Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hacettepe Rock Fest 2007

Laorx

Öne çıkan mesajlar

über şenlik:D

24 nisan:
orphaned land
rotting christ
diken
crossfire
blacktooth
episode 13
overgarven
definitive

25 nisan:
bulutsuzluk özlemi
replikas
demirhan baylan
zardanadam
metropolis
aydilge
deja vu
tushe

26 nisan:
mavi sakal
hayko cepkin
raşhit
110
buz
pin up
tortu
aura
tansiyon

Sosyal ağlarda paylaş

24 nisan kısmını görünce kahvaltıyı çıkarıyordum klavyeye, öyle bam diye söylenir mi =) bizim rock kulübünden utandım valla.
Gerçi sadece Khronos albümünü seviyorum ama Rotting Christ için gideceğim sanırım. Orphaned Land'i de bir daha görmekten zarar gelmez tabi hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

ee biz gelebilyor muyuz disardan?
hayır oyle bi sans varsa ucarak geliceğims de.

edik: bize demet akalini serdar ortaci layik goruyolar.
sebnem ferah da gelebilir ama bilemiyorum, ama sonuc olarak hepsi sux.

[ Mesaj 29 March 2007, Thursday - 20:27 tarihinde, dory tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

black metal ist krieg!!! diye bağırıcam efenim.kimse tutamayacak beni.pogo yapanlara haşin haşin bakacam ve kendi halimde headbang imi yapacam.aslında 24 ünde konsere gitmeden önce bi yerde içsek diyecektim kızılay gibi de ankaralı patilerle olmuyor böyle şeyler.ama bi deniyim yine de.konser öncesinde kızılay da içmeye gelen olur mu?beraber gideriz hem?
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Hacettepe'de okuyan arkadaşlar veya bileti şimdiden alanlar, ey ahali: bu biletler sadece okul içinde mi satılmaktadır, dost kitabevinde var mıdır, varsa başka biryerde de var mıdır? 1 haftadan az bir zaman kaldı ama hala evden dışarı popomu kaldırıp çıkamadığım için vereceğiniz cevaplar hayati önem taşımaktadır. =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...