Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni warior talenti

oktayca

Öne çıkan mesajlar

dps output dedinmi cevap furydir baska bişi değil,

ha mesela ilk 5 lvl'ı cruelty alıp sonra weapon masteryie kadar armsa'a sığınmakda bi cözümdür lakin ne zalam flurry geli ro zaman tekrar fury'e dönünmeli, pek ceval bi şekilde balta/cekic sallanmalıdır.

şu anda 26/35 buildini kullnıyorum cok mesudum
Sosyal ağlarda paylaş

warrior çok oynadım zamanında gerçekten en zevkli build bence fury ama arms warrior daha dengeli olur ve çoğu instanceta da mortal wound vs atman gerektiği için armsa vermek zorundasın prota çok gitmen gerekmiyor eğer illa prot talent istiyorsa guildin vs 15prot 5 fury geri kalanı arms şeklinde bişi de yapabilirsin ama eğlence ve pvp istiyorsan bence fury ağırlıklı bir spec yapman daha zevkli olacaktır; dual wieldda da güzel damagelar verirsin ama şunu da bil two hand gidiceksen arms spec seçmen daha faydalı olacaktır
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fury daha rahat kasar

bu sözden nefret ederim.hayır kerdeşim kim demiş.arm da öle bi area power varki.sweeping strike açıosun whirlwind i bi patlatıyosun herkes yanındakinede vurarak derken daire olarak kişi başı 1er k dan 2k kapatıyosun adam bası.ben armla kasarken hiçte bi sıkıntı çekmedim fury sux asıl.2 vurusunun biri miss psikolojikman bile sux

ayrıca fury olupta overpower crit bilmemne bunlar gereksiz şeyler eger dual olucaksan.git al charge ını parry ni overpower kaç vuruyoki dualda.breserker ı 5 le.arm da impale dan baskası yaramaz zaten fury ye bide charge

[ Mesaj 28 March 2007, Wednesday - 22:24 tarihinde, Lorrotar tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Fury ile kasmak beceri ister.Gear'dan anlamak gerek.Dengeli ama iyi gear toplamak lazım.Düzgün gearın yoksa hiç kasmıycaksın fury filan direk arms olcaksın.Ben TBC'de kasarken bir mob'da 15sn den fazla harcamadım ve fury kastım.Çok da rahat kastım.Senin dediğin gibi misslemiyordum.Bir de Darkmoon trinklet+crusader+bloodthirst level 65 e kadar filan yemek yemişliğim yok.Anlıyana Fury süper farm spec.
Sosyal ağlarda paylaş

Selam arkadaşlar..
22 LVL Warrior um war..
ilk 3 talent i arms a verdim ve Heroic Strike a verdim..
Ondan sonra bana Fury ile devam etmemi söylediler..

Two-handed sword ve mace kullanıyorum şuan..
Çok feci şekilde miss verio..

Ne yapmam gerekio, yardımcı olabilir misiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

low lvllarda her zaman miss sorunu yaşanır ondan kurtuluş yok, zaten o lvllarda + to hit itemda yok dolayısıyla cözümde yok.

yapabilceğin en iyi cözüm cirt rate'ini yüksük utmaya calısmak olucaktır, mumkunse tiger itemlar kullan.

bir atağın hittinden bile önce crit ihtimaline bakılır critse hit roll'unu direk gecer, yanı crit ufak bi ihtimal to hite yardımcı olur
Sosyal ağlarda paylaş

lvl 20 de hit chance gear bulamayacağın için DW fury gitmenin bir anlamı yok. lvl 15 e kadar 5 puan cruelty daha sonra arms talentına aban. 40 tada Mortal strike açmanı öneririm.

Fakat 60 ta toplayabildiğin kadar hit chance gear toplamanı öneririm. BC gelmeden önce uzun süre MC BWL raidlerinde dps warriordum her ne kadar rage nerf gelsede yinede büyük bir uçurum var hit ve crit chance ı dengelenmiş bi DW fury warrior ile arms warriorun lvl kasma hızında
Sosyal ağlarda paylaş

ben kendi warrior maceramdan tecrübemle şunu söyleyim adamına bakar arms kasması çok kolay ama eli hızlı bir adamsan furry daha öncede bir arkadaş belirtmiş dengeli itemlarla deli birşey ya anlatılmaz yaşanır ama item çok önemli crit lazım bolca ki çıldır :D ama attack powerda lazım bir yandan tanksın stamina lazım tabi str de lazım :D bir süre oynadıktan sonra zaten insan kendi kendine bir denge kuruyor

ama her insan evladı eline whirlwind axe alıp arms olarak savurmanın keyfini birkaç lvl tatmalı
Sosyal ağlarda paylaş

Şuanki Talentler bu şekilde..
Dün gece 24 oldum..

http://www.wowhead.com/?talent=phZqV0o

Dual Weild takılıyorum şuanda..
Critic damage normalden çok yüksek seviyerlerde..
Damage sayısıda arttı.. Gayet hoşuma gitti..

Edit: Url verememiştim..

[ Mesaj 01 Nisan 2007, Pazar - 09:50 tarihinde, Bjork tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ama her insan evladı eline whirlwind axe alıp arms olarak savurmanın keyfini birkaç lvl tatmalı

hehe evet ya hey gidi günler. Heralde oyundan en zevk aldığım dönemler elimde whirlwind axe , mortal strike ımı yeni açmışım. oyundan en zevk aldığım dönemlerdi . Her warrior o keyfi yaşamalı bencede
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Amacın sadece level kasmaksa furyden devam et derım ben cok iyi bir 2h weapon bulamazsan armsa donme
tabii dedigin gibi sadece level kastıgını varsayıyorum

Cruelty - rank 5/5
Unbridled Wrath - rank 5/5
Improved Cleave - rank 3/3
Piercing Howl - rank 1/1
Commanding Presence - rank 1/5
Dual Wield Specialization - rank 5/5
Improved Execute - rank 2/2
Enrage - rank 5/5
Death Wish - rank 1/1
Improved Intercept - rank 2/2
Improved Berserker Rage - rank 2/2