3 plus bildiğim kadarıyla hemen hemen 1/3 oranında sıkıştırma sağlıyor ses kalitesinde bir düşüş yaşamatmadan. Yani 1 GB'lık bir MP3 player 3 GB'lık bir player'a dönüşüyor bir anda.
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır demek istediğim o değil.. atrac gerçekten mp3 ten çok kaliteli bi format. kapladığı yer açısından bakacak olursak da süper. ama sorun şu ki, siz gidip mp3 ten atrac formatına çeviri yaparsanız zaten kalitesi düşük bi ses dosyasının kalitesini daha da düşürmüş olacaksınız. benim demek istediğim bu. ben böyle de dinlerim diyorsanız tabi ki sizin bileceğiniz iş... gerçek atrac dinleyecekseniz orjinal cd den atrac olarak ripleyeceksiniz. bundan bahsediyorum ben...
Sosyal ağlarda paylaş

mp3'ü atrac'a çeviriyoruz çünkü atrac mp3'ün üçte biri yer kaplıyor daha kaliteli olmasına rağmen. evet cd'den çevirirsek daha kaliteli bir sese ulaşırız ama mp3'ten çevirince de kalite kaybı olmadan dosya boyutu üçte biri azalıyor. mp3 yeterince kaliteli zaten, üçte biri yer kaplasın da aynı kalitede olsun önemli değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...